Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 02.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Уред за пестене...нови [re: Timo]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 11:55



И ти взе да изпростяваш.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: hidrazin4o]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 12:14



Ти пък за разлика от Тимо, никаква фантазия, едно си знаеш, едно си повтаряш. Скучен си.



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Samolet 5 (новак)
Публикувано13.06.12 12:25



Я като си толкоз технически грамотен кажи на кои стандарти трябва да отговаря всяко устройство продавано в БГ което се включва е електрическата мрежа? Кои са БГ стандартите и кои ЕН. Също така кои са образците на декларациите за съвместимост които всеки търговец е необходимо да представи при продажбата на утройство включващо се в електрическата мрежа?



Тема то да беше само космодисканови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Jeff ()
Публикувано13.06.12 13:30



Явно космодиска ти е проблема, за което съжалявам. Аз нямам нужда и затова не знам от личен опит. Но случайно едно от рекламните лица в България ми е 2-ри братовчед, няма да казвам имена. В рекламния ТВ клип, по сценарий обяснява, колко много му е помогнал и т.н. глупости. На мен ми каза, че никога е нямал космодиск и никога освен в рекламата не е слагал такъв.

Ето за това в България всичко е сбъркано! По телевизията ни убеждават каква хубава и качествена храна ядем и че пием мляко от крава! А всъщтност ни тровят без въобще да им пука. Някой там печели милионите и въобще не го е еня че утре друг ще умре от рак заради всичките химии в храната. Умря ми и последната надежда , че има нещо качествено на пазара като прочетох това за любимата ми coca-cola:
http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=28348 . И това е интернационална компания, която говори за щастливо семейство!




Тема Re: Уред за пестене...нови [re: Samolet 5]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 15:31



Също така кои са образците на декларациите за съвместимост които всеки търговец е необходимо да представи при продажбата на утройство включващо се в електрическата мрежа?

Абе ти да не си албански реотан?
Още ли не си разбрал, че аз не съм търговец.
DTMF пусна темата, ти веднага скочи: "Ти ли си мушенника ..."
После аз писах, ти пак скочи.
Ти като се разхождаш по улиците, да не вземеш да спираш хората и да ги разпитваш дали случайно не са те. Много навътре си го взел.

Редактирано от eбaти Paбoти на 13.06.12 15:32.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: ramzes1977]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 15:34



Ти тука си счупил тъпомера.
Това надрусан ли го писа?



Тема пичове...нови [re: DTMF]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано13.06.12 17:47



Пичове нека да заровим томахавката а?

Не знам кой е човека който се бъзика с вас и буни духовете НО имам чувството че е някой дето драска из форума и сега само ни гледа сеира като си уплътнява работното време. Като няма нищо общо с тарикатите дето предлагат въпросното устройство.

Жегата започна, работа има за целия китайски народ ама не искат да плащат. Защо да не се съберем някой ден и да не пийнем така и така не си струва да се работи?

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: пичове...нови [re: Диaн]  
Автор нekoй cи (минаващ)
Публикувано13.06.12 19:09



Жегата започна, работа има за целия китайски народ ама не искат да плащат.
Много вярно за съжаление.
Защо да не се съберем някой ден и да не пийнем така и така не си струва да се работи?
Нямам против, само дето всичко струва пари, а по този въпрос, виж горното.
На мен вече 2 месеца и половина ми бавят заплатата, и сериозно си търся друга работа. От утре обявявам и ефективна стачка.
Не знам кой е човека който се бъзика с вас и буни духовете НО имам чувството че е някой дето драска из форума и сега само ни гледа сеира като си уплътнява работното време.
Казах ви, че е трол. Типично тролско поведение. Не знам и не ме интересува дали има нещо общо с мошеническото устройство, претендиращо да намалява сметките за електроенергия. Важното е, че нарочно напада, провокира, обижда и се опитва да дразни хората, пишещи тук. Най-добрата политика в такива случаи е да се спре да се пише и да не му се отговаря. Не хранете троловете, те изпитват удоволствие когато им отговаряте и се дразните, когато се връзвате на провокациите им.

Редактирано от нekoй cи на 13.06.12 19:16.



Тема Re: пичове...нови [re: нekoй cи]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано13.06.12 19:23



А защо си допуснал това? За мен работодатела е като клиента, не си ли плаща е обикновен п...ст инак си имам клиенти слабост където не си плащат ама знаят как да подходят винаги.


Работи за себе си, имаш акъл! Не ти трябва собственик.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано13.06.12 19:28



Ми, трудно възприемаш. Нормално е. Ще се оправиш, няма страшно, лечимо е ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.