Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 10.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Уред за пестене...нови [re: 2N3O55]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано12.06.12 22:52



Заяждаш се 2N3O55. Защо? Какво съм ти направил?
Точно днес си взех от ПОЩАТА, не от митницата, едно хеликоптерче за което платих към 1200лв. Пратката е от Китай. 1200лв е в пъти над минималната необлагаема стойност за която споменаваш. Не съм платил нито мито, нито ДДС. Тихо да не чуе доносникът, че ще ме каже в НАП, в прокуратурата, на Пантелеев и после ще ме бие.
Защо да те плюя? Кого съм плюл? Ще ме дадеш ли линк? Или просто се правиш на мъж?
Иначе космодиск за 3$ не съм си поръчвал по ибей - прав си. За тази сума мито и ДДС няма - пак си прав.

3$ - за толкова са ти познанията и по електроника и по финанси. Ти сам се вкара в списъка на "другите". Не се сърди.

Редактирано от eбaти Paбoти на 12.06.12 23:02.



Тема Re: Е, да ама...нови [re: нekoй cи]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано12.06.12 23:32



Виж ако видиш как работя сега ще ти стане весело - климатик, подово, компютър с краден нет (нещо се запъна шефа и не иска да го плаща), платен пълен пакет на булсат

И всичкото това е защото разбрах че нашенеца иска да бъде лъган, нашенеца уважава тарикатите а тези дето са го прекарали още повече ги уважава. Като му кажеш "това така ще стане" и той не ти вярва защото жена му чула че зетя на фризьорката бил таксиджия ама много разбирал и той от един клиент разбрал как да прекара дявола у въздуха (не се смей, чувал съм го това като довод). Та от как започнах да оправям простотиите зад тези дето са "прекарали дявола у въздуха" благодарение на нашия приятел примерно съм много добре Никой не иска да се разчуе как са го прекарали и плаща толкова колкото си кажеш само и само да си мълчиш и замажеш положението

Дали бих искал да съм на негово място? Не определено, понякога правя простотии колкото да накажа някой - може би съм навъртял доста оборот на китайските магазини НО само за приятели и все неща които могат да им свършат работа. Въпросните чудесии ги поръчах 12 бройки за един приятел и по-точно заради жена му (въпросния довод беше неин) и компания накрая взехме парите на цената на която ги продават в Бг (обявихме че на 3 има 1 подарък да си мислят че са ударили кьоравото) и отидохме "на риба" мали каква запивка беше 3 дена не е истина Накрая като се прибрахме сложихме бойлера на часовник и на онзи му падна разхода на ел. енергия, вече 3-та година не са ни усетили за далаверата и жената е много доволна

Нашенеца обожава да бъде лъган, и да си мисли че те е прекарал. Ако не го осъзнаеш ще бачкаш и няма да ти плащат за съжаление.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"

Тема Re: Уред за пестене...нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано12.06.12 23:51



Да, да. Сега поздрави и майка си 10 пъти от мен. Предполагам и другите ще искат.


Луд!



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано12.06.12 23:54



То и подводницата е било фантазия за времето си.





Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано13.06.12 03:42



Ти си знаеш какъв си г...



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано13.06.12 03:43



Ти си знаеш какъв си г...



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор ramzes1977 (член)
Публикувано13.06.12 07:23



Само да те питам нещо. Пишеш в ДИр.бг - клубове (до тук добре) .Само малко си объркал Клубът - тук е Наука - техически науки , Електроника ,като Пиша електроника - това не означава Реклама - МАркетинг - Продавам и т.н. Клубът е ЕЛЕКТРОНИКА-това означава :
1- ако си тенически неграмотен или некомпетентен по темата първо чети и еветуално ако не ти Светнте ЛАпАта - тогава питай
2- Не се МЪчи да Убеждаваш Участниците ( и то Тенически грамотни)за неща в който не си убеден сам.

П.с. Ще се почувстваш по добре ако пишеш в Клуб примерно Дядо Мраз , Кооператор , Чак не си вярвам , Истината е някъде там и т.н -тук номерът не минава .Не се прави на Исус - И на него никой не му вярваше , а беше прав.
купи си Космо-Диск , навий си го на глвавата - Пък видиш ли ти е дошъл сигнал от космоса , то пък може да си новият КАШПИРОВСКИ

.



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: ramzes1977]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 11:48



Само и аз да те питам нещо. Може ли? Може и друг да ми отговори ако иска.
Ще ми посочиш ли къде АЗ в клуб ЕЛЕКТРОНИКА съм правил РЕКЛАМА, МАРКЕТИНГ или съм продавал нещо? Аз не помня такова нещо.
Нещо си се объркал.

Иначе си се чувствам отлично тук, благодяря за заинтересоваността. Забавлявам се много к'ви сте спечени. Не смятам да се местя в клуб Дядо Мраз преди декември месец.

А за космодиска - спокойно, прочети по-нагоре, поръчах си да ми донесат от Китай за 10 лева. Ще донесе. обещал е човекът.

А относно техническата грамотност - не се притеснявай, питай, ще ти отговоря.

Редактирано от eбaти Paбoти на 13.06.12 11:57.



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: hidrazin4o]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 11:49



Ти нали спираше да пишеш бе?



Тема Re: ебати! работи!нови [re: Timo]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано13.06.12 11:51



То и подводницата е било фантазия за времето си.
Нещо не разбрах. Как така хем фантазия, хем за времето си? Нещо се обърка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.