Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 10.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ебати! работи!нови [re: Samolet 5]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано11.06.12 12:08



Хехе.
Ти по душа си ченге - все гледаш да вкараш в затвора някой.
"Не е важно аз да съм добре, важното е другия да е зле, ако може и в затвора" - мотото на твоето жалко съществувание.
Завистник жалък.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: нekoй cи]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано11.06.12 12:16



Хаха.
Ти си нещастник!
За смотан се вижда отдалеч.

НИЕ ТУК СМЕ ИНЖЕНЕРи
Е това беше голям смях.

Краставичар си ти, никакъв инженер не си. Купил си си изпитите в габровското МЕИ, знам ги такива като теб. Мошеник. Мислиш, че като си дал пари за диплома и знаеш много ли? Профан.

Въобще не си и помисляй да се слагаш на едно с тези дето "са измислили и проектирали електромерите, както и цялата енергийна система и знЯТ кое как работи". Ти не си от тях.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор нekoй cи (минаващ)
Публикувано11.06.12 12:26



Класически случай на форумен трол си ти.

Най-добрият начин да се противопоставиш на трола е да не отговаряш на неговите публикации. В англоезичния свят много е разпространен следният израз “Don’t feed the forum trolls – Не хранете форумните тролове”. Нали храна за троловете са именно отговорите на възбудените потребители и колкото повече се разраства флейма, толкова по-сит става тролът. Разбира се, може да се включиш в спора и да се опиташ да „победиш“ провокатора, но трябва да се има предвид, че професионалните флеймъри имат много голям опит във воденето на спорове и че те просто не признават аргументите на опонента, колкото и убедителни да са те.
А всички опити за доказване на грешките на трола завършват с вашето осмиване.
Това е все едно да се опитате да победите рибата в конкурс за най-продължителен престой под вода – споровете и словесните престрелки за трола са също толкова естествена среда, както и водата за рибата. И обикновено, единственото, което може да получи човек, встъпил в подобна полемика, е раздразнение и развалено настроение.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: нekoй cи]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано11.06.12 12:45



“Don’t feed the forum trolls – Не хранете форумните тролове”
Брей, колко сме начетени!!! Знаем кое как е в англоезичния свят.
Ти си си смешен и без да те осмиват тролове.
Засрами се! Перчиш се с купена диплома.
Инженер! Смях.



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: DTMF]  
Автор Jeff ()
Публикувано11.06.12 14:12



То в тая държава всичко е сбъркано! Какво ще кажете за простотията космодиск която едва ли стува повече от 10 лева в китай. Според мен помага единствено и само на тоя който го продава. И не 400-500%, а 1300% надценка без да има някакъв реален ефект от него. Така че наистина докато има балъци, ще има и тарикати





Тема Re: Уред за пестене...нови [re: Jeff]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано11.06.12 17:40



То в тая държава всичко е сбъркано!... едва ли стува повече от 10 лева в китай.
типични разсъждения на типичен български Андрешко. тарикат, ама на дребно. и за по-лесно зяпа в канчето на другия.
Ей го де е Китай, иди и си вземи за 10 лева.
Вземи един и за мен, ама го искам за 10 лева, да не вземеш да му слагаш надценка.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано11.06.12 17:42



По скоро си за

от колкото за затвора!



Тема Re: ебати! работи!нови [re: Timo]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано11.06.12 21:44



Защо? По подозрение, че продвам кондензатори с 500% надценка ли? Това си е сериозно престъпление. Затвор.

Редактирано от eбaти Paбoти на 11.06.12 21:55.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано11.06.12 22:47



За измама симпатяго, за измама относно качеството на стоката! Ти си за прокуратура.

Чл. 232. (1) (Изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Продавач, който измами купувач при тегленето или меренето на стока или който си служи с неверни мерки и теглилки, се наказва с лишаване от свобода до две години или с пробация.


(2) Със същото наказание се наказва:


а) който измами купувач чрез примесване на чужди вещества или влошаване качеството на стоката по друг начин;


б) който измами клиент относно качеството на стоките, материалите или услугите.

Успех с кирията

Редактирано от Timo на 11.06.12 23:41.



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано11.06.12 23:09



Ами не знам дали си трол, мошеник, измамник ама едно е сигурно -
ти си просто един гъз и такъв ще си останеш докато не си намериш майстора.
А повярвай ми ще го намериш рано или късно и добре ще те изврътка.


Айде чао от мен и да не забравиш да се подмиеш.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.