Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: за идеята...нови [re: Диaн]  
Автор ramzes1977 (член)
Публикувано05.06.12 07:15



действително ако е продал един камион от тези Щуротии ,ще трябва да има в някой Пожарникарски сайт тема:(зорлан си запалих инсталацията и къщата).



Тема Re: Уред за пестене...нови [re: DTMF]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано06.06.12 16:54



Добре де пичове, кво ви дреме?

Начи ний сме трошили време цял живот за да учим, докато някои тъпаци не са си размърдали грам сивото вещество (че и акъл не приемат, щото видиш ли "аз имам повече кинти, начи съм по-умен от теб и знам, че това ми пести ток"), па сега и да ги спасяваме на доброволни начала. Ми да се оправят балъците сами и да си плащат за това.

Пък тарикатите - някога все ще сбъркат да го продадат това на някой дебеловрат, който ще им начупи кофите като се усети, че нема икономия и хич нема и време да им остави, да му обяснят, как те наистина реално му намаляват сметката с 0.01% заради косинус фи-то.



Тема ебати! работи!нови [re: DTMF]  
Автор ебати Работи ()
Публикувано10.06.12 20:22



При мене работи!!!
Взех си го преди 2 месеца, сметката падна наполовина.
Някой ще каже, това е от отоплението, ама не, аз съм на газ.
Само 2 бойлера, готварска печка и лампи.
47 лева - вече избих парите.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: ебати Работи]  
Автор Samolet 5 (новак)
Публикувано10.06.12 22:12



Работи ама за анално приложение. На продавача - в промишлени количества.
Ти си паразит. Не допринасяш нищо за човечеството. Служиш си с измама и вегитираш на гърба на заблудените хора. Не се различаваш по нищо от циганите дето раждат по 10 чавета и живеят от помощи или другите цигани дето си берът желязо или каквото намерят по апартамените на хората.
Крадец, измамник и мушенник. Ще си намериш майстора. Няма да ти се размине





Тема Re: ебати! работи!нови [re: Samolet 5]  
Автор eбaти Paбoти ()
Публикувано10.06.12 22:29



Браво!
Де го чукаш, де се пука.
Няк'ва параноя имаш мой човек.

Редактирано от eбaти Paбoти на 11.06.12 00:11.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: eбaти Paбoти]  
Автор Samolet 5 (новак)
Публикувано11.06.12 09:08



Нагал.
Долно племе, ей. Абе все в наказателня кодедкс ще намерим някое текстче и за тебе. Хващам се на бас, че тая кутийка няма да издържи стандартите за ЕМС съвместимост и декларацийката ще се окаже фалшива. Не вярвам да имаш протокол от Пантелеев. Може да те преслушаме и по този параграф като си толкова отворен.



Тема Re: ебати! работи!нови [re: ебати Работи]  
Автор нekoй cи (минаващ)
Публикувано11.06.12 10:24



Нещастник смотан! На краставичари краставици ще продава!
Не си познал къде да зарибяваш глупако. Аман от мошеници!
Толкова си тъп, че чак си вдлъбнат. Ние тук сме инженери, не можеш да ни пробутваш глупостите си, като на обикновените хорица, които не разбират и лековерно се надяват на нещо, което да им намали сметките, и се доверяват на мошеници.
Ние знаем, че устройството ти е мошеническо, и няма как да работи. Ние сами можем да си направим същото за стотинки, но това няма как да намалява сметката за електроенергия.
И не излизай с доводи от типа "да, ама при мен работи", защото такива като нас са измислили и проектирали електромерите, както и цялата енергийна система и знаем кое как работи.
Почти всички от пишещите и четящите тук са инженери по енергетика или електроника, ако беше учил наполовината колкото ние, нямаше и да си помислиш да правиш това, просто не си познал къде да рекламираш мошеническия си боклук и да лъжеш хората!

Редактирано от нekoй cи на 11.06.12 10:31.



Тема Е, да ама...нови [re: нekoй cи]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано11.06.12 11:18



Е да ама ти си стоиш с дипломата взета след определени години учене и потене а той само прави добра реклама на нещо произведено от друг и го продава с 400-500% печалба...

А сега кажи кой е на по-голяма далавера в случая и защо си учил толкова много а?

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"

Тема Re: Уред за пестене...нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор нekoй cи (минаващ)
Публикувано11.06.12 11:21



Ще ти кажа какво ми дреме. Примерно по същия начин разни мошеници предлагат фалшиви лекарства или по-точно хранителни добавки, защото за да се водят лекарства трябва да са минали доста тестове и одобрения, а хранителните добавки са на доста свободен режим.
И аз, като няма как да знам дали дадена хранителна добавка работи, или просто ме успиват, може да се излъжа да си я купя. Или нещо друго, в което не съм компетентен, пак съм потенциална мишена. Е, ясно е, че ако човек не е твърде лековерен, може и сам да се пази от мошеници, но все пак би трябвало да бъдат възспирани подобни прояви. Ако никой не съобщава на обществото, че дадено нещо е измама, хората си го купуват, и ги лъжат. Принципно е дразнещо това. Не стига, че цялата ни държава е в пълен упадък, заплатите ни ги бавят с месеци, цените са вдигнати, цялата държава не работи както трябва, ами и разни такива дошли тук, да ми пробутват тъпите си "изобретения". Никой не е длъжен да разбира от електротехника, освен ако няма такова образование. И липсата на такова образование не значи, че човека е глупак, и трябва да бъде лъган и ограбен. Въпрос на морал, и на закони, в някои държави за подобни измами в затвора вкарват, или поне се плащат солени глоби.



Тема Re: Е, да ама...нови [re: Диaн]  
Автор нekoй cи (минаващ)
Публикувано11.06.12 11:59



Е то същото важи и за теб. Ти предпочиташ ли да си на негово място?
Постоянно се предлагат всякакви измами, устройства за пестене на електроенергия, хапчета за отслабване, лосиони против косопад, които не работят, но никой не ги спира.
Истината е, че хората са склонни да вярват на този, който им обещава нещо, което им се иска.
Психология. Това храни тези мошеници. Излиза един политик, и обещава повишаване на заплатите и пенсиите, намаляване на безработицата и цените, и други подобни неща, хората го избират, после той си прави неговата далавера, и така до следващите избори. Хората се хранят и живеят нездравословно, много са с наднормено тегло - значи ще им се предложи средство за отслабване. Много мъже оплешивяват. Значи ще им се предложи средство против косопад. Примерно някои негри искат да са бели, ще им се предложи средство за избелване на кожата. Не ти стигат парите? Ще ти се предложи кредит, за който ще платиш тройно парите, които са ти дадени от банката, но така че да изглежда много изгодно. Много ти е висока сметката за тока послените месеци? Няма проблеми - купи си новото устройство за пестене на ток, което ще намали сметката ти с до еди колко си процента...
Много ти е висока сметката за телефон? Но моля ви се, заповядайте в нашия офис, и ние ще ви излъжем да подпишете нов срочен договор за две години, с включени 2000 безплатни минути до всички оператори, от който няма отказване, и ще ви изпием кръвчицата с надписване на сметки, и ще ви докажем, че трябва да четете дребния текст в договора. На печелившите - честито!

Редактирано от нekoй cи на 11.06.12 12:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.