Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 24.04.24 
Технически науки
   >> Електроника
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Водородна клетканови [re: man4O]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано23.02.12 23:48



Направи си двете операции - да ти извадят и двете ръце изотзад!
Съжалявам че ти се принизявам до нивото.Дано пак не се подведа и да се занимавам с хора без елементарни познания от основното училище.


P.S. Timo - прав си не трябва да се вързвам на такива, ама не ги харча такива. Кофти е за хорицата дето си дават парите на измамници.
И като бонус - ето устройството за "икономия на ток" със схемата му:

Тъпи парчета.



Тема Re: Водородна клетканови [re: hidrazin4o]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано24.02.12 00:27



Тази джиджавка я знам поне от 5 години. Първо уж тайно я внесе и пусна на пазара една русенска фирма но гледам бизнеса с будалите се е разраснал сега се предлага и в Пловдив и Варна и интересното е че хората искат да бъдат лъгани. Имал съм много запитвания даже и от техници имам даже и примери за техници които си купиха такива след разубеждаване и така всеки щастлив и доволен. После излезе нова измама че едните били фалшиви а другите истински и по какво можело да се познае. А най интересното е на края-> Брат ми без да ме пита и да се съветва с мен си е купил такава с куриер от Пловдив и ми казва след два месеца идея си нямате как се изкефих. Холдъна има една фраза за подпис много вярна. Един техник ми каза за нея" То е ясно няма как да работи но поне ще оправя косинуса" вече си я беше купил а аз му казах а на теб кой ти иска да следиш косинуса?



Сега се сетих, първото му име беше "Intelli Work"

Редактирано от Timo на 24.02.12 02:40.



Тема Re: Водородна клетканови [re: Timo]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано24.02.12 00:55



Май ще взема и аз да правя нещо такова - може и "свръх ефективни водородни генератори" с КПД далеч над 2, да не говорим за 1.


То явно будалите нямат свършване.
Знаеш ли каква е разликата между "фалшивите" и "истинските" ?
Фалшивите са подобрени - не им слагат вече и кондензатор.Пък и за какво им е - работа не върши а само намалява печалбите.И "чудото" даже става по леко !

Лека вечер на един разумен човек!



Тема Re: Водородна клетканови [re: koko]  
Автор free_will (минаващ)
Публикувано24.02.12 01:38



Така имах куража да прочета всички постове до долу :)
Малко сме се отплеснали от темата ...
та по нея ..
Сигурно е че има много спряни проекти от хората които искат да ни държат под контрол , никой не иска да имаме технологий където да ни освободят трябва да сме роби и зависими от системата . Затова продължавам да вярвам ,че от някъде ще се пропука стената им и ще излязат на яве спрените разработки .
Колега ако това което имаш е работещо и ти се споделя давай със снимки със видео със сметки . Съгласен съм да се съберем и от форума и ако трябва и да ти платим за демонстрацията . Това би донесло на всички нас само ползи .

Но относно масовия дефект - той е валиден само за ядрена реакция... сливат се две ядра и на полученото масата е по - малка от масата на отделните ядра и разликата е именно масовия дефект . Тоест губи се маса за сметка на енергия , а енергията която се отделя е колосална би стопила бидона одма
Тук имаме химична реакция или отделените водород и кислород са равни на липсващата вода .



Тема Re: Водородна клетканови [re: hidrazin4o]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано24.02.12 02:50



Преди над 20 години съм правил водороден генератор преди да разбера за Браунов газ

но целта беше друга просто окси на ток по руска схема и да ти кажа наистина имаше фект до момента докато си направих оксижен То не бе пробиване не бе четене, нямам думи. Има една приказка "Всеки си взема вземането и всеки си дава даването"
Лака вечер, май пак осъмнах



Тема Re: Водородна клетканови [re: free_will]  
АвторASD (Нерегистриран)
Публикувано24.02.12 08:19



Няма никакви конспирации и съответно скрити технологии, които човек може да си направи сам в гаража, въпреки че знам един дядка, който прави в къщи перфектни надписи върху алумиеви табели (фамилни имена). Обаче гадината не казва как


Има много скрити технологии, като започнеш от кока-кола и кебапчета и стигнеш до интегрални схеми, космоса и т.н.
Брауновият газ според мен не е от тях. Вероятно става въпрос за някакво по-успешно превръщане на енергията, нещо по-различно от класическото "ток-нагревател-топлина", напр. "ток-браунов газ-топлина".
Обаче никой няма време и желание да го пробва и всички коментираме на база лични мисли и прочетни статии



Тема Re: Водородна клетканови [re: Timo]  
Автор hidrazin4o (пристрастен)
Публикувано24.02.12 10:22



как се въртят нещата.Аз пък имам окси от много години, но го ползвам много рядко и обикновено като ми потрябва се оказва че ми е свършил кислорода или накрая не ми стига за малко.


Та аз пък нещо почвам да се навивам да си направя на ток по тази причина.Като ми потрябва ще е готов за работа и ще съм независим от консумативите.Има и нещо друго при мен - необходима ми е доста висока температура и желателно е в горивото да няма въглерод.С ацетилен не ми стават нещата,Работя с пропан-бутан при излишък на кислород.Горелката да "свири и пее" . Ама тогава бързо ми разширява дупките на накрайниците.
Та относно тази горелка приемам всякакви съвети.Обещавам че няма да си я слагам в колата и да се отоплявам с нея!



Тема Re: Водородна клетканови [re: hidrazin4o]  
Автор mr Chaos (somebody)
Публикувано24.02.12 10:29



Погледни линковете на тази страница. Мисля ще ти свършат работа. По конкретно информацията за "Bingo fuel reactor"





Тема Re: Водородна клетканови [re: ASD]  
Автор free_will (минаващ)
Публикувано24.02.12 23:08



Щом казваш че няма значи няма. Все пак ти пусна темата .



Тема Re: Водородна клетканови [re: hidrazin4o]  
Авторman4O (Нерегистриран)
Публикувано25.02.12 10:58



Двете "регистрирани" селски клюкарки Timo и hidrizin4o се намериха и ще ходят заедно на Плевен пазара за електроника.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.