Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 27.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Тема old deck Sony >> iPod ???нови  
Автор cave (безобиден)
Публикувано10.04.11 21:12



здравейте, всички,

възможно ли е на стария ми дек да се изведе USB изход от AUX и в него да се включва iPod или да речем друго МР3? става дума за Sony FH-55

ако да, кой и къде може да ми извърши такава услуга? обичам си дека... просто остаря, но всичко работи, мощен усилвател... просто не ми трябва друго... но с касетки вече кой работи?

мерси!



Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: cave]  
Авторнekoй cu (Нерегистриран)
Публикувано11.04.11 10:17



Не си наясно с понятията, с които се опитваш да боравиш.
Напиши си въпроса коректно.
Така нищо не се разбира.



Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: cave]  
Автор CATV ()
Публикувано11.04.11 15:13



Ето така ще стане





Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: CATV]  
Авторнekoй cu (Нерегистриран)
Публикувано12.04.11 09:10



Какво да стане? На мен ми се струва, че питащият иска да си прехвърли записите от касетка на mp3.
Ти му даваш линк как да слуша от mp3 на уредбата си. Само че и така няма да стане. Тази адапторна касетка няма да може да влезе в дек без да се прищипе кабела. Тези касетки са за автомобилни касетофони.



Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: нekoй cu]  
Автор CATV ()
Публикувано12.04.11 11:38



Е аз към теб въпроси нямам, че да ми отговаряш.



Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: CATV]  
Авторнekoй cu (Нерегистриран)
Публикувано12.04.11 14:25



винаги ли така се дуеш като пуяк или само днес си киселяк?





Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: нekoй cu]  
Автор CATV ()
Публикувано12.04.11 21:35



Въпросите и отговоите е редно да са по темата и към питащия, към мен не виждам какво има да питаш.
На мен не ми е проблем да си пусна звук на каквато си поискам уредба





Тема Re: old deck Sony >> iPod ??? [re: CATV]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано12.04.11 21:57



мерси! в действителност декът има такъв изход - този за микрофона - през него мога да включа обикновена мр3-ка и да слушам що-горе добре... идеята е, че иПод не може да се включи така, той има някакъв по-особен изходен сигнал, знам ли, и де факто само дековете с т.нар. "докинг стейшън" за иПод възпроизвеждат иПод. моят въпрос беше - може ли някъде вътре през платките да се стигне до това, което е при мен вход за AUX - т.е. външни уреди - и да се изведе навън вход за иПод - да сте чували някой да пригажда декове без докинг стейшън за иПод?

мерси!



Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: cave]  
Авторнekoй cu (Нерегистриран)
Публикувано13.04.11 11:14



Щом искаш да слушаш Ipod на теб ти трябва усилвател, не дек.
Ако усилвятелят ти има вход AUX можеш на него да подадеш сигнал от ipod-а или на някой друг свободен вход, но в никакъв случай на вход PHONO, той е за грамофон и е за друго ниво на сигнала.
Намираш си кабел или си правиш - от едната страна жак 3.5 mm, който включваш в изхода за слушалки на ipod-а, от другата чинчове и включваш в усилвателя. Такива кабели продават на много места, например в техномаркет.
Ето ти обяснение на сайта на производителя, което е същото.





Тема Re: old deck Sony >> iPod ???нови [re: нekoй cu]  
Автор cave (безобиден)
Публикувано13.04.11 14:49



thanks!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.