Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 03.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Тема Компютър за бродировъчна машина  
Автор AdidasDragon (минаващ)
Публикувано24.04.07 13:19



Търся три компютъра, които да инсталирам на бродировъчни машини. Може би може да ми продадете такива или да ме насочите към някой магазин?!
Благодаря предварително!
За контакти:
sync_master@abv.bg



Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: AdidasDragon]  
Авторorняp (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 20:59



Виж ся, нещо не си ясен. Хората викат комп на това, което управлява машината и е в нея. Викат комп и на това, което чете от дискета (или мемори стик) програмата и я вкарва в машината. И на края комп си е това на което се гаврим в момента - тук се разработва самата картинка. Първо с CorelDraw и после с Tajima DGML By Pulse например. Тия пък двете струват колкото 5 компа...
Ти кое имаш предвид?
И за каква марка машини говорим?



Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: orняp]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 11:29



Govorim za mashini MARCO,a pod comp imam predvid tochno tova,koeto priema modelite ot nqkakuv nositel!



Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: AdidasDragon]  
Автор brains (Добронамерен!)
Публикувано30.04.07 11:34



Преди години имаше една Габровска фирма, която произвеждаше бродировъчни автомати. Виждал съм тяхни едно и дву - глави. Скоро не са ме викали да ремонтирам такива и не знам дали още съществуват и дали произвеждат бродировачки. Питай Гугъла, може да ти каже нещо!

_____________________________________
Бог да пази познати и непознати!


Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: brains]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 02:25



Знам за габровците, още си произвеждат техни машини. Преди да псуна поста, причетох всичко от Гугъл.
Не можеш ли да помогнеш, след като си техник. Не познаваш ли някого?



Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: dragon]  
Автор brains (Добронамерен!)
Публикувано07.05.07 14:30



Съжалявам, но в случая не мога да помогна! Отдавна не съм в този бизнес! Загубил съм всякакви връзки и познанства, останаха ми само спомените, ама те, май, не ти вършат работа! Съжалявам!

_____________________________________
Бог да пази познати и непознати!


Тема Re: Компютър за бродировъчна машинанови [re: dragon]  
Авторorняp (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 19:10



Сори, и аз не знам нищо за машини MARCO, знам за модел MARC на Brother...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.