Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 27.09.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Голям проблем с кучетанови  
Авторranobudnik (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 14:01



Имам голям проблем съседката ми отгоре е луда, взела е 3 броя повтарям три бездомни песа,по цял ден я няма и вкъщи и е някакъв ад.Денем лаят като побъркани ту едното спира ту другото почва.Нямам мира и вечер било 2 или 3 през ноща почват да лаят скимтят и вият.Мисля че кучетата не са виновни а стопанката им ,но става вапрос за една чисто и просто ненормална жена, която не я интересува дали си бил нощна смяна или ти се спи.На опитите ми да разговарям с нея разбрах че няма да ги махне доброволно така че трябва да обърна дебелия край.Искам от вас ако знаете някакъв начин да се отърва от тях Например много мощен кучегон който да го включа в къщи и те сами да избягат,никаква схема нещо за да не стигам до саморазправа с кучетата.Сами се сещате какви мисли ми минават през главата.ПОМОЩ!!!



Тема оплачи се...нови [re: ranobudnik]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано30.12.05 14:22



Има часове за почивка от 14 до 16 и после май след 22 до 6 - оплачи се в районното или директно на 166 или там телефона на местното районно към което си за това че се вдига шум... Ама все пак цитирам по памет часовете но бяха в този интервал - провери де. Друг е варианта като видиш че ченгетата идват след като си се обадил да почнеш да дразниш песовете с някоя свирка за кучета или нещо кето ги дразни да се чува че се вдига шум. Следват констативни протоколи, предупреждения, глоби.
Иначе на глава не можеш да излезеш има и други варианти с които се оттървах от 24 котки това лято (целия вход беше пълен с бълхи че на всичкото отгоре се населиха и по губера и килима ужас!!!! наложи се да спя 2 седмици при един приятел че яко ме ядяха). Е комшийката дето ги хранеше подивя при вида на купчината трупове ама....

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: оплачи се...нови [re: Диaн]  
Авторreoprи_нз (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 14:57



С кучегон няма да стане защото да си постоянно облъчен с ултразвук едва ли е безопасно.
Най-добре както ти казва Диан - иди в полицията и подай жалба. Те са длъжни да изяснят случая и да ти отговорят.
А още по-добре ако жалбата е колективна.
Иначе ако псетата излизат на терасата може да им хвърлиш накакво "лакомство" обработено подходящо докато я няма терористката в апартамента.



Тема Re: оплачи се...нови [re: Диaн]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано30.12.05 20:15



Е надявам се ти като видиш труповете на децата ти всичко да е ОК.
Весело изкарване на празниците.



Тема Re: оплачи се...нови [re: ike]  
АвторKyчeyнищoжитeл (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 13:30



Ааа ето още един или една която ражда кучета вместо деца. За Ваше сведение едно време ние по-възрастните създавахме по 2-3 деца които отглеждахме. Вие вместо да отглеждате и възпитавате деца раждате вероятно кучета които въобще не могат да бъдат възпитани и след известно време ги изхвърляте на улицата и си раждате други кучета. АМАН ОТ КУЧКАРИ.
Скоро София ще се изпълни с трупове на кучета.



Тема Re: оплачи се...нови [re: Kyчeyнищoжитeл]  
Авторwm (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 16:09



Крайно време е! Ако си сериозен, предлагам ти да почнеш от нашия квартал.



Тема относно децата и кучетатанови [re: ike]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано31.12.05 19:41



Относно децата, котките и кучетата може да се напишат цели трудове но общо взето мога да ти кажа моето лично мнение с което не ангажирам никой. Та след като прочетеш моето мнение отиди до клуб "медицина" да видиш колко съм лош и се оправдвам и лъжа. Та кучетата и котките са основни преносители на бълхи, кучешка тения и кърлежи.
Мен най-много ме мъчиха бълхите - от тези хора съм дето ги ядът и лятно време не можех да отида на плаж понеже бях изпонахапан целия, получи се алергична реакция някаква и се наложи посред лято да напусна собственото си жилище и да изляза на квартира докато не реших проблема. Иначе пренасят доста болести като най-разпространена е чумата ако седна да изброявам може да се получи доста дълъг пост.
Относно кърлежите - основно причиняват Лаймска болест и Марсилска треска ако не се лъжа има 4-5 човека починали от това миналата година (доказано а колко са минали по друг параграф никой не знае) а ако искаш да ти извадят кърлежа и не намериш личния лекар в удобно за него време си плащаш манипулацията а ако искаш да спиш спокойно следващите 45 дена си плащаш и изследването на кърлежа. Обикновенно се бие ваксина срещу тетанус и ако не ти понасят ваксините лятото е голям ужас.
Относно кучешката тения Е тук.... наскоро една приятелка я оперираха - операцията излезе около 4000 лева, в моментта е на ужасна диета пие някакви хапове за очистване (към 70-80 лева месечно) и няма около 2/3 от черния и дроб - по всяка вероятност може и да остане без деца понеже е на 32 и докато се изчисти съвсем може "да и е изтекъл мандата".

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: относно децата и кучетатанови [re: Диaн]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано01.01.06 02:20



Осъзнавам че говоря напразно и няма да ти променя мнението но за протокола.
Прав си не отричам нищо което писал. Само дето нищо не си споменал за едно животно: хомо сапиенс то разпространява спин който е каде каде по опасен от тенията, за туберколозата няма ли нищо да споменеш.
Знаеш ли че това хомо сапиенс убива за удоволствие, кара коли като безмозъчно и те уверявам че в софия за един ден премазват повече хора от колкото всички изброени от тебе болести в цяла българия за една година.
Изпозвай google за да потърсиш малко повече информация относно: кучешката тения има много интересен цикъл на развитие. Всеки който си гледа куче има паспорт по който се обезпаразитява профилактично против паразити.Кучето може да се зарази само ако консумира сурови вътрешности, никой стопанин не хвърля суров кървясал черен дроб на кучето си, най малкото защото дома му ще заприлича на касапница. Според теб кое е по опасно да погалиш куче и да си измиеш ръцете със сапун или да отидеш на кртъчма и да си поръчаш кюфте с салатка . Кърлежите се разпространяват основно от тревопасните животни които колкото и странно да ти звучи по цял ден са в тревата, нищо не си казал да избием кравите и козите. Стопаните се грижат за животните си и им слагат каишки които убиват кърлежите. По вероятно е да хванеш кърлеж от друг човек от колкото от куче. Кучетата пред блока ти най вероятно имат каишки и изрязано парче от ухото, това означава че е обезпаразитено и кастрирано (От германска фондация, твоите пари от данъци отиват в зоомилосърдие за да плащат заплати от 1500(хиляда и петстотин) лева на "хора" които изнасилват животните и после ги убиват с лопати за да приберат и парите от фаталната инжекция) то няма да ти прави проблеми и няма да ти застрашава живота напротив то ще ти пази раиона от кучета които не са третирани, то няма да се размножава единственото за което му остава да живее колкото и тъпо да ти звучи е да те предпазва от нещата които си ги писал. От празниците ако ти е останало нещо то трапезата което не можеш да изядеш дай го на някое куче вънка, за да си те обича и да си те пази.



Тема Re: оплачи се...нови [re: Kyчeyнищoжитeл]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано01.01.06 02:41



Унищожителю,
Деца още нямам но живот и здраве специално за тебе ще отгедам едно в повече. И куче нямам, но приятелката ми прибра едно женско кученце от улицата, сега това куче е ваксинирано, обезпаразитенно и е подарено на добри стопани които си го обичат и то им пази двора и децата(най-вероятно от такива като тебе), това куче вече няма да ражда кученца по улицата.



Тема Re: Голям проблем с кучетанови [re: ranobudnik]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано01.01.06 02:51



Съжалявам за това което пиша в този клуб, не му е тука мястото да се разискват тези теми. Не можах да се сдържа. Това с кучетата е като с българските медици в либия. На мен не ми е безразлична съдбата нито на едните нито на другите. Моля модераторите да заключат темата, след като кучемразците се изкажат и оборят моите твърдения, защото това все пак е клуб електроника и темата на дискусията няма нищо общо с електрониката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.