Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 03.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Тема Елемент на Пелтие  
АвторDeMon_SpeeD (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 12:13



Интересува ме дали някой знае от къде мога да си намеря информация и принцип на действие на елемента на Пелтие използван за охлаждане в някои компютърни системи.

Благодаря предварително!



Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: DeMon_SpeeD]  
Автор RC (минаващ)
Публикувано14.01.05 13:11




Толкова ли е трудно да питаш Google-то?



Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: RC]  
АвторDeMon_SpeeD (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 13:17



Mersi za saita vurshi rabota. A otnosno turseneto v Google e programistka rabota ot visoko nivo koeto ne mi se otdava ;)...ae stiga sum se ebaval MNOGO ti blagodarq shoto mi teashe speshno.



Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: DeMon_SpeeD]  
Автор rado_uskov (непознат )
Публикувано13.07.07 19:42



Демон ако си открил нужния материал ще те помоля да му хвърля и аз едно око тъй като аз трябва да направя електронно регулиране на пелтие елемент а още не съм запознат ядели се...





Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: DeMon_SpeeD]  
Автор rado_uskov (непознат )
Публикувано13.07.07 19:48



нужна ми е малко бг информация за пелтие елемент тъй като съм се заел да видя как мога да му прасна електронен регулатор ако може демоне да хвърля едно око на това,до тук си разнищил за него освен че единия край така а другия иначе?



Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: rado_uskov]  
Авторвaнko (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 13:04



туй Пелтие за сефте го виждам.ама много ме заинтересува. къде има инфо на български??



Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: вaнko]  
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано14.07.07 13:21






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: rado_uskov]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано14.07.07 19:10



А какво мислиш да му регулираш?? ако това се изясниш не е проблем да се направи и самото регулиране.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Елемент на Пелтиенови [re: rado_uskov]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 07:36



Peltier se regulira samo plavno...pri on/off se polu4ava izravnjavane na temperaturite na dvata radiatora, kogato elementa e OFF(termi4no kaso). Trjabva ti izto4nik na naprejenie s obratna vrazka po temperatura, v idealnija slu4aj ima PD ili PID reguliator, ako se goni goljama to4nost ( za laboratorni celi)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.