Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 26.06.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема GSM-razkodiraneнови  
АвторDAFY (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 22:07



dobur vi den ili ve4er hora,
imam problem s moita stara tuhla /GSM-panasonic G-520/
zna4i kato sloja karta v telefona i mi pokazva 4e Klaviaturata e zaklu4ena
i ne moga da nabiram
/pazbirate estestveno GSM-a e 2-ra upotreba donesen ot angliq/
i sega si tursq shemi4ka za vklu4vane v kompa da go razkodiram
moje i 100 puti po skupo da mi sedne ama iskam az da si go razkodiram
zna4i nameril sam shemi za razkodirane na Sagem i Nokia ama za panasonic-a mi nema nisto
znaq 4e trqbva da namerq 4-ri tsifren kod na klaviaturata i da q otklu4a
imam programata za razkodirane na panasonic oba4e nqmam shemata
zna4i MNOGO BLAGODAREN ste vi buda ako mi namerite takava shema
i razbirase mi q pusnite na e-maila eto go i nego Plam_daf@yahoo.com
Aaaaaaaa 6tqh da zabravq da vi kaja 4e sam ot Sliven /edva li ste vi pomogne da mi namerite shemata no vse pak /
nqmam osobenno vreme da rovq iz neta i zatova se dopitvam do vas
Blagodarq vi otnovo !!!



Тема Re: GSM-razkodiraneнови [re: DAFY]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано19.11.02 01:15



Поогледай тук:

май има изводите на твоя апарат.. А по-натам кабелчето лесно ще го съобразиш

_______________________
What is now proved was once only imagination.

Тема Re: GSM-razkodiraneнови [re: DAFY]  
Автор Nenkov ()
Публикувано19.11.02 11:02



Имаш ли нещо за разкодиране на Motorola и по-конкретно модела - T2288.



Тема Re: GSM-razkodiraneнови [re: Nenkov]  
Автор dj22O (непознат )
Публикувано19.11.02 19:43



Da ti kaja za motorola 2288 ti trqbva emmy box . A tova struva dosta money . Eho ti edin site , koito ima shemata na emmy-to no ima edin smd chip , koito nz dali shte mojesh da go zapoish i da go namerish . http://www.id2.cz v tozi site ima vsichko za Unlock na GSM ima i testvan soft ako si namerish emmy to moga da ti pratq i soft ,koito i az sum polzval i znam che raboti 100%



Тема Re: GSM-razkodiraneнови [re: walkman]  
АвторDAFY (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 18:26



mnogo mersi za kartinkata
i ako mi nameri6 sega edna Programka kam koqto da q vklu4a mnogo dobre ste napravi6
6a po4erpa da znae6 /samo da znaeh koi si, kade si/
tova deto si go pratil ste mi svur6i rabota siguren sum
MERSI mnogo



Тема Re: Други сйтове...?нови [re: DAFY]  
Автор EЙЧ (непознат )
Публикувано21.11.02 10:07



Ако можете да посочите и други подбни сайтове за GSMи, и желателно на Английски!



Тема Е можем аманови [re: EЙЧ]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 12:26



не е коректно към тези които с това си вадят хляба. А и по безплатните сайтове 80% от програмите не вършат работа. Нещо повече, опасни са. Имам чуството че ги пускат хора които се занимават с разкодиране на ГСМ, та да убият ентусиазма на хора които искат сами да се справят. А и ако не си наясно що е то процесор, ЕЕprom, FLASH, ако нямаш поне програматори за по-горните не те съветвам да опитваш. Ефекта е непрадсказуем (имаш и шанса да успееш). Обикновенно един телефон има поне 10 версии на софтуера, като много често програмите са писани за конкретната версия. Те и тия които ги мислят телефоните не са прости.
П.С.
Ама и ако отидеш на майстор няма гаранция че ще свърши работата като хората. Щото много от тях действат на принципа пускай програмите една след друго па която мине. А какво си разсипал през това време не е важно. Абе гадна работа. То сервиз за колата си не можеш да намериш като хората, та нещо толкоз специфично?



Тема Re: otgovor4eнови [re: Цeцo]  
АвторDAFY (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 13:49



dobre, togava mi ostava 6ansa da se nau4a kak stavat tiq raboti
6tom i maistorite sa takiva "maistori"
taka ste da e
vse pak porovet se iz internet 4e na mene ne mi ostava vreme
u4a za tiq prokleti maturi!
mersi vse opak za saveta!



Тема Re: Е можем аманови [re: Цeцo]  
Автор EЙЧ (непознат )
Публикувано22.11.02 01:09



Добре де да кажем че разбирам какво е EEPROM, FLASH, procesori и др. ще си купя и програматор, какво още ми трвбва, и от къде да започна?



Тема Ами ти си почналнови [re: EЙЧ]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 18:25



ако наистина си наясно с тия неща, нямаш проблеми да се оправиш и сам. Порови из нета, отвори един два телефона, така се почва. Ако е само любителски, вервай ми не си заслужава. Времето което ще изгубиш, превърнато в пари ще ти стигне да си купиш некодиран телефон. А и ако наистина си на ти с техниката, едва ли това е най доброто/доходоносно поприще което можеш да намериш. Като капак трудно можеш да стигнеш нивото на хората който правят това от 5 години. Не че са кой знае колко печени. Просто имат контактите (вкл. извън България), които при това многообразие респективно версии на телефони е по-важно от техническто умение. А те са затворена гилдия и не пускат всеки в нея, просто защото ще им изяде хляба. А и средствата които набутват не са малки. Един ЕММИ бокс е поне 150-200$ а без него моторола не можеш отвори. Абонамента за хакерските сайтове също е горе долу толкоз. Абе ако имаш желание дерзай. Аз лично съм си разкодирал моя телефон, и още два три ама съм загубил 2 седмици да се боря




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.