Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 28.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БСП гласува за проверки на Интернет,нови  
Автор biasnata (непознат )
Публикувано01.07.09 02:17



за подслушвания на телефоните и проследяване на кореспонденцията от МВР и ДАНС(Това беше сторено тази вечер) на ДИСПУТА по БНТ от Корнелия Нинова - депутатка от БСП.
Бясна съм! Всички други партии бяха ПРОТИВ.
До гуша ми дойде от комунягите - ще ги гоним със тоягите.
2.Синята коалиция в лицето на Даниел Мицев заяви,че трябва да се изучава в училищата факта ,че между НАЦИЗЪМ=ФАШИЗЪМ=КОМУНИЗЪМ има знак на
Р А В Е Н С Т В О , а Корнелия Нинова го питаше "невинно" :"Къде е казано това?".Представителят на Синята коалиция й отговори : "В хартата за правата на човека ,приета от Европейския съюз"" и я матира.На неговите позиции застанаха
ВСИЧКИ ДРУГИ ПАРТИИ,дори НДСВ.Най-изявена беше подкрепата на ГЕРБ.
Не знам какво да си мисля - комунистите са си изгубили акъла от страх ,че ги сваляме ЗА ВИНАГИ.Мамка им мръсна - как така ще проверявате интернета бе
идиоти,как така ще подслушвате - има си закони в целия цивилизован свят против намесата в личния живот на гражданите?
Бясна съм,бясна и ще ставам до 5-ти още по-бясна!





Тема Re: БСП гласува за проверки на Интернет,нови [re: biasnata]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано02.07.09 05:35



бясна си от тъпотия.
другарката Нинова каза че се следи само кой с кого, по кое време се е свързал. За по тъпите даде пример с разпечатка от телефонния оператор- кой номер ,с кой е говорил и колко минути. Това не е подслушване на самия разговор, както десните олигофрени се опитваха да го изкарат. И още каза , че всеки доставчик притежава тази информация, тогава защо МВР да не я притежава? А кой се страхува от това впрочем- ами наркопласьорите, педофилите и другите десни партии, от ясно по ясно.
А на синия истеричен педераст другарката спокойно отговори че неговото твърдение за комунизма не е вярно. И наистина не е ,след като в цяла европа има комунистически партии, във Франция, Италия,Гърция, Португалия и др, те постоянно са в парламента. Отделно в Съвета за Сигурност на ООН са Китай,Русия ,Франция със парламентарни комунистически партии. Така че как може синия педераст изобщо да си помисли, че някой може да забрани комунистически партии? И изобщо всеки грамотен човек знае че точно комунистите имаха най голям принос за победата над фашистите.
Така че другарката Нинова съвсем спокойно си каза самата истина и даде урок на един син педераст как да се държи като мъж.

Торенти за български и руски филми:



Тема Майната й на БСПнови [re: biasnata]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано02.07.09 11:32



Не съм го гледал това предаване. Но не се учудвам на комунистическите глупости.

Тази Корнелия е много тъпа, щом се е изразила така неясно.

Всичко е много просто. Във всяка държава има такива мерки, които са правилни, стига да не се изродят. Апропо, тази Корнелия не е била в кондиция! Подслушването на телефоните и следенето на кореспонденция в Интернет отдааавна е регламентирано.

Телефони, писма, Интернет могат да се следят с разрешение на Прокурора при съмнение, че дадената личност се кани да извърши терористически действия, убийство, терор...

Хм, че как ще ми следят кореспонденцията в нет-а??? Как ще стане тази работа? Че, те само за мен трябва да назначат трима човека на три смени!!!

--------------

Гласувайтее, ееей, хорааа!



Тема По-кротко, бе, дрянь негазистая!нови [re: Иcтopиka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано02.07.09 11:37



Под думата "комунизъм" се разбират твърде много неща!

Да та таковам у историка!



Тема Re: Майната й на БСПнови [re: A$$A$$lN]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано02.07.09 13:56



напротив , Нинова се изрази много ясно. Но другите и особено синия олигофрен лъжеха кат дърти фашисти и крещяха че това било подслушване на цялата кореспонденция. Това,първо е невъзможно да стане. Ама тя кво е виновна, че те нагло лъжат и даже я прекъсват истерично. Каза си съвсем спокойно " вашето заявление не е истина". Аз ако бях щях да кажа: "лъжеш като бит фашист и син педераст гърбав"
синия бокук каза че фашизма и комунизма биле едно и също, и няква си асамблея парламентарна европейска го забранила.На което тя пак каза че това не е истина. Че то може ли да се спори със десни олигофрени? Просто да отварят лагера в Белене и да ги превъзпитават с труд, друг начин няма за такива педерасти и лобисти на наркопласьори и педофили.
Също каза че в цял свят така се прави и тук си е така по закон, службите да имат достъп до лога. Това е. Като не си го гледал не се изказвай неподготвен, понимаеш?
Просто другарката не може да падне до нивото на свадливия педераст и да спори с духовно осакактени хора ,които нямат достойнство и само лъжат като цигани.

Торенти за български и руски филми:

Редактирано от Иcтopиka на 02.07.09 15:24.



Тема Добре, де! Защо изобщо е бил поставен тозинови [re: Иcтopиka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано03.07.09 14:13



въпрос?

Тя спомена ли, че става дума за заподозряни лица?



Тема Историко много говориш за педофили и наркопласьоринови [re: Иcтopиka]  
Автор grumoverjetz (непознат )
Публикувано03.07.09 17:00



Вероятно си такъв ,или дълбоко в подсъзнанието ти се крие желанието да опиташ и от двете...
"По чичко Фройд"





Тема Re: Добре, де! Защо изобщо е бил поставен тозинови [re: A$$A$$lN]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано03.07.09 23:23



ами той въпросът на водещите си беше такъв, за заподозрени лица.
А за какви други? нали е невъзможно изобщо някой да следи лога на всички.
Отделно, ако има прокурорско разрешение за дадено лице, тогава може да се следи съдържанието на кореспонденцията. Това навсякъде е така.
Но забележи как лъже и авторската на тази тема и как размазва въпроса.
А практиката на европейците показва че безконтролната анонимност се използва за създаване на педофилски мрежи, от наркопласьори, хулигански банди и прочие.
Така че десните свадливи истерици всъщност са лобисти и съучастници на такива престъпления, без значение дали го разбират или просто така от вроденото си малоумие.

Торенти за български и руски филми:



Тема Върви да се прегледаш принови [re: Иcтopиka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.07.09 13:14



психиатър!



Тема Този е с дълбока циклофрения!нови [re: grumoverjetz]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.07.09 13:17



Здравата е зациклил.

Аз го оценявам на 70-годишен.

Ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.