Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 20.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема МОЯТА ПРОГНОЗА ЗА ИЗБОРИТЕ :  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано20.06.09 21:54



Ще ви завещая моята ПРОГНОЗА за изборите и си тръгвам:
1. ГЕРБ с 39 % от вашите тъпи гласове ( от лош човешки материал).
2. БСП с 16,37 %
3. Синята коалитция - 15,47 %
4. Оня рязания (забравих му името) с 12,38 %
5. Царя дето върви наведен на дясно , с 8,46 %
6. Лидер - с 7,32 %
7. ВМРО + Ред,законност и спредливоПРЪЦ, с 6,42 %
8.други - да го духат...
ПРАВИТЕЛСТВОТО ЩЕ СЕ СЪСТОИ от ГЕРБ и Синята коалитция ( ще имат 51 % )
и ще могат да съставят кабинет.
МИНИСТЪР-председател ще бъде ГЕНЕРАЛИСИМУС БОЙКО БОРИСОВ ,а вици-премиер (без портфейл,щото ще му го откраднат - И В А Н К О С Т О В )!
Министър на външните работи ще бъде Мартин Димитров,а на правосъдието
и железният ред,който се задава - ИВАН СОТИРОВ.
Министър на културата - проф. ВЕСЕЛИН МЕТОДИЕВ ,шапка му свалям щото ще бъде депутата от тук до края на света...Явор Милушев ще бъде министър на цирковете...
Да ви кажа ли още малко,какво сме подредили на нашата ЦЕНТРАЛНА планета ЕКОПЕДИЯ ( абе няма да ви казвам ,за да остане някаква интрига и за лошия човешки материал)...
Впрочем,нямате ли намерение да се оправите поне мъъъъъъъъъъъъъъничко ?Отчаях се от вас - Кралича спи до обяд и нищо не прави разумно...Кралича Марко само се перчи с миналата си сила и с турските си връзки ( нали биха със Султана сърбите при КОСОВО),МИАВИТА не прие ръката ми...МАЕСТРИХ само плаши гаргите с някакви момченца с черни очилца...абе тъжна работа...
ЧАО - ще взема втората летяща ЧИНИЯ за днес.





Тема Re: МОЯТА ПРОГНОЗА ЗА ИЗБОРИТЕ :нови [re: tumnosin]  
Автор deskata1O2O (новак)
Публикувано21.06.09 07:19



Браво....това което прогнозираш май ще е точно така.Ама само не разбрах ти от коя партия си и гласуваш ли изобщо??????????





Тема Ясно съм писал - ТЪМНОСИНно не съм от тази планетанови [re: deskata1O2O]  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано21.06.09 13:34



Това е мой човек - аз съм ПОСЛЕДНАТА истанция преди ВЕЧНОСТТА !





Тема И това не си разбрал,че гласувам нанови [re: deskata1O2O]  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано21.06.09 13:53



7 планети,в 79 града,15 паланки и 8 махали...как го правя ,аз си знам...
Гласувам освен това с шест ръце и три пишки - за по -сигурно.
Най - мтого ги е стрх циганите от мен ,защото мога да се правя на кон и да ритна Дон Цеци в мадете...
Друго кво да ти обяснявам...
А ,забравих ,с МИАВИТА от Лозенетц свършихме програмката "Десен удар" ,с която пускаме по 199 граса в една урна,а по Интернет ги правим луди - 578 гласа от всеки компютър от тук до САЩ и до края на света-Ха борете се със Синята идея ЛЕВАЦИ НЕЩАСТНИ - ще ви пукнем червените дупенца...особено сме си харесали Елена Йончева - за всичко става .Впрочем снощи я сънувах гола на бял
ДИНОЗАВЪР...абе един от ранните ми детски спомени,като бях на 3700 години...
хАЙДЕ БЪДИ ЗДРАВ И ПИТАЙ,АКО НЕЩО НЕ ТИ Е ЯСНО - ВСИЧКО СМЕ ПОДРЕДИЛИ...





Тема Re: МОЯТА ПРОГНОЗА ЗА ИЗБОРИТЕ :нови [re: tumnosin]  
Автор toto681 (непознат )
Публикувано21.06.09 16:09



Моето мнение не се различава съществено. Ето го:
1. Герб- 36%
2. БСП- 16%
3. Синята коалициа- 15%
4. ДПС- 13%
5. Атака- 12%
6. Лидер+РЗС+ВМРО- 7%
7 Останалите няма да влезят и горните партии ще си разпределят помежду си пропорционално %- тите та невлезлита, тоест 3-4 %.
Кои ще са управляващите? Герб ще оглави новото правителство + Синята коалиция+ някои от ВМРО и РЗС. Лидер ще си прави пас и ще се опита са трупа активи от сеир.



Тема Re: И това не си разбрал,че гласувам нанови [re: tumnosin]  
Автор toto681 (непознат )
Публикувано21.06.09 16:18



Май имаш проблеми с възпитанието- ако ти се говорят грубости, не е тук мястото. Синята идея е още жива и демократите ще гласуват за нея. Демакратите извадиха от батака България и те пак ще го сторят и ще го сторят, защото натам върви работата. Хората се освестяват и ще отидат да гласуват за Синята коалиция..



Тема Няма проблеми момчето - копираме малко мененови [re: toto681]  
Автор Boiko Borisov (непознат )
Публикувано21.06.09 17:00



И аз не искам да кажа това което не знам,ама не всякога ми се отдава.И аз не искам да ме смятат за момче с лошо възпитание,ама не ми вярват винаги.И аз искам да съм от друга планета ,ама съм от село Банкя.И аз желая Елена Йончева,ама не ми бута.Баааси работата - няма справедливост на тоя свят.Добре му е на Тъмносиния - идва от далечна планета за ден-два и пак си заминава ,а аз оставам да се занимавам с боклука...





Тема Re: МОЯТА ПРОГНОЗА ЗА ИЗБОРИТЕ :нови [re: tumnosin]  
Автор toto681 (непознат )
Публикувано22.06.09 12:43



Тъмносин! Ето ти една малка анкетка досега взета от друг сайт. Няма да го казвам , за да не му правя реклама. Ти си прави изводите.
Ето и резултатите досега.
ГЕРБ 24%


Синята коалиция (СДС и ДСБ) 19%


Атака 17%


ДПС 9%


БСП (Коалиция за България) 8%


Движение Напред (ВМРО и ЗНС) 7%


Друг 5%


Зелените 4%


РЗС (Ред, Законност и Справедливост) 3%


НДСВ 2%


Лидер 2%


Защита 0%


Другата България 0%


ССД (Съюз на свободните демократи) 0%



Общо гласове: 2321

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от toto681 на 22.06.09 12:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от toto681 на 22.06.09 12:50.



Тема МНОГО СТАРИ ДАННИ !нови [re: toto681]  
Автор VSEZNAlKO (непознат )
Публикувано22.06.09 20:17



Първо - ВМРО не е вече в "Напред" ,а заедно с РЗС на Янето Янев и Георги Марков,който пък е от Левски...
Тъй че резултатът им ще е много по-висок !
2. Атака никога не могат да припарят до 17 %. Смехория.
ТЪМНОСИНИЯТ е най-прав като казва ,че неговата Синя коалиция ще събере НЕЧУВАНО ВИСОК резултат и ще задмине БСП може би...ще видим...ДАНО !
Абе ,заедно с ГЕРБ ,Синята коалиция ще достигне 51 % и ще може да състави правителство ,ако не успее ще се опре на ВМРО и РЗС и пак ПРАВИТЕЛСТВОТО ЩЕ БЪДЕ ДЯСНО !!! Залагам си едното ухо и едното око,че поне три партии ще се намерят под ръководството на Европейската народна партия да сформират ДЯСНО ПРАВИТЕЛСТВО.Квото каже Европа - това е.Нашите да не плямпат много ,а да отговарят"Слушам началство" !
681 -ви _ти май си съвременик на Аспаруха ювиги хана ? ако немогат три ЩЕ ГО НАПРАВЯТ ЧЕТИРИ.Нали за това е ИЗМИСЛЕН КОШЛУКОВ да подкрепи ДЯСНОТО ПРАВИТЕЛСТВО! Тъй че - спете спокойно деца (любима моя песен от митингите) ще го бъде нашето МИЛО ДЯСНО ПРАВИТЕЛСТВАНЧЕ.Хайде,успешни му първи стъпки с акция "ЧИСТИ РЪЦЕ" - ще им отрежем главите на такива като братя Галеви.Европа ни го вменява,тя не моли . задължава...





Тема Re: МОЯТА ПРОГНОЗА ЗА ИЗБОРИТЕ :нови [re: tumnosin]  
Автор roum ()
Публикувано26.06.09 08:56



ГЕРБ - 19%
БСП - 17%
Атака - 14%
ДПС -12%
РЗС - 10%
НДСВ - 8%
Синя коалиция - 7%
Лидер - 6%

Останалите ще серазпределят пропорционално
Мажоритарни -
БСП - 30%
ГЕРБ - 20%
ДПС - 15 %
Синя коалиция 8 %
НДСВ - 6%
останалите наистина независими или от непарламентарни групи ....
Правителство :
БСП + ГЕРБ ако не им стигне + НДСВ





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.