Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Тема До Кралича спициално !нови  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано17.06.09 16:35



Кралич,
Мечтая,пиша стихове,лъскам бастуна и пак се хващам на работа - тая софтуерна програмка дето съм я почнал ще изтребва главно комунисти и цигани ,но ...помогни ми за Бога,не можела да действа дълго:казва ми ,че ПОРТ 143ІХ темпорери файл щял да действа само по време на изборите и малко след това.
Дай акъл как да я направим постоянно действаща,та да ги довършим до края на
годината,ЗАВИНАГИ !!!
На колене ти падам - помагай!
Тъмносинният до гангренясване...твой приятел





Тема Re: До Кралича спициално !нови [re: tumnosin]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.06.09 16:42



Хмм
Слънцето и здравната система ще ги довършат,не се притеснявай





Тема Re: До Кралича спициално !нови [re: Kpaличa]  
Автор mahlenetz (непознат )
Публикувано17.06.09 17:16



Prav e кralicha,taia "zdravna " sistema deto im ia spretnaha shte vkara v groba do izborite pone edno 100 000 dushi.
Haide - Bog da gi prosti...i te sa bile hora!
A sega za programkata:
Az sushto mislia po podoben problem ,no neshto se gotini madami sa mi v glavata i niamam vrЕme da si dovursha programkata,koiАto osven za koministi i tzigani deistva oshte i za moltzi. (TRI V EDNO) !
Ah mechti,mechti...shto ne otida da vzema edin dush i da zahapia edna matzka za guza a se zanimavam s mechtateli kato vas...
Moje puk i da se prukne novA PARTIA " MECHTATELI BEZUMNI" I DA SE SUBIRAME V KRUCHMETO ' PRI KRALICHA'.





Тема Re: До Кралича спициално !нови [re: mahlenetz]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.06.09 17:35





Кои сте вие?Гледам,че днес сте се регистрирали

Редактирано от Kpaличa на 17.06.09 18:23.



Тема Az sum taen agent na taina civilizatziaнови [re: Kpaличa]  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано17.06.09 20:18



No s tebe Kralich se znaem ot predishnite jivoti...





Тема Re: Az sum taen agent na taina civilizatziaнови [re: tumnosin]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.06.09 20:26



Хмм, ти да не си чорбаджи Стефчо


Или пък може да си Рада



Тема Az sum hermafrodit:bashta mi e otнови [re: Kpaличa]  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано17.06.09 21:22



planetata komunistia,a maika mi ot Sedesaria ,v suzvezdieto "SITEVKIUPA".
No pochvam da se osuznavam kato polu-chovek,imama obache tri pishki i se chudia koi mi gi e turil (napravil me e za smiah na tzialata ni galaktika "Kasiopea").
Vprochem doidoh pri doktor Sertov da mi mahne dve...osven tova doidoh za izborite - da razdavam PRAVDA (kakto nie na nashata planeta Ekopedia si ia razbirame).
Kralich se rimuva s PICH i za tova ti pisah purvo na tebe ,kato si pochina ot dulgia put (3000 0000 00000 svetlinni godini) shte doida da se vidim v liubimata veche na tzial narod kruchma "Pri Kralicha" !
A za hadji Stefcho i Rada sum chel ,no liubimiat mi obraz e Hadji Rovoama (seti se zashto...)





Тема Re: Az sum hermafrodit:bashta mi e otнови [re: tumnosin]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.06.09 21:40



Аз мислех,че може да се познаваме,а ти си бил космически субект



Ами тогава трябва да се кръстиш "тъмно синя",сплетните не са характерни за представителите на мъжкия пол



Тема Vikai mi TUMNOSINIA ,ne gi znam [re: tumnosin]  
Автор tumnosin (непознат )
Публикувано17.06.09 22:44



poriadkite na ZEMLIANITE...
Vprochem,doshul sum rabota da vurshim ,a ne da si utochniavame razni TERMINOLOGII - triabva da PREMAHNEM VSICHKI KOMUNISTI I TZIGANI ot bivshata mi rodina - MAIKATA ZEMIA (nali ti pisah ,che se poznavame ,ama OT BIVSH EDIN JIVOT ).
Hodehme zaedno po matzki.Posle s tia tri pishki se oburka rabotata,SUSIPVAT ME ot
MEJDUPLANETNO takovane...





Тема Кралич,грози те голяма опасност от БСПнови [re: tumnosin]  
Автор 1пapтOPГ нaБCП (непознат )
Публикувано23.06.09 08:34



Прочети на първа страница какво ти готвят...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.