Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано18.03.09 18:23



Поради следните причини:

1. НЕСПОСОБНОСТ да се справите с бездомните кучета - топ проблем в София.

2. НЕСПОСОБНОСТ да се справите с боклука.

3. Направихте пътуването ми до централна гара невъзможно поради метрото...

И така... ми няма да гласувам за вас...



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Zvezdichko]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано19.03.09 23:04



Но разчитайте на мен...
Това което си писал са глупости...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: arrvv]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано20.03.09 10:57



Така ли? Я ме обори, защото на мен всеки ден тия неща ми се набиват в очите...



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Zvezdichko]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано20.03.09 11:10



Бих добавил още една

-Предизборното калпаво ремонтиране на улици . Пари на вятъра. Полага се асвалт с дебелина не повече от 2 см, който ще бъде отнит от първите пролетни дъждове






Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Zvezdichko]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано20.03.09 15:46



Веднага започвам...
Първо защото в момента са най-читавата партия, просто водят диалог и не се изхвърлят в обещания и предизборни агитации
2. Защото ББ се доказа в няколкото длъжности които е заемал...и като гл. секретар и като кмет... Няма да забравя като беше гл. секретар как мутрите един по един изчезнаха
Като кмет също нямам оплаквания, бори се човека опитва се, но съгласете се че в ненормални условия не може да се работи читаво...
Не е бил в досегашната власт в парламента...
Като кмет забрани всички заменки в София и т.н. и разгони фамилията на корупцията в този сектор... лично аз познавам човек купил си гарсониера в Ботунец за да направи заменка за земя в крайградските райони.... но му приседна и сега си държи панелката.. Надеждата му е Борисов да стане премиер и да може след това да си реализира идеята..
Разрови нещата в топлофикация и софийски имоти...
Забранява незаконното строителство, преди срущу пари /и то доста/ нямаше невъзможни теща, а сега дори статута не можеш да промениш.. и пари да имаш пак не можеш
много са нещата... но... аз все пак продължавам да го следя под лупа... искам този път да гласувам за читав човек... дано само не се изметне...
а ти ми кажи за кого би гласувал и защо

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Caнитap]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано20.03.09 15:48



знаеш ли не може да се обвинява човек който поне се опитва и прави всичко възможно за да се промени нещо... Асфалта е калпав, но все пак е нещо, защото като минем през дупките ми падат пломбите... Аз бях втрещена например когато по нашата улица видях хора да метат улиците, на 36 години съм и такова нещо не бях виждала..

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема КУЧЕТА!!!нови [re: arrvv]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано20.03.09 17:19



Аз имам малко по-различно мнение. Не отричам, че е направил някои неща, но мен ме интересува това, което не е направил.

Омръзна ми да се прибирам вечер със страх заради тъпите помияри. Отношението? "Ами... съжалявам за хората, които ще бъдат нахапани." Как да гласувам за ГЕРБ тогава?

Задръстванията. Омръзна ми да си чакам рейса с часове...

Не ме интересува какво е разровил за топлофикация, за софийски имоти... Просто не ме интересува. За строителствата? Пак не ме интересува... Не ме интересува от ИЗМИСЛЯНЕТО на проблеми, които стоят на заден план... Интересуват ме АКТУАЛНИ проблеми.... Интересува ме разрешаването на въпроса за тъпите помияри по улиците. Интересува ме решаването на проблема за задръстванията... Дори нещо елементарно като коледната украса, която стоеше по улиците недооправена тази зима...

Напълно съм наясно, че кметът поощрява кастрацията вместо евтаназията. Държа обаче да отбележа, че като човек, изучаващ биология, имам твърдо становище, че кастрацията НЕ РЕШАВА проблема с бездомните кучета. Първо - виждал съм кастрирани агресивни кучета. А искам да кажа по въпроса за кастрацията - мен кучетата са ме нападали, а не са ме изнасилвали!
ИСКАМ ДА КАЖА - ДОКАТО ТАЗИ ПОЛИТИКА ПРОДЪЛЖАВА ДА Е В ХОД И БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА МЕ ПРИТЕСНЯВАТ- НИКОГА НЯМА ДА ДАВАМ ГЛАСА СИ ЗА ГЕРБ!!!


Как да се доверя на такива хора?

Редактирано от Zvezdichko на 20.03.09 17:30.



Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: Zvezdichko]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано20.03.09 19:39



Да ти си имаш причини.. но специално за кучетата проблема е доста голям... от една страна кастарцията от друга евтаназията... Природозащитниците се надигнаха че не може да има изтребване на животни... а все още не сме дорасли за кучешки пансиони, както в щатите, там ги прибират кастрират ги, обезпаразитяват ги, пробват им нрава и ако стават ги пускат за домашни любимци. Ако са агресивни ги умъртвяват... ама пусто не достигат пари...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: arrvv]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано22.03.09 00:07



Мен пък винаги ми е било странно защо човек се съпротивлява срещу изтребването на кучетата, но никога не се възпротивява срещу изтребването на прасетата и пилетата... Явно човек е хуманен, но само към животните, които не използва за храна...

Природозащитниците да си насочат енергията другаде, където наистина имат нужда от тях. Мен ме е яд да виждам бракониери на риболов с парашутите или срекметата... които продължават да опустошават реките... Или тези, които изсичат горите без разрешение.



Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: Zvezdichko]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 14:34



Сори но живеем в България. Аз имам познат който работеше в общината точно по тази програма, за събиране на кучетата в София. Значи събират ги, кастрират ги, и след това ги пускат, не може да ги умъртвяват защото строго следели грижата за всяко едно куче каква е... Би трябвало да се направят приюти или по-точно кучкарници, даже доколкото ми е известно има такива, но нямат право да ги убиват... а я ми кажи колко кучета може да побере един кучкарник... все пак той си има капацитет... Абе въобще сбъркана работа, аз не си водя детето в парка по тази причина, умирам от ужас като гледам как кучета и деца се разхождат заедно...
Но виж съвсем нормално е като се работи да има пропуски.. все пак ББ не бог, въпроса е че все пак виждам че работи, а колкото до другите единственото нещо което виждам е че ни правят на глупави и крадат на поразия...
Аз не съм точно привърженик на Герб, те в момента са ми на изпитателен срок...



Никога не е късно да станеш за смях...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.