Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 23.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: arrvv]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано22.03.09 18:06



Точно това е проблемът... Повечето хора, които съм срещал, разсъждават по този начин - тройната коалиция не ни хареса, така че няма да гласуваме за трите партии... Освен тях остават СДС и ДСБ сърбахме им попарата и на тях... Атака са ни крайни, затова остава само ГЕРБ и Бойко.



Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: Zvezdichko]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано22.03.09 22:56



ами ако ти ми дадеш друг разумен избор освен Герб, с удоволствие ще те изслушам!!!



Никога не е късно да станеш за смях...

Тема Re: КУЧЕТА!!!нови [re: arrvv]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано23.03.09 10:11



Бе то ГЕРБ не ми се вижда много разумен избор... Лошото е, че разумен избор у нас няма...

Ех, ако Обама беше българин...



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Zvezdichko]  
Автор joro_manolev (непознат )
Публикувано23.03.09 14:41



I na men mi e kofti che zatvorih cherni vryh zaradi metroto, ama za jalost nqma kak. Sled nqkoq godina kato go pusnat shte mu se radvam.



Тема Няма що...нови [re: Zvezdichko]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано27.03.09 07:31



Няма що! Обама - ПАНАЦЕЯТА!
Бас държа, че ако живееше тук - нямаше да може да се справи с проблемите.

С такъв материал - ТОЛКОЗ!

Не можел ББ да се справи с боклука? В щатите дали хората си изхвърлят боклуците през балконите или от прозорците на колите? А дали фирмата, която почиства Вашингтон, се управлява от човек, направил милиард от боклука? И дали, когато кметът на Ню Йорк реши да направи някъде завод за отпадъци - американците правят живи вериги пред него?

Не можел ББ да се справи с кучетата? В Щатите дали новородените кученца ги оставят живи на улицата? Имало бездомни кучета - ОТКЪДЕ дойдоха? Нали НИЕ си ги изхвърлихме? При тази масова кастрация, ако не постъпваха все НОВИ И НОВИ кученца - популацията щеше да намалее драстично. Да не кажа - НЯМАШЕ да има вече бездомни кучета.

Не можел ББ да се справи с дупките? С трици маймуни не се ловят. Ако ББ имаше бюджета на някой двумилионен американски град - улиците ни щяха да са стъкло.

Не можел ББ да се справи с паркирането? Нали ние си направихме гаражите на магазини? Я преброй колко гаража не са гаражи в София в центъра? Дали ако се ползваха по предназначение, ситуацията нямаше да е по-прилична?

Да поясня - аз НЯМА да гласувам за Герб. Имам си други фаворити. Но твоите доводи не издържат на критика и ако САМО това са ти доводите - по-добре размислИ и гласувай за него. Това, което е сигурно, е че няма да краде, колкото турчина, руснака и испанеца, пък и взети заедно на всичкото отгоре!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Zvezdichko]  
Автор Kpaличa (непознат )
Публикувано01.04.09 15:13



А за кого ще гласуваш? Човека метро ви прави а вие пак недоволни



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Kpaличa]  
Автор kostaaa123 (непознат )
Публикувано09.04.09 21:57



за ватмана





Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: arrvv]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано13.04.09 15:42



В отговор на:

36 години съм и такова нещо не бях виждала..




Няма и да видиш пак, преди някой друг кмет да прояви желание за мин.председател
.

П.П. Навремето редовно се миеха дори и кварталните уличко. Аз см на 38




Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: Kpaличa]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано28.04.09 20:25



Ха, той ни правил метрото?! Това метро се строи от 25 години, заемът за строежа му е ДЪРЖАВНО гарантиран.
ББ е медиен герой, а освен това напред го тикат много мощни криминални кръгове и това го знае всеки.
Слава Богу, той няма да има мнозинство и ще е принуден да се коалира, т.е. ще има някаква контра и коректив, иначе след 4 години управление на ГЕРБ сегашното правителство ще ни се вижда златно.



Тема Re: ГЕРБ, не разчитайте на мен!нови [re: arrvv]  
Автор miavita (новак)
Публикувано04.06.09 09:34



Някой да те е карал да гласуваш за ГЕРБ? Гласуването е личен избор -твоя си работа - имаш това право , само ,че защо занимаваш нас с решението си - то си е твое.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.