Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема PS ще загуби, ако сдс го покрепя.  
Автор Xлe6apoв (непознат)
Публикувано08.08.01 06:30



Президентът Петър Стоянов явно ще загуби, ако го подкрепя втвърденото и закостеняло сдс. Просто хората ще гласуват напук! Вместо да му изпишат вежди седерастите, ще му извадят очите. А аз ще си гласувам, за който посочи Н.В.С.!!



Тема Re: PS ще загуби, ако сдс го покрепя.нови [re: Xлe6apoв]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано08.08.01 07:58



Абе педераст нещастен, докога ще ми крадеш ника. Или така е в духа на "новия морал" ?



Тема Re: PS ще загуби, ако сдс го покрепя.нови [re: Xлe6apoв]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 13:27



Остави ника на Хлебаров, а Петър Стоянов е ясно, че ще загуби, защото не е редно президент да казва на конференцията на СДс, че е седесар. Ами статията в в "Труд" от по-миналата събота: "Много ми се искаше СДС да спечели! Това ли е независимия държавен глава!



Тема PS не е държавен глава, а синя тикванови [re: няkoй cи]  
АвторTONY (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 18:43



адвокат на сдсто



Тема Ше гласувам против Фернандел(ПС)нови [re: няkoй cи]  
АвторLZ1KBA (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 19:42



дори да го подкрепя НДСВ - на които вярвам и разчитам защото:
1. Фернандел не е независим, а е партийно ангажиран и като такъв не може да е президент на ВСИЧКИ българи а само на седерастите.
2. Тази си партийна ангажираност той ясно изложи пред конференцията на СДС, вероятно защото тогава не очакваше СДС да се сгромоляса така скандално
3. Това последното показва, че не го бива в прогнозите, а това е убийствен недостатък за държавен глава
4. Нищо не направи за да запази единството на специалните служби на България, а мълча като гъз, за да не се кара с Костов
5. Когато се разбра, че МВР то но Костов подслушва главния прокурор, пак мълча като гъз и остави да операт пешкира служители от нисък ранг, които са изпълнявали заповеди, което е недопустимо за един ръководител, камо ли за държавен глава.
5. Не ми харесват провинциални комплексари и кариеристи, изхвърлени на повърхността от моментната политическа конюнктура, а той е типичен пример за такъв
5. Щом е така, седерастите да си гласуват за него, аз не !



Тема PS=Post Scriptum (послепис)нови [re: Xлe6apoв]  
АвторЛaтинoтo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 21:27



Браво, Хлебаров! Добре си го измислил този прякор PS. Той наистина е послеписът на ОДС (това което са забравили да напишат дотук).



Тема Благодаря !нови [re: няkoй cи]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано08.08.01 23:16



Благодаря за ник-а - коректно е от твоя страна и тъпо от страна на крадеца.



Тема Re: Благодаря !нови [re: Xлeбapoв]  
Авторbrr (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 11:53



shte me razplachesh bre:)



Тема Не вярвам НДСВ да подкрепи тасава посредственанови [re: Xлe6apoв]  
АвторLZ1KBA (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 21:35



фигура като Петър Стоянов за Държавен Глава. За този пост трябва сериозен човек с качества, каквито той не притежава. Много му липсва за съжаление. Това, че е бил удобен на Костов точно по тази причина НЕ е интересно в този момент



Тема Re: Не вярвам НДСВ да подкрепи тасава посредственанови [re: LZ1KBA]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано09.08.01 21:57



Абе вие не разбрахте ли че Петър Стоянов не е кандидатурата на СДС за президент ? Чакайте, бате ви Ваньо ви готви изненадка... Аз ще гласувам за този кандидат, но съм сигурен че и всички вие ще гласувате като мен ...

Айде, пък "като му дойде врмето" (хе-хе-хе....) пак ще си говорим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.