Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЯВОР ЕБАЧКОВ  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 18:31



ТОЯ МНОГО ЯКО СЕ ЛУПА... ЕБАТИ ГНУСНИЯ ТИП. СИГУРНО СОКОЛОВ МУ БЪРКА В ДУПЕНЦЕТО ПРЕДИ ВСЯКО ПРЕДАВАНЕ...



Тема Re: ЯВОР ЕБАЧКОВнови [re: A]  
АвторTommy (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 23:58



Goljam kreten e toj,vervai mi.........



Тема Re: ЯВОР ЕБАЧКОВнови [re: A]  
АвторFW19OA4 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 22:21



Ех как ви бърка в гадните комунистически душици тоя Дачков ... с право ви е яд
Като ве е яд, цунете се отзад



Тема Shte go gledame Dachkov pri Viza Nedyalkovaнови [re: FW19OA4]  
АвторSeira (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 00:31



Viza i Yavor sa bliznaci i mnogo si prilichat. Myastoto im e edin do drug, no ne v nazionalniya efir. Viza da si bachka v TV'to na BSP, a Yavor na SDS. Az ne sam navit moite danazi da se izpolzvat ot tyah. Da si im plashtat SDS i BSP, na koito slujat. Aide, che e vreme da metem boklucite! Stiga laina.



Тема Виза вади дс-документи,а Явор-"сдс-аргументи"нови [re: Seira]  
Авторлилaв (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 06:23



налка разлика



Тема Не се стърпях.... този пътнови [re: A]  
Авторjustaman (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 19:17



Много рядко минавам през този форум. Имам доста работа и не ми остава време. Понякога, когато ми падне кръвното и ми се приспи, използвам написаното от вас, за да се събудя......

Най-често подминавам вашите изказвания с поклащане на глава...... понякога си казвам "Няма защо да отговаряш на подобни изказвания!"........ но този път не се стърпях.......

Не мога да разбера как можете да четете написаното в Труд-овете, да приемате езика на 24 часа и да ВЕРВАТЕ на лъжите в Стандарт, а в същото време да реагирате така остро на думите на Я.Дачков.

Явно много дълбоко ви бърка в "дупенцата" начина, по който поднася фактите, и езика, който използва.

А може би проблема наистина е в езика. Като гледам вашия прилича доста на този в Труд и 24 часа.

Не съм чул досега Явор да обиди някого или да не аргументира достатъчно ясно свое твърдение. Май точно това ви плаши, другари? Не бойте се, новото време дойде (благодарение на доста голяма група идиоти) и ще има амнистия за всички, които са крали и грабили, а след това и незаконно са изнесли капиталите от Бългрия....

Аз преди доста време предложих да се започне дискусия по повод на едно от текущите предавания (все едно кое - може и това от тази седмица). Никой обаче не пожела да води аргументиран диалог....

А иначе е лесно да се плюе.....



Тема Re: Не се стърпях.... този пътнови [re: justaman]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 08:18



Явор Дачков е кадърен журналист, в това спор няма! Проблемът е в НСРТ, който допусна от екрана на БНТ да се води една меко казано непочтена кампания срещу НДСВ. И ако не беше Явор Дачков, то със сигурност щеше да се намери някой друг, който да изпълни поръчката на НИС на СДС. Това е истината, казана с няколко изречения. Другото са тъпотии и не си заслужава да си вдигам кръвното... то и без това е високо!
В клуба съм поставял 2 или 3 проблема като тема за дискусия. И мисля, че в края на краищата трябва да стане ясно едно нещо нещо - Явор Дачков не може да "запее": "Аз съм просто..." журналист!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.