Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сините републиканцинови  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 08:04



Прави впечатление как умело и по-убедително дори от комунистите и дружбашите "новите" лица на СДС използват думата, или по-точно определението "Република". Наистина СДС не може да вирее без врагове. Ако няма - си ги създава! Днес врагът е цар Симеон II - надвисналата заплаха за републиката. Нека видим колко време ще се използва това синьото определение, защото ни беше писнало от "струва ми се", "визия" и т.н.



Тема Re: Сините републиканцинови [re: няkoй cи]  
АвторKoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 09:40



Прав си драги ми Някой си,
и това е така, защото повечето от сините републиканци са си едни дърти комунисти, които слава богу са на изчезване и идва новата генерация! Вярвам в бъдещето на България.
Козата



Тема Re: Сините републиканцинови [re: няkoй cи]  
АвторПaвлoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 11:41



Разсъждавайте колкото си искате и както си искате, но това правителство ще прилича на правителството на Беров. Така че е време пак да правим парички. Идва новата мътилка.



Тема Re: Сините републиканцинови [re: Пaвлoв]  
АвторKoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 12:04



И защо мислите така г-н Павлов?



Тема Нещо конкретнонови [re: няkoй cи]  
АвторJester (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 12:35



Какато всички "царедворци" и МЯКОЙ СИ говори без да казва нищо съществено... но това си е партийна дефорамция и не му връзвам кусур :)
Аз обаче имам 2 въпроса по същество (не че имат разумен отговор който да изнася на "жълтите)
1.Кому беше нужен цирка с решението за премиер, взето на 23.06 (справка изказването на лидерите на НДСВ) и държано в тайна до вчера? Тази игра на криеница със избирателите ли е "НОВИЯТ МОРАЛ"? Лично на мен ми прилича на подигравка
2.Свързано с горното - доста от "експертите" на НДСВ хал хабер си нямаха за това решение вчера (справка - изказванията пред в-к Дневник). Някакъв нов вид демокрация ли е това? Липса на координация? Еднолична власт?
ХМммм...



Тема Re: Нещо конкретнонови [re: Jester]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 14:47



Два бързи отговора на двата прости въпроса:
Циркът го гледаме вече 12 години. Номинацията на царя за премиер не означава, че е дал съгласието си. Много пъти бе повторено, че на преговорите между потенциалните коалиционни партньори на НДСВ /чудя се само защо ли един от тях е ОДС?/ е обсъждана и кандидатурата и избора на министър-председател, който да удовлетвори участниците в договаряната коалицията. Това е коректност от страна на НДСВ. Но явно деформираните мозъци, закърмени с ценностите на Запада, към който ОДС ни води смело и сляпо, не разбират, а само смятат! След като ОДС пожела да преговаря вече с официално предложен премиер е логично да се обяви и предложи официално неговата кандидатура.
Новото време идва с нови хора! Този път - без метли!



Тема Re: Сините републиканцинови [re: Пaвлoв]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 14:52



Не е изключено да се окажете прав в предположенията.
Но поне засега не виждам основателни причини за такива предвиждания.



Тема Искрено ме разсмя :)нови [re: няkoй cи]  
АвторJester (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 20:17



Скъпи ми НЯКОЙ СИ, отново извърташ темата (гореспоменатат дефорамация) а питам за т. нар. цар, ти ми говориш за ОДС :))) Чети де...
И един цитат (не се възгордявай, не е за хубаво): "деформираните мозъци, закърмени с ценностите на Запада, към който ОДС ни води смело и сляпо" А нали именно с това се гордее движението (да бе какво е това движение - много аморфно ми звучи това определение), че НОВИТЕ ХОРА идват от ЗАПАДА с ценностите на Запада а и те самите с повод и без повод го подчертават. Но и друга мисъл се явява тук - щом такъв яростен почитател на НДСВ като теб отрича ценностите на демокрацията (разбирай Запада), значи това (хм) движение е ориентирано към Изтока - Русия, Северна Корея и тям подобни... И още нещо - както винаги неудобния въпрос се подминава от царедворците - така и дума в разпалената ти тирада няма за точка 2. Типично :)))



Тема Шестакът Дмитри Иванов ще им издава вестниканови [re: няkoй cи]  
Авторниц дe (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 21:00



И този вестник ще се казва "Република" за радост на червени и сини комуняги



Тема Re: Шестакът Дмитри Иванов ще им издава вестниканови [re: ниц дe]  
АвторПaвлoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 23:28



Че да издава човека. Лошо няма, а ако е послушен и поддържа мътилката ще го финансираме, както финансирахме царчето. Да живее мътното!!! ...и да падат парички!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.