Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови  
Автор Фpuдa (непознат )
Публикувано01.07.01 09:35



Вижте тази властна осанка, вижте този младежки хъс, вижте тази долна захапка! Този човек и само този човек ще превърне халтавите редици на СДС в спартански фаланги!

Редактирано от Фpuдa на 01.07.01 09:37.



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: Фpuдa]  
АвторEpoтoмaн (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 17:46



Абе,Фрида:"Задтавам пред Иван Костов" и "Заставам зад Абаджиев"...Т`ва да не е няк`ъв своеобразен вид "Синья тройка"?



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: Epoтoмaн]  
АвторCeДeCepkoвeц (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 17:58



Тая е неква нова Фрида.



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: Фpuдa]  
Автор3.14 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 18:28



А стига си мърдала де. Нали беше застанала зад Костов, сега пък зад Абаджиев...е вземи се спри най-накрая. Застани на едно място, та да могат да ти го отперят мераклиите!!!



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: 3.14]  
АвторФpидa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 13:43



Не те знам де си расъл и де си пасал, ама си висококачествено говедо идеално за манипулация. Толкова си прост, че не можеш да различиш различни хора с един и същ псевдноним. Стоян Ганев е тук. Или това не е той. Това е въпроса пред теб. Чети "Труд" и после го изяж. Другите говеда твърдят че е вкусен.



Тема Tи в крайна сметка къде заставашнови [re: Фpuдa]  
АвторCekcoлor (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 22:30



В два свои предишни постинга заявяваш гръмогласно

- Заставам твърдо зад Иван Костов
- Заставам твърдо ПРЕД иван Костов (и беше подъветвана да застанеш ПОД Иван Костов)
сега заставаш твърдо зад другито. Що за поза? Не е ли малко сложна?
Къде в крайна сметка заставаш? Застани и стига си мърдала. Затрудняваш.



Тема А аз заставам твърдо зад теб!нови [re: Фpuдa]  
АвторeБeCeПapчe (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 18:57







Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: Фpидa]  
Автор3.14 (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 08:33



Ей, краво, говедо ще викаш на баща ти и на Иван Костов, когато го ближеш по осрания гъз. Колкото до вестниците, аз вестници не ям, не съм го закъсал толкова, но ако ти редовно си ги вкарваш в менюто, поради липса на средства, мога да те уредя с нещо по-меко и хранително - ще ти предложа употребявана тоалетна хартия!!!



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: 3.14]  
АвторФpидa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 10:07



Не съм крава. Много съм готина даже. А ти си прост като гъбено семе-това е ясно. Естествено че ми е осран гъза, та нали от там сера. На тебе обаче ти е осрана устата, защото ядеш лайна, а какво сереш само ти си знаеш. Колкото до бащите аз мисля че твоя баща е говедо, няма друг начин да си обясним говеждия ти произход. То и за спор няма място, защото нещата се вързват идеално - баща говедо и син говедо. Добитък!!!



Тема Re: Заставам твърдо зад Димитър Абаджиев!нови [re: Фpuдa]  
АвторБeзoтroвopeн (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 02:39



Фридоооооо, ако ги избираме по дизайн що не си вземете Жоржи ? Че и язди, че и пее, че и свири и т.н.. А ако ми разясниш връзката между стегнатите спартански редици и демокрацията цена няма да имаш. Тя твойта ми напомня един друг девиз "Седесари от всички страни, съединявайте се!". Аз лично нямам нищо против единението, ама не знам дали си хубава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.