Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Da jivee N. V. Czar Simeon II !  
Автор nusha69 (непознат )
Публикувано19.06.01 17:41



Za purvi put vlizam v tozi site i se ubejdavam, che povecheto prisustvashti v discusiite sa praznoglavi bezdelnici i se chudiat kak da si propileiat vremeto. Tova e i logichno, tui kato po-sposobnite veroiatno sa zaeti s po-razumni i dohodonosni raboti. Ne bih se priravnila s leeshtata se post-komunisticheska pomia, nihilizum i balkanska prostotia. Zatova mi se iska, ako ima mnenia za ili protiv N.V. Czar Simeon II, te da budat izlagani v po-toleranten, sdurjan i kulturen stil. Ako ne vsichkite negovi izbrannici, to pone lichnostta na czaria zaslujava uvajenie.
V USA, sled kato Bush sumnitelno specheli s niakolko glasa pred Gor, poslednia go pozdravi i vednaga zapochna aktivno da mu pomaga. Naistina taka se upravliava durjava, s doverie i s usiliata na vsichki izbrani politici. Neka glavite, chiito mozuci ne sa dorasli za upravlenie ot doblesten i blagoroden chovek, ako ne go haresvat, to pone da ne mu prechat.



Тема a ti kakuw si ?нови [re: nusha69]  
Авторkuku (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:47



bezdelnik



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: nusha69]  
Авторelen (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:53



За сведение - способните и умни хора, могат да се занимават с много неща едновременно, включително и да излагат гражданската си позиция в Интернет в такъв тежък момент за България.
С какво е по-велик от теб, че го нариаш Негово величество, та вие сте един дол дренки!
Почтен!!! Ще умра от смях



Тема Re: a ti kakuw si ?нови [re: kuku]  
Автор nusha69 (непознат )
Публикувано19.06.01 17:53



Praznoglavieto se potvurjdava - ne vijdash li chasut - rabotnoto vreme e svurshilo i reshih da pogledna edin nov za mene site. No s malki izkliuchenia, ne mislia che e ot polza da se pilee vreme tuk.



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: elen]  
Автор nusha69 (непознат )
Публикувано19.06.01 18:06



Povecheto mi priateli i priatelki sa upraviteli ili podupraviteli na zapadni ili sobstveni firmi - az sushto. Za razlika ot priatelite mi obache, az reshih che moga za niakolko minuti (ne poveche) da se prinizia na nivoto na povecheto (ne vsichki) mnenia v tozi site. Malcinata, koito poznavam i koito ne podkrepiat czaria, se strahuvat edinstveno ot prisustvieto na niakoi leketa v listite mu. No i duma ne moje da stava za neprilichni slovoizliania kum Siomeon II.



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: nusha69]  
Автор intersnare (непознат )
Публикувано19.06.01 18:18



Верноподаничеството (я много дълга дума) е важно за повечето страни. Банките изискват стабилност, затова в повечето развити страни все още има представителна монархия със затихващи функции...
Тук в България обаче не е никак ТИХО въпреки че изборите нищо не променят - все същите листи - Елена Поптодорова вече ми омръзна.
Докато в Банките ги няма парите на обикновените хора (не ме питай на кой са парите), ще е така.

Редактирано от intersnare на 19.06.01 18:20.



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: intersnare]  
Автор nusha69 (непознат )
Публикувано19.06.01 18:27



Dokato v Bulgaria niama blagopriaten za maluk i sreden biznes ikonomicheski mikroklimat, niama da ima i chujdi investicii, a kato niama chujdi investicii niama da ima rabota, pari, socialna sigurnost i pr. Horata dori ida imat malko spestiavania veche ne smeiat da gi vlagat v banki, za da ne im gi otkradnat pak. No vse pak mislia, che kradcite veche sa si otishli - moje da murdat v nachaloto mnogo, no postepenno i murdaneto shte zatihne. A zagrabenoto rano ili kusno shte go propileiat. Dano pone go propileiat v Bulgaria.



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: nusha69]  
Автор intersnare (непознат )
Публикувано19.06.01 18:33



С 2 думи - червени и сини мафиотски пари - върнете се в БГ!

Само така може да има много широка коалиция, нали.
По ваше мнение (анонимно разбира се) Мултигруп законен капитал ли е?

(Апропо, понеже това ви е професия - ще се дават ли тези 5000лв, и от банките ли ще се дават)

Редактирано от intersnare на 19.06.01 18:36.



Тема So Touched ...нови [re: nusha69]  
АвторBat$aShoW (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 18:34



Ohh, ti naistina me razchuvstva s tezi redove, napravo drxpna blagorodnata struna v posivijalata mi (i posinijala), tzinichna dusha ... Sxlzite mi tekat sega, izpadam v blagogovenie pred dostopochtenija obraz na blagorodnija ni Bashtitza ... Kolko sme nishtojni nie, jalki chervei, nedostoini za visshija mu aristokratizxm. Tzelijat se tresa, u men vsichko se nadiga i, ... ticham bxrzo da se izsera pxk posle ei-segichka se vrxshtam pak ! Vervai mi ...

Sin Taliban ,
(Prostak koito MOJE da bxde Gentleman,
Gentleman koito ISKA da bxde Prostak)



Тема Re: Da jivee N. V. Czar Simeon II !нови [re: nusha69]  
Авторkokи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:02



Това е безобразие!!!Не желая само защото съм гласувала за Иван Костов и ОДС някой да ми приписва етикет, че съм мързелива, тъпа и безделница.
Г-жо, когато създадете със собствен бизнес поне 40 работни места и когато сте изпитвали ужаса мутри да влизат в магазина ви и да ви заплашват, тогава ми говорете кой какъв специалист е.
Същите тези хора сега искат да влязат във властта с помощта на Вашия цар /апропо аз нямам/.
За разлика от вас аз не забравям кой развеждаше г-н Кобурготски при първото му посещение в България - МУЛТИГРУП! Също така не забравям какво направи Стоян Ганев за "големия имидж" на нашата страна, нито пък колко пари от банка измъкна г-н Герджиков.
също така не забравям, че най-голямата катастрофа в тази държава беше по времето на Беров - правителство на Вашия най-естествен съюзник ДПС.
Нищо добро не се е случвало на България, когато ДПС се намесва!!! Нищо добро няма да се случи на една държава, когато гласува за един човек, когото не познава и хора-фантоми. това е моето мнение. Вие знаете ли в момента какви хора ще ни управляват - с десни убеждения , с леви убеждения? Ще подпомагат бизнеса или ще заделят повече за социални разходи? Аз не знам. Това е против всякакви правила на демокрацията и на една нормална държава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.