Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо стана таканови  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:05



Снощи при първите резултати ума не ми го побираше откъде толкова тикви се намериха в държавата. Ситуацията безкрайно много ми напомня 90-та година. После помислих и всъщност има обяснение. Една от журналистките снощи каза, че всъщност българина не искал да мисли. Той искал да бъде погален и да му се обещаят красиви неща, лидерите му да са добре и модерно облечени. Май е права.
Как да обясниш на хората в някой малък град, които са безработни защото е закрито единственото предприятие в района, че трябва да мислят? Как да се състезаваш с красиви фрази и обещания за по 5000лв на човек и вдигане на жизнения стандарт за 800 дни? Как да обясниш на хора, които 90-та година не са знели изобщо за какво става въпрос за какво става въпрос в момента?

Както и да е - честито на "победителите", но ми се струва, че това е пирова победа. Ще бъда много доволен ако движението на Симеон Кобурготски изпълни и 30% от обещанията си. btw - от коя банка да ходя да си взема 5000 лв :) ?



Тема Re: Защо стана таканови [re: Observer]  
Авторayrton (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:11



balgarina vidja feisa simeon2 i za nego glasuva,a ne za badeste za negovite deca....



Тема Re: Защо стана таканови [re: ayrton]  
АвторTepвeл (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:26



Според мен наистина хората, които гласуваха за Симеон дадоха своя вот за лицето Симеон, а не за конкретна политическа програма. При това положение е много трудно да се прогнозира какво ни очаква...За съжаление, моята лична прогноза е, че няма да мине и година и движението ще се разцепи на съставни части и ще има нови избори.
Обаче на мен ми писна вече 10 години да правим грешки и после да ни боли главата от тях. Защото това, за което гласува тълпата е нещо съвсем неясно и неопределено. Нещо, което ми мирише на рискове
И аз питам, от коя банка да си взема парите? Коя ще е тази будала?
Хайде, че ми трябват тези пари...Като ги вложа в друга банка, може и да взема някой процент лихва, пък какво ми пука, нали тези 5 000 лева са безлихвени...така след 3 години ще съм напред с лихвата от тях. Тънки сметки
:)



Тема Re: Защо стана таканови [re: Tepвeл]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:31



На мен също ми омръзна от експерименти. Обаче явно голямата част от хората в страната освен на кондьо са почитатели и на Queen. Show must go on!!! :(



Тема Skrubna vestнови [re: Observer]  
АвторOpechalen (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 10:59



Dami i gospoda,

S ogromno priskurbie Vi suobshtavame, che na 17.06.2001 sled 10 godishno boleduvane pochina nadejdata, che Bulgaria moje da se naredi sred normalnite durjavi.

Mir na praha i.

Ot opechalenite.



Тема Re: Skrubna vestнови [re: Opechalen]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:12



Много ми се иска да не си прав. Аз лично имам надежда, но съм изпълнен с омерзение. Честно казано малко ме е срам, че съм българин.

В страната на абсурдите всичко е възможно - бивш цар става министър председател :))) ха ха



Тема Re: Защо стана таканови [re: Observer]  
АвторAntonia (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:38



I az 4uh tova izkazvane. Bulgarina oba4e, ne samo 4e ne iska da misli - mnogo ot bulgarite qwno i ne mogat da go pravqt. Do skoro se pitah ima li smisal da se ostava v Bulgaria. Ve4e znam otgovora:

NQMA. VERVAITE MI !!!



Тема Re: Защо стана таканови [re: Observer]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:51



Не мога да повярвам че това се случи :-(
Наистина в България няма нормални хора...или поне тези дето нямат мозъци са повече от другите. Имам чувството че сънувам някакъв кошмар и все пак ще се събудя.....Ама не е сън.... Ужас.... Ами не ми остава май нищо друго освен да тичам да събирам куфарите и да бягам докато е време .......далеч от родната България далеч от толкова невежи хора събрани на едно място......Нямам вече сили пак да се връщам назад и да изживявам ужаса на 90 - години.
А вие оставащите тук ........просто ви съжалявам....



Тема Re: Защо стана таканови [re: Eднa]  
Авторbeglets (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:59



Viarno e. Spasiavaite se razumni liude, zashtoto viarno e che sme Bulgari, no ne zabraviaite che sme predi vsichko hora. A blizkoto budeshte v taia durjava ne e za homo sapiens sapiens. To e za tsare, tsaredvortsi i muunisti.



Тема Re: Защо стана таканови [re: Eднa]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 12:22



За съжаление се налага да поживеем още малко в страната на абсурдите. Аз лично ще остана само за да мога да наблюдавам с интерес развитието на ситуацията. Искам да видя как тази коалиция ще изпълни обещанията си :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.