Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:30



Niamam dumi!
Adski sam razocharovan ot toi narod koito taka sliapo poviarva na MALCHANIETO! Za kakvo tochno glasuva toia narod?! Na kakvo poviarva? SAMO NA EDNO IME! ili po-skoro taka pak si kupi NADEZDA! E neka se polutame oshte malko, shtoto vsichkite tia godini ne ni stigat i kogato nakraia aha da tragnem v pravilna posoka i nie pobarzahme pak da shashnem sveta..Kolko cenno vreme trabva da izgubim? Koga shte stanem realisti nai posle?
Tochno sega se vidia kolko e istinskata inteligencia na bulgaria - okolo 20%! Drugite 50% sme naivnici koito se hraniat samo sas zrelishta!
Ha chestito i Bog da pazi Bulgaria!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
АвторBRAVO (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:39



caria i caredvorcite sa v blizki kontakti s multigroup! chestito!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
АвторMarie (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 03:53



Като гледам какво си писал, направо ми четеш мислите. Да ти кажа честно, писна ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
АвторSlLVlA (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 03:55



Da tova ne e narod tova s malki izkliuchenia kato Benedetto,Oranjevia kotarak na Mozer,Frida i drugite umni hora tuk .ostanalite sa ovtse bez glavi.Izmet,bokluk.



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:00



zalko che sme malko.....



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:08



bog da pazi balgaria! vidiahte li kvo stabna sega ot experimenti...komunistite pak se nagushiha...Bravo vi!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
АвторMarie (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:16



Сега сме малко, но когато царските мутри се оакат, ще станем повече. Дано само Костов остане и не се предаде, защото той е най-великият политик в момента в България. И скоро и това ще се разбере, защото ще се наложи пак да ни вади от тинята.



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:26



viz kakvo ako az sam na negovo miasto sled vsichko koeto napravi za bulgaria i za 4 godini si razbi zdraveto (samo vzemi da sravnish 2 negovi snimki otpredi 4 god i sega, shte vidish izpitoto mu lice), i nakraia da polucha tova za blagodarnost....???!!!!! prost narod sme i tova si e!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 04:27



Наивници казваш!
Никога не съм го изпитал но какво ще кажеш за хората които няма пари да пратят детето си в столицата да учи висше?!Какво ще кажеш за хора които свързват двата края от години само благодарение на щастливо стечение на обстоятелствата?!Какво ще кажеш за това че за да рзвиваш какъвто и да било бизнес в България половината ти доходи /поне/ отиват за подкупи?!Има още хиляди подобни примери!Нима мислиш че това ни помага да стигнем Европа ?!

Не хората не вярват не вярват на БСП а вече и на СДС!
Искат да вярват на някого и това е царя лошото е че той е чудсна личност но хората с които ще работи ще го потопят!

Жалко че СДС избра верния път но толкова много сра по него и толкова много благинки присвой докато го вървеше че свят ми се завии!

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
АвторMarie (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:38



Това, което СДС направи не може да се сравни с бакиите на хората преди тях. Къде отидоха куфарчетата с парите, кои са кредитните милионери, кога се появиха и забогатяха мутрите? По времето на СДС? Тогава ли фалираха банките или имаше зърнена криза?
Не можеш да бъдеш до кацата с мед и да не си оближеш пръстите. Но поне кацата се пълни вместо да се изпразва.



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
Авторkasandra (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:41



bravo!!!
i az iskah da zadam sushtite vuprosi.lesno e da se obijdat horata,no kakvo li
shte stane ako niakoi ot vas izpadne v klasatziata na boclutzite i t.n.
niakoi znae li kolko boli kogato deteto ti iska neshto i ti ne mojesh da mu go kupish,kogato rabotish do iznemoga na dve mesta za da nahranish semeistvoto si,kogato nai-hubavite ti godini minavat neusetno zashtoto si zaet s borbata za otzeliavane.........
i nai-dobre e kogato reshite da izdavate prisudi da se postavite i ot drugata strana,da si zadadete vuprosa :koe nakara horata da poviarvat na tzaria.da moje bi vsichki nie purkame v izbora si ,a moje bi ne.edinstveno vremeto shte pokaje



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
АвторJoe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:43



Da, no naj-aktualnija wypros winagi e bil i sega e:
KAKWO DA SE PRAWI PO-NATATYK? I prawilnija otgowor
spored men go dade SOFIANSKI !!!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 04:43



Е какво ?!И докога ще вървим по-пътя на най-малкото съпротивление?!
Тези са най-малко лоши за тях да гласувам!!!!!!!!!!
ОДС направиха нещо важо те поставиха основите и ни посочиха пътя но направиха безброй грешки и най-лошото Костов се превърна в кръстник на новата мафия /волно или не/.

Сега се надявам Симеон II да постави основите на един политически диалог само това да стори и трябва да сме му вечно признателни !

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторzhikart (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:45



abe wiz sega nie sme bili naiwnici li ? horata
ami towa kakwo ti se struqwa 4e e?
ni e kazahme ne na zakrepostenqlite uprawnici koito bqha prosti tikwi
ne na 2ta iz4erpani poljusa koito gi widqhme do kyde ni dowedoha
:)))
abe ne mi gowori kostov
idwa nowo na4alo
na4alo koeto nakazwa samozabrawilite ni se uprawnici
na4alo koeto da pokaze 4e ne sa naprawili po4ti ni6to wsi4ko koeto storiha e blazodarenie na ewrosyjuza
i towa e lo6ata istina
i az da glasuwam za sds li ?
ne
wse edno pak da si wkaram awtogol
tezi glasowe nakazwat i sds i bsp .naroda si go wyrna



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторwhats up (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:48



Abe acvtorago e kazal
"vseki narod si zaslujava upravnicite"-na tup narod tupi upravnici



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: kasandra]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 04:48



Аз лично не гласувах за НДС II но знам защо хората го направиха знам и със съгласен с тях надявам се че Симеон Сакскобурготски ще успее да озъпти всички хора които е събрал. Не се страхувам за България защото имаме валутен борд и консенсус на къде е пътя остава само той да се следва!

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Авторrealsit (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:49



tuka sam napalno saglasen! vseki shte si vzeme malko ili mnogo ot kacata s meda, ako mislish che novite caredvorci niama da go napraviat si oshte po naiven!!!
vaprosat beche da se izbere oty vsichkite zlini nai malkoto zlo...
pak ot tyi poslednoto pravitelstvo nikoe drugo nishto ne e napravilo kato horata, a toia ministar niama raven, gorkia celia na veika e zaprilichal...i za kakvo, za edni neblagodarnici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Joe]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 04:49



ДА и аз това видях браво на него показа на СДС какво е да си политик!

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: zhikart]  
АвторMarie (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:49



Това не е ново начало, а старата приказка на нов глас.



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
Авторzhikart (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:52



taka e mnogo si prawa ostawi gi tezi koito ne mogat da shwanat za 4 godini we4e ne mogat da razberat kak ni prowaliha sedese
:((
a bsp pyk prednite 4
abe naprawo ne mi se gowori zagubihme 8 godini zaradi al4ni politici
:(((



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
Авторkasandra (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:54



harasva mi nachinat ti na mislene !!!!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: kasandra]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:55



viz kakvo shte ti kaza ima si mehanizmi po-koito darzavata i ikonomikata raboti! ne moze v edna kriza da tragnesh da davash pari na horata - tova e inflacia, oshte pogoliama kriza. parvo stabilizirash finansite na darzavata, togava na domakinstvata,,,,vsichko s vremeto si ama vie kato barzate kato mule pred maika si!!! shte ima oshte dalgo da chakate



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Авторzhikart (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:55



dano ne si prawa
no ne mi se iska pak da glasuwam za sds ili bsp toezt da kaza 4e ne wizdam nazdezda
:)
NADEJDA IMA WINAGI
no ne i s tezi koito q propilqha
:))



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realsit]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 04:56



И докога така?!??!
Все по-малкото зло?!?!?!?
Симеон II предложи алтернатива....аз не искам да съм на негово място той носи огромна отговорност ако се справи с товара историята ще пише за него!
Какво направи това правителство освен очевидните неща ?!
Цяла източна Европа извървя пътя на реформите докато нашите политици си играеха с власта!Нашите само следваха пътя на другите....браво само че се решиха.

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 05:02



Не става въпрос само за моите твоите или на когото и да било доходите.

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Marie]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 05:03



taka e! zashtoto to patia e edin, nali vizdate programa niamat, samo povtariat tova koeto kostov iskashe da dovarshi...edinstveniat in koz- korupciata! ima ia i shte ia ima, tai che da ne se razocharovate i toia pat...........



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: whats up]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 05:05



kaza li im go! bravo!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторkacaндpa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 05:06



това от позицията на задоволен ли го казваш,защото ако беше от тези които ровят по кофите или от социално слабите и т.н. едва ли така щеше да говориш.аз съм била и от двете страни знам какво значи да имаш и знам какво значи да нямаш/говоря за елементарни неща/.



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 05:09



patia shte go prodaljim samo ako otvan ni podkrepiat, pak ti vse povtariat che iskat kostov..kofti!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Автор Лyнчo (Лунен човек)
Публикувано18.06.01 05:22



Ако искат някой който и да било това значи само е едно че той е удобен за тях с други думи "като ти казвам това ще правиш" ......лошо ако е така ....жалко за Костов съвсем ще му падне имиджа!

Whirlwinds of fire we ride


Тема Re: whats upнови [re: whats up]  
Авторzhikart (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 05:59



taka e praw si
hubawo e 4e ne glasuwahme za starite typi uprawnici i typite im oponenti :)))
:))))



Тема Re: glasuvahte samo za nadezda i prazni obeshtaniaнови [re: zhikart]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 17:36



tova e istinata...toia narod ima nuzda samo ot obeshtania, iska da chuva hubavi obeshtania, zashtoto ne mu stiska da prodalzi neshto, koeto naistina iska zertvi no vodi po pravia pat!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: Лyнчo]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 19:08



Не знам дали ще се стигне до коалиция между одс и ндс2, но ми се струва твърде малко вероятно. Как точно може да се очаква, че одс ще поеме отговорност заедно с хора, които заявиха че не са съгласни с методите точно на одс? Това ще бъде политическо самоубийство.

Правилно е ндс2 да си поеме отговорността, защото нали на него хората възлагат надеждите си? Нали наказателният вот е за одс?

Или позицията е: "Хората гласуваха за нас, но ние ще споделим отговорността с максимално широк кръг хора, ще използваме максимално имиджа на тези които са ни полезни и ще правим каквото си знаем "( дали всъщност някой знае какво точно ще прави царската коалиция? ). И Симеон ще седи в сянката и ще чака да настъпи подходящ момент да постави въпроса за монархията?

Дано не се случва но представете си, че от утре по някаква причина Симеон не е в състояние да взима решения. Какво ще се стане ? Искам да видя тогава самодоволните физиономии на Кошлуков, Каролев, Василев. Сигурно не знаят горките за какво става въпрос изобщо.

Независимо какво е предишното управление сегашният вот беше за една илюзия. И никаква бедност и мизерия не могат да оправдаят подобна глупост. Но както казват - каквото човек сам си направи никой не може да му го направи.



Тема Re: glasuvahte samo za nadezda i prazni obeshtaniaнови [re: realist]  
Авторkoi (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 12:20



za kakvo glasuva naroda? a novia ekip deto go izbrahte?!
niamashe programa!
niamashe svestni profesionalisti!
niamashe niakakvi osoveno novi idei!
no imashe krasivi obeshtania!!!!!!!!!!! tova mu e nuzno na toi naiven narodec - obeshtania!!! ZASHTO NIAMA REALISTI V TAIA DARZAVA?!



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 21:35



vseki narod si zasluzava upravnicite!



Тема Pro4eti zadylzhitelno!нови [re: ha]  
АвторSmeshko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 23:00



A sega 43% ot "typiq" narodec shte lizhe rqzani depesarski pishki. A mozhe bi da stigna i po-nadale4. Kakto se glasqt da vlizat s tiq 6-7% vyv vlasta mi namirisva na syshtoto koeto stava v Macedonia. Pusnaha gi v vlasta rqzanite albanci i te zapo4naha da iskat oshte i oshte i se stigna do konflikta!!! Kak spored vas stana? Az sym dosta informiran za Macedonia. Tova ni o4akva i nas ako ne napravim neshto. A Dogan si zaplashva li zaplashva ... Mnogo naglost! A mezhdo drugoto v denq na izborite vsi4ki miusulmani sa bili karani da se zakylnat v Korana 4e shte glasuvat za nego sreshtu 10 leva i pri vlizane v parlamenta oshte 20 lv. Sega turcite se buntuvat 4e ne im davat ostanalite pari! Tova e fakt. Rabotata e mnogo seriozna!



Тема Re: Pro4eti zadylzhitelno!нови [re: Smeshko]  
Автор intersnare (новак)
Публикувано20.06.01 16:32



10lv za glas? a koi gi broi? nabludateli ot BSP i SDS (sinio4ervenata mugla) i tiahnoto genialno balansirano tvorenie, koeto e vinagi udobno za vseki...

Moje i NATO da pokani Dogan, kakto go pokaniha Kosovarite, ako prodaljavate da ne im davate vlasta. Caria e velikodushen i ste im ia dade.
A Karolev vi dava pozplatni lopati, i kato se pensionirate zaradi tejkia trud, ste vi razdade pensii ot lichnia si djob (ama triabva da go napalni parvo)

(Izbori 2001 - za vsekimu po ne6to. Negradata za premier 6te e nai-goliama.)



Тема Re: Pro4eti zadylzhitelno!нови [re: intersnare]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 01:05



Vseki narod si zasluzava upravnicite!



Тема Re: vseki narod si zasluzava upravnicite!нови [re: haha]  
Авторsuper (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 01:06



chestito vi novo pravitelstvo
vseki narod si zasluzava upravnicite



Тема Re: oshte shte se lutame shtom sme si takiva naivnici!нови [re: realist]  
Авторsuper (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 20:37



zalko, mnogo zalko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.