Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема www.ndsv.dir.bg <-hackedнови  
АвторFelix (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 06:38



.



Тема Re: www.ndsv.dir.bg <-hackedнови [re: Felix]  
АвторViktorianec (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 10:50



taka poveche mi haresva:)



Тема Re: www.ndsv.dir.bg <-hackedнови [re: Felix]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 11:07



Samo da te pipna 6te te razporq na nqkoj plo6tat za nazidanie!!!!!!!!!!!!!!!
Tova li e demokraciqta be Fa6isti????



Тема Re: www.ndsv.dir.bg <-hackedнови [re: TheGlooM]  
АвторNestor (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 11:11



E, po-leko de izvinila ti se e genata



Тема Муцинка!!!нови [re: Felix]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано12.06.01 11:30



Бижу!!! Бравос Невенче!!!
Те им на царчетата хай-тек!



Тема Re: Поздравявам те "професионалисте"нови [re: Яceн *;o)]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 12:14



Здравей Ясене,
Разбирам, че подкрепяш хакването на сайта на НДС 2. Добре правиш защото показваш колко струва вашата демокрация. Преди време ти заяви, че си професионалист в телекомуникациите и просто не мога да разбера позицията ти днес. Ако наистина имаш понятие от информационни технологии знаеш що за грозотия е хакерството. Явно спазването на закона според вас - ярките седесари трябва да е избирателно. Цялата ви практика го показва. Законът НЕ ВАЖИ за "нашите", но е в сила за "паяците". Това го правиха комунистите на времето и ми е трудно да видя разликата между тях и СДС. По въпроса за избирателното спазване на закона - отиди на Граф Игнатиев - еднопосочна улица, и виж колко коли се движат срещу забранителния знак - всичките с пропуск издаден от синьото МВР. Демек правилникът не важи за вас, но е в сила за мен. Това ли очакваш да подкрепим? Наистина ли мислиш, че сме чак такива балъци. Слабо Ясене, слабо. Вашето псевдо-демократично общество не ме привлича. Не ме интересува ще можете ли ВИЕ (именно вие) да доите предприсъединителните фондове, нито ме интересува кой от вас ще влезе в затвора за корупция. Оправяйте се и не чакайте помощ от мен и хората като мен. Срам ме е, че колега, какъвто си ти, може да подкрепя тинейджърските изгъзици на хакери, воден от ОФ'еиски ентусиазъм, характерен за 1944 г. - време и поведение, което всички отричат. Въпрос на морал



Тема Re: Поздравявам те "професионалисте"нови [re: Бълrapин]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 12:20



Neznam dali me podkrepq6 ama si pi4!!!!!!!!
tiq kopeleta sa edni i sy6ti!!!!!



Тема E tova e ISTINATA: http://www.nds2.dir.bg/нови [re: TheGlooM]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 12:22



E tova e ISTINATA: http://www.nds2.dir.bg/



Тема do Nevenaнови [re: Felix]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 12:56



4udno mi e samo kak si go hacknala, ili nqkoi admin ti dade pass??? =)



Тема Ей, ама много...нови [re: Бълrapин]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано12.06.01 13:17



... се спичате бре!:)
Дължа ти отговор, защото най-малкото си възпитан!!!
Аз лично "подкрепих" "майсторката", защото TheGloom (и всичките му други никове), е безкрайно прост в изказа си и му липсва възпитание. Погледни речника му, ако не вярваш... Та така - това аз го възприемам повече като "възпитателен шамар" отколкото като нарушение на закона....

А, да и някой да не не ми излизе с номера - закона да се спазва да точката и т.н. Защото тогава всяко прилагателно или определени отнесено към Костов, СДС или коя да е личност, неподпалтено с фактология ('крадци', 'курва') според закона е клевета и/или обида и подлежи на наказание...

П.П. И демокрацията не е 'моя'. Тя е на всички ни, защото всички ние я определяме на изборите. Дори и когато не гласуваме... Всеки народ си заслужава управлението!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.