Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: НЯКОИ ...нови [re: Silvia]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:10



heh, izobshto ne ti pravi 4est da pishesh cinizmi. Po sushtata tvoq bezmislena i selska logika az puk moga da kaja 4e si sinq prostitutka skupa. No nqma, makar 4e moje bi si to4no takava. Neznam dali ELI v centralata na NDS2 ili ne, tova ne e tolkova vajno za men, kakto ne e vajno ti dali ti v ODS(SDS, ili na ***** v *****),
vajnoto e 4e tq spored men e prava za 90% ot neshtata. Da az shte glasuvam za Simeon, pone zasega negovata partia ne e cicala durjavata, dano da ne go i pravi, zashtoto na drugite izbori, nqma da ima za kogo da se glasuva. Ta da ti obqsnq za ODS, te sa bita karta zai4e. ODS umira bavno i mu4itelno, sus vseki izminal den gubqt izbirateli, kakto i obeshtavat nebivalicite koito si vuobrazqvat 4e naroda priema. Neznam dali si aktiviska na ODS ili ne, no ako si nameri si druga partiq sukrovishte, zashtoto tvoqta e gubeshta, prigotvi si biografiikata i podai molba pri BSP, DPS, 4e daje i pri NDS2 ako iskash stiga da izglupeqt da te vzemat, eto zaradi takiva kato teb ODS e gubeshta, bivsha politi4eska sila
ostani si sus zdrave, i misli edin den kakvo shte razkazvash na deca i vnuci, zashtoto az ako bqh na tvoe mqsto bih il mnogo vnimatelen da ne se sramuva potomstvoto mi ot men.



Тема Re: НЯКОИ НЕОСПОРИМИ ИСТИНИнови [re: Nevila]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:13



Tolkova si jalka 4e ne si zaslujava da otdelqm vreme da te srina s argumenti i fakti.
shte kaja samo dve dumi "Bez komentar".



Тема Re: НЯКОИ НЕОСПОРИМИ ИСТИНИнови [re: lzbiratel]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:18



o-o-o-o tipichno za simpatizant na NDS II, kogato niama kakvo da kaje i ustata mu e zapushena . Vervaite mi:)) Az syshto ti viarvam che mojesh da me zasipesh s argumenti i fakti, ama ne iskash. DOBRE. VERVAM TI:)



Тема до невиланови [re: Picha]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:19



невила

ти прочете ли изобщо какво съм писала, или виждайки че е в подкрепа на Симеон веднага реши да отговориш

Преди това искам да кажа, че на вулгарни простотии няма да отговарям.

Не съм никой от обкръжението на н.в. Симеон ІІ. Просто съм човек, на който самодоволството и гаврата с обикновения човек от народа от страна на СДС са дошли до гуша. Да искам промяна. Кой ще ми я предостави- фъфлека от Гергьовден + г-н Секстелефон, или ДПС, или БСП....
Кой.

Виж им само дзурлите и им чуй тембъра на гласовете. Прикоткват като котка жертвата си.

И кой ти каза, че има покана от Евросъюза? Има ли я някъде черно на бяло? и със тези смешни пенсии и заплати...

Я вземи и помисли спокойно, без да се водиш от политически пристрастия.

И моля те, не ми говори с гаден тон. Никой политик не заслужава хората да се отнасят като говеда едни с други.



Тема Re: интереснонови [re: Nevila]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:20



lelee, ti na toza finansova stabilizacia li mu vikash ? koe mi e stabilnoto? a privatizaciata dokolko beshe privatizacia ? dotolkova 4e da prodadat pove4eto pe4elivshi predpriatia na svoi hora za julti stotinki, a ? heh plz ne se izlagai. naistina i ti imash pravo na mnenie no povqrvai ili si zabludena ili si v shtaba na ODS, nemoga da si predstavq 4ovek da e tolkova slqp. ili moje bi v BG e pulno s nisko inteligentni hora koito sa kato stado s ovcq, az neznam samo Gospod moje da kaje, no iskrenno se nadqvam da ne e taka.



Тема Re: НЯКОИ НЕОСПОРИМИ ИСТИНИнови [re: Nevila]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:24



Radvam se 4e sum ti otvoril O4ite =).



Тема Re: до невиланови [re: eли]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:28



Pokanata q ima cherno na bilao i v momenta Bulgaria otvaria 9 tema ot obshto 33 za prisyediniavane. V Ireland kydeto sym uchila prisyedinqwaneto v EC e bilo pri sredna zaplata 165 liri koeto e po-malko ot 420 leva. Taka che po zaplati ne priemat. Ne znam kak shte byde vyzpriet (ti sigurno znaesh) novia ni vynshen ministyr Solomon Pasi ot arabite v Libia. Zashto vseki ne pogledne trezvo na neshtata i ne pomisli: Za kakvo triabva da se griji edna dyrjava. Da ima finansova i politicheska stabilnost za da moje biznesa da vyrvi, da mogat horata svobodno da pytuvat i da praviat svoite biznes kontakti. Ako chakate dyrjavata da vi hrani prosto tova nqma da stane. Rabota e nujna. 5000-te leva gi zabravete. Smiatam che ste umnihora i ne se vyrzvate na gluposti:)



Тема Re: интереснонови [re: lzbiratel]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:29



Koe pechelivsho predpriqtie prodadoha na zaguba? Argumentiraj se!!



Тема Re: до невиланови [re: Nevila]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:32



za Solomon Pasi i az ne sum suglasen, toq mason i men li4no me drazni, masonite sa loshi hora te ne mislqt za dobroto na nikoi. btw neshto mi namirisva, no danone se okaja prav 4e shte me e sram o tova koeto sum pisal. Losho shte e ot tursko robstvo, ta rusko vasalstvo da se ozovem na masonsko horo. makar 4e te durjat 60% ot sveta



Тема Re: интереснонови [re: Nevila]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 04:35



I ne sym ot nikoi shtab i nikoga ne sym bila az sym predpriemach, zanimavam se sys software i elektronika i tova che moga da pytuvam i da si syzdavam kontakti mi e dobre doshlo predi ne mojeh i da si go synuvam. Kogato se vryshtam v Bulgaria ne zavarvam voina i etnicheska omraza koita e fakt vyv vsiaka edna ot drugite balkanski dyrjavi, naprotiv tuk me chaka lev=DM, koeto me ustroiva zashtoto rabotia s dyrjavi ot EC.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.