Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обяснете с думи простинови  
АвторFW19OA4 (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 12:55



Царя няма да участва в това движение,никога не знае за какво става дума, избягва да коментира каквото и да е, на изявленията си чете нещо което може и да не го е писал той и дава само празни обещания за щастливо бъдеще и тн и тн. Държавната икономика не се прави с чудеса а с много работа която надали ще свърши НДСII. Това е моето мнение за царското движение. Кажете ми защо му имате доверие?



Тема Re: Верва ме му!нови [re: FW19OA4]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 14:10



Аз лично просто му "вервам" и ще гласувам за НДС ІІ не за друго, а защото смятам, че просто е нужно да се случи нещо ново в политиката. Стига само СДС и БСП! Аз лично ще поткрепя царя, защото дава път на младите хора в България. Нека направят нещо те, мисля че те могат много повече от тези вече изхабени политици. През 1997година участвах активно в бунтовете пред Парламента, гласувах за ОДС, но съм разочарована до голяма степен от тяхното управление. НЕКА ДАДЕМ ШАНС НА НОВИТЕ, МЛАДИТЕ И НЕСТАНДАРТНИТЕ ИДЕЙ! Така и така лесно няма да настигнем западна Европа, но пък може опитите ни да са малко по-нови и по-безболезнини. Вече достатъчно много видяхме, какво могат и СДС и БСП и останалите по-малки партий, които просто се ръководят от властолюбиви неуспели политици. Нека дадем шанс на Младите!!!

Елеонора Венчева 36г. - връзки с обществеността към М.ТЕЛ АД



Тема Българинът не ВЕРВА, ама обича до го лъжат!нови [re: Eлeoнopa]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 14:59



Ти ме просълзи.

Откровението ти е просто и чисто като сълза.

Който плаче последен, плаче най-добре!




Тема Re: Верва ме му!нови [re: Eлeoнopa]  
Автор Standimitrov ()
Публикувано09.06.01 15:50



Мотивите са ти добри, но е УЖАСНО да видиш толкова много правописни грешки в писмото на човек, който работи "Връзки с обществеността"! Толкова ли е паднало нивото на М-тел?



Тема Re: Българинът не ВЕРВА, ама обича до го лъжат!нови [re: Яяpocт]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:01



Vuprosa ne e za konni sustezania..
Na koi konia shte specheli na izborite.. i koi shte se smee i plache..
Vreme e neshtata otgore da se promeniat.. i za tova podkrepiam mnenieto na Eleonora..



Тема Re: Верва ме му! [re: Eлeoнopa]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:05



Tazi rabota ne se li raboti ot diplomirani filolozi?????



Тема Re: Верва ме му!нови [re: Standimitrov]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:09



Standi,

Da beshe kazal neshto po sushtestveno..
Mejdu drogoto, v tvoite samo dva reda sushto ima pravopisna greshka.
Ostaviam na tebe da si ia namerish, Mr. Spellchecker.



Тема Re: Българинът не ВЕРВА, ама обича до го лъжат!нови [re: Яяpocт]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:12



Ей, Яярост ти си бабичка... усетих те БАБО не се прай на друго!

Доказателство №1:
Яя на Гръцки е БАБА !!!! ;-))))))))))))



Тема Za Joroнови [re: Joro]  
Автор Standimitrov ()
Публикувано09.06.01 17:23



Abe Joro, ne mi se govori po sushtestvo. A M-tel NAROCHNO e napisano s malka bukva.
Prosto mi pisna ot posredstveni horica na vajni pozicii, koito si misliat che NEPREMENNO triabva da si kajat posredstvenoto mnenie, kato izpolzvat posredstvenite si ezikovi poznania!

A dali sum Spellchecker ili ne - ne, ne sum, prosto kazah, CHE E UJASNO GROZNO! Ne si li saglasen, che chovek, koito se podpisva kato "Vruzki s obshtestvenostta" pri goliama firma, sledva pone pravopis da nauchi?!?!?!?






Тема Re: Българинът не ВЕРВА, ама обича до го лъжат!нови [re: TheGlooM]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:29



Чедо,

позна, ама не съм ква да е, ами баба Я.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.