Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 1 фен на СДС по-малко.......  
Авторrлacoпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 08:26



На който му се вижда нормално да пуснат явен убиец на свобода , нека пак да гласува за управляващите. Искам да спомена само че до вчера бях твърдо решен да гласувам за тях и аз.



Тема Re: 1 фен на СДС по-малко.......нови [re: rлacoпoдaвaтeл]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 15:02



Бъркаш съдебната с изпълнителната и законодателна власт?

Сега ще гласуваме не за съдии, а за народни представители



Тема Re: Tи за какви ни мислиш нас?нови [re: Яяpocт]  
АвторГлacoпoдaвaтeл 2 (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 15:50



Наистина, да не би да искаш да ни кажеш, че съдебната власт е независима? Че не е изпълнител на волята на управляващите? Да не би да ни казваш, че конституционният съдия Георги Марков не е свързан със СДС. Да не би да мислиш, ме сме забравили телевизионните му изяви? Да не би да сматаш, чи не може да направим дълъг списък с подобни "независими" магистрати? За какви ни мислиш? Неоснователното ви чувство за превъзходство над всички и над всичко е причината да ти кажа: НИЕ СМЕ ДО ТУК! Оправяйте се без нас щом сте толкова велики. Нали всичко можехте без нас. Действайте.



Тема Re: 1 фен на СДС по-малко.......нови [re: Яяpocт]  
Авторrлacoпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:13



Всеки си има мнение, но искам да ти кажа че не бъркам нищо в случая. Според мен управляващите не се справиха с престъпността изобщо !!! Това че допуснаха оня кретен да се разхожда на свобода доказва и липсата на желание от тяхна страна да се справят с проблема !!!
С две думи ГЛУПАВО от тяхна страна, Черна точка точно преди изборите .



Тема Re: 1 фен на СДС по-малко.......нови [re: rлacoпoдaвaтeл]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:23



понеже съдебната власт е зависима от СДС, точно преди изборите СДС натиснали съдиите да пуснат убиеца, за да си навлекат гнева на обществото???

на мен не ми се ВЕРВА, ама то верващи се ще се намерят



Тема За Яяростнови [re: Яяpocт]  
Автор Standimitrov ()
Публикувано09.06.01 17:33



Не, яярост, истината е много по-проста - тия господа от СДС толкова са се вживели в ролята на призвания да управлява политически елит, че просто вече ги боли гъза - за всичко. Само така си обяснявам ОЧЕВАДНИТЕ управленски гафове на всяко ниво.... Очевадната престъпна приватизация, очевадната послушна съдебна система, очевадната корупция, очевадните 1.5 млн. на улицата...

Е дано поне победата на НДСII ги стресне...



Тема Re: Tи за какви ни мислиш нас?нови [re: Глacoпoдaвaтeл 2]  
АвторHиkoлaй Димoв (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 17:44



А вие кои сте? Дефинирайте се!
Що се отнася до разделението на властите - това трябва да стане! Досегашните и сегашните съдии и прокурори (а и следователи) в общи линии са продукт на селективната политика на комунистическата държава. Като претендирате, че помните много, спомняте ли си парламентарните атаки на БСП, ДПС и Ани Крулева срещу Филип Димитров и Иван Костов "за груба намеса в работата на независимата съдебна власт". Тогавашният финансов министър беше подал на следствието достатъчно данни за митнически престъпления на КТ "Подкрепа" в лицето на Свилен Маринов (акцизни стоки - алкохол и цигари - бяха внасяни като помощи). Реплика, че тези данни са достатъчни някои хора да влязат в затвора, даде повод да се употреби цял парламентарен ден за груби хули и нападки. А не си ли спомняте колко съдебни и следствени дела бяха протакани или направо прекратени, въпреки политическия интерес на сегашната власт - за лагерите, за убийството на писателя Георги Марков, за възродителния процес, хлебната криза при Виденов, побоя пред парламента и много други.
За бивши членове и лидери на СДС можем много да си говорим. СДС или беше основано от ДС, или най-малкото беше добре контролирано от внедрени хора. Спомнете си Румен Воденичаров, Петко Симеонов, Стефан Гайтанджиев. И заедно със Георги Марков, за който преди години също се заговори за агентурно минало, почти неотклонно се движеше Стоян Ганев (преподавател в милиционерското училище в Симеоново). Хубавото е, че вариантът с контролираното от "службите" СДС беше отдавна преигран и "контрольорите" бяха изхвърлени.
А какво ще кажете за включването в "царските" листи на ген. Радион Попов - с две следствени дела - и "покриването" му с кандидат-депутатския и, евентуално депутатския, имунитет?
Ние сме избиратели и просто трябва да направим възможно най-добрия избор за развитието на страната ни, а не емоционално да се делим на фенове на тая или оная политическа формация. А за най-верния избор ни трябва много информация, конкретика и здрав разум. Емоциите и голата вЕра няма да ни свършат добра работа. Не залагаме на рулетка, най-после!



Тема Re: 1 фен на СДС по-малко.......нови [re: rлacoпoдaвaтeл]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано09.06.01 18:11



Ти може би затова си бил фен на СДС с надеждата ,че ако те опандизят те ще ти помогнат да излезеш.
Няма ли да разберат някой хора, че комунизма си отиде.
ДА В БЪЛГАРИЯ ИМА НЕЗАВИСИМА СЪДЕБНА ВЛАСТ
И АЗ НЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕЙНАТА РАБОТА



Тема Re: 1 фен на СДС по-малко.......нови [re: karmen]  
Авторrлacoпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 21:13



Аз си помагам винаги сам :-)) На последните избори си мислех че ще помогнат на Хората, не на мен , но не би :-((



Тема Кому е изгодно това?нови [re: rлacoпoдaвaтeл]  
АвторПитarop (Нерегистриран)
Публикувано10.06.01 18:21



Кому е изгодно това?
След като СДС губи феновете и гласовете си от този факт, защо го прави? Не можеше ли да изчака десет дни? Нещо, май, не се връзва. Къса ти се логиката, приятелю! Много по-вероятно е, ако е умишлено, да го прави някой, който иска ТИ да мислиш точно по този начин.
Както беше и с регистрацията на Симеоновото движение. Имаше достатъчно време - не го използваха. Подадоха юридическите му "експерти" неперфектни документи с десетина пропуска и, когато му отказаха регистрация, такива като тебе гракнаха: "Управляващите му пречат!". Е, добре, ако управляващите искаха можеха изобщо да не го допуснат, защото и ЦИК направиха големи компромиси с фактическите документи на сегашната коалиция. Но не го направиха. Кой имаше интерес на СДС да се пришият греховете за нерегистрацията и кой спечели от това? Мисля, че въпросът не е с повишена трудност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.