Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови  
АвторЩacтлив,aмa мнoro щacтлив чoвe (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 00:02



Да!И отново Да!



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 03:37



Mnogo neshtasten /ne materialno,a duhovno/ chovek triabva da si,za da si namirash takiva tujni radosti.Napravo te sujaliavam...
Takiva kato teb shte me predizvikat da se vdigna na 17 i da se zavleka da glasuvam za ODS.



Тема Ste te vidia sled 800 dni!нови [re: Silvia]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 10:55



I az sam stastliv,zaradi takiva kato teb reshih da emigriram i veche si urezdam nestata,iavno ste ostanete nai-doverchivite! I az ste glasuvam za ODS!



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
АвторMopфиyc (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 12:27





Да щастлив си сега а като ни поуправлява някой като Беров и ни остави под националното дърво ( кривата круша ако не знаеш !!! ) как ще се чувстваш ???





Тема Re: 10 дни до изборната победа на ОДСнови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
АвторPeaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 12:41



Само така, и аз ще гласувам за ОДС.
Защото не ща руснак да дава съвети на едно бъдещо правителство.



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
АвторNevila (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 13:42



Да, щастливи човече такава е реалността. Ако Симеон спечели ще сложим кръст на надеждите за нормален живот. За тези които ще гласуват за ОДС не се притеснявам. Това са хора, които умеят да се справят с трудности и оценяват трезво обстановката. Тези хора ще намерят начин да се реализират в чужбина. За вас ми е болката, недоволните и носещите протестния вот. Щом не сте могли да се справите през последните 4 години, значи не ви бива за никъде. Спомняйте си за нас и нашите думи.



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
Авторpotenzialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 13:43



Stiga si palnil foruma s tezi gluposti.
Nito neshto smisleno kazvash samo habish miasto.
Pisha ti za prav i posleden pat.

Az niama da glasuvam za Simeon i mai shte se naloji i az da emigriram za sajalenie zaradi kreteni kato teb.



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: potenzialen emigrant]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 14:21



ABE VIE PO GORE STE ABSOLUTNI IDIOTI..
GLASUVAITE ZA KORUMPIRANITE SI SINI IDOLI.. NAI KADURNITE I ZNAESHTITE.. SHTE ME SBURKATE..
TA SEGA LI RESHIHTE DA IMIGRIRATE.. ?
i shto tochno sega ? sigurno shte doide krai na lapaneto vi kato si otide KOSTOV A ?



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Joro]  
Автор Pantarey ()
Публикувано07.06.01 14:45



Koйтo пoследен се смее, нaй дoбре се смее. Лoшoтo е 4е някoй ще плa4aт, нo не oт рaдoст...



Тема Re: 10 дни до изборната победа на НД Симеон Вторинови [re: Щacтлив,aмa мнoro щa]  
АвторVanio Komandira (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 15:00



Az shte se smeia posleden. I da me izberete i da ne me izberete, vse shte se smeia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.