Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови  
Автор Standimitrov ()
Публикувано30.05.01 15:45



Не е ли ясно, че у нас свестни политици няма? Погледнете последните 11 години - та ние от комунизъм отидохме на анархизъм! Червени, сини - абсолютни боклуци! Не разбирате ли, че на досега управлявалите през последните 11г. трябва да се покаже червен картон? Ето затова ще гласувам за Симеон, защото какъвто и да е, човека НЕ Е АЛЧЕН!!!

Иначе за какво да говорим - за продажбата на Балкан, или пък на БТК, или за 1 милион на улицата, или за най-престъпно проведената приватизация в света, или за 60те нови мерцедеса за парламента, при положение, че пари за заплати и пенсии няма и общините умират?

This program has performed an illegal operation...


Тема Ама разбира се, че е принципеннови [re: Standimitrov]  
АвторПpoвokaтop (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 20:44



Уф, ама и ти си един - не разбираш ли, че проблема е точно в принципа. Затова го плюят всички досегашни "политици".

Как така ще вземем да избрем някой дето няма да краде... Този електорат е ошашавял - толкоз години го риформират, а още претенции има.

Отиде ни принципа - недай си боже да се пръкне един честен - после от всички това ще очакват - а жените, а децата в чужбина - а братчеда от провинцията...



Тема Принципът е:една бяла бюлетина с две жълти ивици!нови [re: Пpoвokaтop]  
АвторИpлaндeцът (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 21:03



Аз така го разбирам този принцип.И мисля като вас!



Тема Re: Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови [re: Standimitrov]  
АвторMEL (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 10:46



Правилно, въпроса е принципен.
Но не виждам Симеон никъде в листите.
Виждам кредитни милионери, синдици на банки (Назначавани от съда), некомпентни, ентусиасти без елементарна представа за каквото и да било управление, тук таме престъпници и т.н.
Защо си мислите, че тези няма да се корумпират по бързо от светлината.
Вчера (сряда) по Канал 3, в предаването на Михнева се говореше за купуване на избираеми места в листите на коалицията с името на Симеон
Даваха и журналистически разследвания на Михнева от преди 4-5 години за доста от тези водачи на листи и то точно за корупция, присвояване и др. беззакония и то в комбинация със съда, които е независим от правителството по конституция и където съдиите, повечето комунисти преди 1989 г., са несменяеми от 1990 - 1991 г.
Помислете върху това и прочетете темата " Теория на конспирацията или какво иска Симеон"



Тема Re: Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови [re: Standimitrov]  
Автор lris (непознат )
Публикувано31.05.01 11:25



Супер си.
И ще гласуваш за Стоян Ганев, Венци Димитров и т.н. политически въртиопашки.
"Аз ще съм със таз която е на власт", както се пееше в онази песен.
Кое му е принципното, икономическата политика ли?
Социалната ли?
Здравната ли?
Кое питам аз?



Тема Re: Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови [re: Standimitrov]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 15:53



Да няма свестни политици у нас. Как да гласувам, като единствения свестен, не се е кандидатирал. Тия дето са кандидати, тях си ги зная. Значи, .... кръгът се затваря, а Царят не е в него. А този който не е в кръгът, не носи отговорност за последствията.



Тема Re: Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови [re: Pantarey]  
Автор Standimitrov ()
Публикувано01.06.01 11:59



Поне за мен, царят е единствената приемлива алтернатива на досегашното управление. Вярно е, много гафове допусна - и с листите, и с регистрацията, и с програмата. Това не може да се отрече. Но важното е, че е алтернатива.

А принципът, за който ви говоря, е: НИКОГА НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ДОКАЗАЛИ СЕ ВЕЧЕ КОРУМПИРАНИ И АЛЧНИ ПОЛИТИЦИ!

Търсете алтернатива - като не искате царя, вижте Гергьовден и ВМРО - свестни ми изглеждат момчетата.
Пък и, като се замисля, съм готов да гласувам дори за последния циганин на улицата, само и само да не е за ненаялите се копелета!

А някой от вас да е наясно защо все още си нямаме действащ втори GSM? Спечелен търг, много шумотевица, а вече 6ти месец Мтел все още е без наченки на конкурент...
Само ако предполагате колко пари се цакат всеки ден за тая работа...

Е как да гласувам за тия задници?!?!?!?

This program has performed an illegal operation...


Тема Re: Абе не разбирате ли, че проблема е принципен???нови [re: Standimitrov]  
АвторMapek (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 12:26



Точно така,прав си!
Аз ще гласувам за Царя,поради същите причини!



Тема Ама си толко бос, че чак шляпаш!нови [re: Standimitrov]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано01.06.01 12:40



Във всичко ти се види корупция!
Няма опертаор, щото гърците се мотат. Те искаха да вземат лиценза, да пуснат на някой да се бори с мрежата (Мобифон примерно) и само да лапат процента. Единствено от гърчулята зависи да си разият мрежата. Всъщност ако не го няправят в определен срок, правителството може да им вземе лиценза и да обяви нов търг.
Тoва разбира се няма да стане, щото няма да има кой да участва в тоя търг...

Стига с тия голи дънканици за корупция бре! Като има корупция що няма дори дело заведено? И не ми дрънкай простотии, че СДС спира това - прокурорите са несменяеми и бяха избрани по времето на БСП и сие...

Ама и аз какво се чудя - "крадецът вика дръжте крадеца"!



Тема Re: Ама си толко бос, че чак шляпаш!нови [re: Яceн *;o)]  
АвторИpлaндeцът (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 12:54



Възхищавам се на абсолютната ти наивност,Ясенчо.
И за корупцията,и за прокурорите,ако си вярваш в това което пишеш,ОК!
Ако местните избори не бяха достатъчен шамар за самодоволството на СДС,след тези ще се види натуралната физиономия на все-още-управляващите!
Остават 16 дни до победата на НД Симеон Втори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.