Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема GergiovDen e badeshteto!!!!нови  
АвторNabljudatel (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 09:08



I da ne vljazat sega az sam siguren che v tezi momcheta e badeshteto. Rano ili kasno i u nash pokolenijata shte se smenjat.



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Nabljudatel]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано21.05.01 09:09



Дано, дано...



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Яceн_]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 04:24



Ako tova e budeshteto predpochitam nastoiashteto.Ne viarvam niakoi drug osven samite idioti ot Gergiovden da se samoreklamirat tuk.Naroda e lud,no ne chak tolkova ,za da glasuva za fashizirani ogoeni vulgarni shopari kato Karakachanov ot VMRO i vulgarnite politicheski izvrateni korumpirani i degradirali tipove ot Gergiovden



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Benedetto]  
АвторNabljudatel (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 15:14



Zdravej Benedetto,
Ne sam ot GergiovDen, ako imash predvis organizatsijata, obache im simpatiziram. V interes na istinata mnogo otdavna sam si mislel da se zapoznaja s njakoj ot GergiovDen, no njamam vreme. Az sam inteligenten i schitam che tehnja podhod naj-mnogo savpada s moite vizhdanija za badeshteto na BG. Tozi forum edva li e mjastoto, kadeto moga da kazha s kakvo tochno me pecheljat Gergiovtsi, no siguren sam che njakoga shte namerja forma i nachin za tova. Nadjavam se do togava momchetata da ne sa me razocharovali!
Pozdravi i uspeh!



Тема Danoнови [re: Nabljudatel]  
АвторVarna (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 15:38



Dano da vlyazat. Pisna ni da gledame chengeta, gnusni shpioni i selski aktivitii.



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Nabljudatel]  
Авторнeaм дyми (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 19:07



Я ПА ТОЯ!



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Nabljudatel]  
АвторValio (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 12:00



Che e badeshte-badeshte e, ama dali shte vljazat sega? Pak i da vljazat, shte sa v opozitsija.



Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Nabljudatel]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 12:13



I na men te mi haresvat naj-mnogo!



Тема Бъдещето на кое.....нови [re: Nabljudatel]  
Авторпpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 13:51



...че нещо не разбрах?




Тема Re: GergiovDen e badeshteto!!!!нови [re: Nabljudatel]  
АвторMaйнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 14:31



Кой пък ги набеди тези 2-3 човека, че представляват нещо и някого? Изкуствени раздувки... И въобще защо трябва да свързвам бъдещето с измислени и неуспели в живота си герои? Най-малко тези могат да ми бъдат образец за сравнение или пък да идентифицирам с тях поколението си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.