Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Тема Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови  
АвторHak (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 14:48



До хората от дир.бг:
Веднага да махнете тези сини банери, защото ще се обадя на един руски колега хакер и ще ви разбием кочината!!!
Преди време с него прецакахме Microprose, сега на вас ви е ред !!!
До Народа:
Как го търпите тоя мръсен, подкупен дир ...?
до дир.бг:
Такива кат вас агитатори умират бързо... да махнете и тая неверна статистика тия седесари няма да вземат и 5% !!!
Умирайте мръсни предатели!
Вие сте против България!!!



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Hak]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:09



браво !!! на уръжие



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Hak]  
Авторedin BG ot Switzerland (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:14




Ia ne se kosi! Dir.bg se prodalo za malko pari ... Goliama rabota! Ti gledai badeshtite deputati kak drapat za vlastta!



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Hak]  
АвторCинчo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 15:24



Ми ти кво правиш в него, шо не си ходиш при руското приятелче, там няма сини банери, щото всичко си е червено и царско



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Hak]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 16:06



To4no taka tiq sa mrysnici ot dir.bg !
Dolno e da se prodava6 na SDS-to (demek na ciganite) !!!



Тема От Dir.bgнови [re: Hak]  
Автор all_loosers (looser)
Публикувано20.05.01 18:59



Здравейте :)
нормална практика е по време на политическа кампания медиите да предлагат рекалмни възможности. Това се отнася както за нас, така и за всички останали - в Интернет и традиционни медии. Разбира се съответната политичевска сила трябва да прецени за себе си дали рекламата и в Интернет има смисъл.

Разбирате, че да ви предлагаме услуги, означава да предлагаме реклама. Мисля, че никога не сме прекалявали - досега не е имало оплаквания за много банери или наш SPAM към пощата ви. Няма и да има :)))

За проучването... не е манипулирано :( Можете да разгледате данните на социологическите агенции и ще видите, че това разпределение е нормално, като се има предвид общия профил на нашата аудитория. Ако ви е л/бопитно - посетете този адрес:
http://www.dir.bg/survey/1.htm

Има и друго - разпределението при нас може да е много в полза на ОДС, но това разбира се не означава, че те ще спечелят изборите :))) Тези данни се отнасят за Интернет потребителите, а те все още са само 10% от населението в страната :)

Всеки има право на симпатии и антипатии. нашата роля в случая е да дем шанс на всички да ги обявят, защитят, рекламират и т.н. Правим го :) - никой не може да ни обвини в обратното :)))

Редактирано от all_loosers на 20.05.01 19:06.



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Hak]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 19:16



Мръсно червено копеле,
Сигурно съжаляваш,че не си комсомолски активист от времето на социализЪма,за да можеш да отидеш на гости на руското си приятелче с влака на дружбата.Такива лайнари като тебе вече и в Русия не ги уважават,защото и аз имам доста приятели от там.Ако решиш да пътуваш ,макар и не с влака на дружбата,обади се.Ще те посрещнат подобаващо.



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bg [re: Hak]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано20.05.01 19:59



Добър вечер, уважаеми другарки и другари, дами и господа!

С най-голямо удоволствие искам да ви съобщя, че ме боли глава. Оплаках се на колегата ми от Japan, Mr. Di Sho, а той ми заяви, че това е нормално и да се радвам. Да, да се радвам, защото ако при тези влияещи ми фактори се чувствам добре, то съм се превърнал във фактор.

Това беше за тази вечер, уважаеми. Желая ви приятно гледане на телевизия.
До нови срещи!

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: Spidercho]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 20:10



Ма къв си ти бе и за кво се бориш!?!?



Тема Re: Мръсен, син, корумпиран dir.bgнови [re: бeбo]  
АвторTheGlooM (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 14:44



Червеното копеле може ли да ти пусне една АТОМНА бомба в задника!?!
ееее... само питам де...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.