Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема СеДеСе ще изгуби изборите...нови  
АвторCeДeCapчe (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 00:58



безапелационно зради:
1.Министър Мими
2.Заради Теодосий
3.Заради Соколов
4.Заради Славчо-Олимпиеца
5.Заради"Бъдеще за България"
6.Заради СеДеСарите по места
7.Заради коалиционния партньор Мозер,която говори глупости.
8.Заради това че хората вземат също толкова малко,колкото и при Жан
9.Защото въобще не им пука на хората за НАТО,когато не могат да си позволят веднъж седмично да идведат семейството на кръчма,да ходят лятото на море като бели хора и зимата,поне за една седмица на планина...
10.заради това,че Абаджиев и г-ца Михайлова,или пък жотев далеч не отговарят на представана за Демократи-достойни да управляват
11.Заради Муравей
12.Заради Бебе Гаврийски
13.Заради Явор Дачков
14.За това,заящото само говорят,а нищо не вършат реално
15.Заради"балкан" Вазовските заводи,Плама и какво ли още не...
Абе...колкото и да продължавам...кучетата си лаят...
Изобщо:Колкото по-малко СеДеСари в новия парламент,толкова по-добре!
П.п1.Кажете ми защо вече няма млади хора по сините митинги?
2.Защо не се свикват Грандиозни митинги?
3.Чухте ли внимателно какво казваха шофьорите и как самодоволно бягаше от своята гузност Премиера?



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: CeДeCapчe]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 01:14



Ti mai si niakakvo smotano komunistche,neznam koi ot SDS i Tsaria shte ima poveche glasove,no edno e iasno,ne vie komunistite shte spechelite.I koi e toia ministur Mimi ,che neshto ne mi e iasno.Takava kuchka Mimi Vitkova ,imashe po vashe vreme.



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: Plamen]  
АвторCeДeCapчe (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 08:34



С тая твоя наивистична риторика,характерна за 1990 година може и да омайваш себе си,което обаче автоматически не означава че си интересен на когото и да е било...
1.Нямам спомен да съм се легитимирал като комунист.
2.Дали е Мими Виткова или просто Мими е достатъчно да се четат вестници,различни от малотиражката "Демокрация".
3.Точно заради този сталинистки тип на поведение и политическо мислене който налагат служещите си с твоя език политици,СДС ще изгуби изборите.
4.Прочети,ако си средно грамотен още веднъж това което съм написал по-горе!



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: CeДeCapчe]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 09:48



Ti da ne si na propagandata v BSP , aman ot komunisti ne se li svarshihte?



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: CeДeCapчe]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано18.04.01 12:28



момченце
много си младо и не знаеш какво е сталинистки тип управление
ако това беше така костов щеше да постъпи с бисеров както виденов постъпи с луканов

да бъдем приятели

Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: MlMl]  
АвторCeДeCapчe (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 19:21



Е,ако това не е войнстващ сталинизъм?
"Който не е с нас-против нас е!
Откъде накъде някой ще си присвоява правото да се самоопределя като единствен достоен?
Ха!
Ами че светът не е почнал и очевидно няма да свърши със СДС!
Простете,но е безумно тъпо да наричаш някого комунист,само заради това че няма да гласува за гореспоменатите Се Де Сари!

Ама как ви изглеждат ползващите се с ширикото доверие на Народните маси лица на Мими Йорданов и Теодосий?



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: CeДeCapчe]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 01:05



СеДеСарче, не спори с глупци, това се все едно да се опитваш да изгребеш морето с чаена лъжичка. Виж , не е важно СДС ще загуби ли или не, важно е България да спечели. А това значи да не спечелят тия, за които България е само едно абстрактно понятие. 12 години гледам само крамоли и слушам само обвинения, ами какво да ти кажа, всички над 28 год.са живели доста дълго в една тоталитарна държава. Последните 12 год.предадоха навици и речник от онова време и на подрастналите по-млади хора. Това е ужас и безумие. Не е фатално, че сме живели и по онова време, фатално е, че допускаме същите лозунги и нетърпимост към различните да съществуват. Затова залагам на СимеонII, защото по речник, поведение и манталитет той е коренно различен - живял е и се е реализирал в ена демократична държава, даже е проследил развитието и и знае горе-долу как вървчт тия процеси. Това е шансът ни да сменим посоката си наистина, а не само да се мислим за демократична държава.Трябва да се прекрати агресията и генерализирането и да се осъждат хора, които наистина са извършили нещо престъпно, а не - всеки несъгласен с "правилната политика".
Между другото, каква друга вина има ХристоБисеров, освен дето създаде СДС и лансира Костов, а после разкритикува произведението си? Щото много го плюят, а аз нищо не знам за него! Ако знаеш, кажи ми.



Тема Re: СеДеСе ще изгуби изборите...нови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторCeДeCapчe (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 01:16



Знаеш ли,"Изпитана марка"...Ако съберем нашите никове,все едно,ще създадем "Синята идея"...Уви...Трудно и непостижимо!
Всъщност,за Бисеров знам колкото и ти.Едно ми прави впечатление:това,че не е глупав човек.И тук няма да се занимавам с това дали ми е симпатичен или не!
И мам мъжествено и достойно поведение,не е страхлив,очевидно е човек с възможности,който знае какво иска,има визия за нещата около себе си и ясна стратегия как да постигне целите си!
Да,но това е Бисеров!
Това не е Мими.Или пък Катето Михайлова,или битият Агов...Нали знаете:битият-бит,а останалото...
Ако Ти режеш клона на който седиш,а искаш после този клон да е устойчив на твоята тежест кажи ми,моля те,какъв и ти???
Се-Де-Сар!



Тема Re: CeДeCapчe e KaDeSarCheнови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 16:35



Za sajelenie si dosta tap, ochevidno si komunistichesko l....



Тема Re: CeДeCapчe e KaDeSarCheнови [re: Mitko]  
АвторCъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 17:39



Замълчи, ако обичаш. Направо си жалък! Що не се опиташ да понаучиш нещо от "изпитаната марка" и "седесарчето"? Май нямаш необходимия интелектуален багаж... Или най-добре е ако се разкараш. Ей за това в Държавата няма оправия: като липсва готовност за културен диалог направо си е кауза пердута. За съжаление се оказва , че мърдите като теб -безнадеждно изпростели - ще да са мнозинство. Що за език и поведение?!
Тежко и горко й на милата ни Татковина. Дано Господ я опази от тия като теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.