Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Избори`2009
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: бившa тъмнocиня]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 00:24



Всичките сте луди щом мислите че човек като царя ще оправи България.Той ли е великия като не знае къде ще го сърби утре и на какво ще му се играе, защото това с което се е захванал за момента за него е просто една игра, която ако изгуби ще го изпрати обратно в колибката в Мадрид и няма да го върне тук.Или на вас ви харесва да си играете на нещо различно като се хващате само на едно кухо "вервайте ми".Толкова ли сте обезверени или малоумни за да вярвате на идиотщини.Хм срамота и това ми било бъдещето на България или поколението което ще промени света егати и най-голямия глупак може да ви хване на въдицата си.Сигурно на предишните избори сте гласували за Кире Либерала или Йоло Денев?!



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ГЕРГЬОВДЕНнови [re: b2n]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 00:52



От трън та на глог.От царя та на гергьовци.Няма що-избрал си ги велико.Знаеш ли абсурда който рапространяват господата от Гергьовден-ще правят контрол в парламента.На кого и как не можаха да ми отговорят защото и те не знаят -това го казвам тъй като водих или просто правих опит за дискусия с тях.Та те даже вече не ми отговаряха защо нали трябва да защитатават казаното написаното или това което мислят.Да ама не.Преди време г-н Дилов заяви,че щом влезе в политиката ще я напусне за да не накърни името си или изцапа е по-точната дума,но какво стана остана на поста си общински съветник и му е добре нали? Та ако това са хората,не благодаря има и по-добри алтернативи не царя де той е тема на друг разговор.Та така помисли какво ти трябва шоубизнес или хора на действие каквито определено не са Гергьовден.



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: Бopянa]  
АвторИpлaндeцът (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 01:03



С толкоз българско име Боряна,с толкоз български нежни черти...От зорница сияйна огряна,като нея си нежна и ти...
Виж,душа...Остани си там в нежността!
О.К. ?



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ГЕРГЬОВДЕНнови [re: Бopянa]  
Автор ozerix ()
Публикувано28.04.01 14:45



Все пак зависи в коя посока е действието.



Тема kum drugarya glasopodavatelнови [re: Eдин rлacoпoдaвaтeл]  
Авторdemos (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 06:44



ami moje, moje g-n chlen na BSP, kato vi gledam umut vi e v chlena!!





Тема Re: АЗ НЕ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: Бopянa]  
АвторПилeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 23:14



Напълно си права.
Явно хората толкова отчаяно желаят промяна и са толкова обезверени, че са склонни да се хванат и за сламка. Дори и за Симеон са склонни да гласуват, въпреки че и на децата е ясно, че той е некомпетентен и безотговорен. Той дори не успя да си регистрира партията за изборите (за щастие). На такъв човек е опасно да се даде власт, защото ной няма да знае какво да я прави. Ще се стигне до по-тежко положение, отколкото при Жан Виденов.



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: бившa тъмнocиня]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 02:11



LELE KAK SHE MLUKNESH SLED DVA MESECA!!!!!!! TOYA CAR NE MOJE DA SI REGISTRIRA PARTIYATA PA SHE STAVA CAR HA HA HA HA!!!!!!!!



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: Cariat e GOL]  
Авторobicham tzaria (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 12:31



Hei,zdravei!Da znaesh,mnogo me iadosa!Zashto ne zapazish mnenieto si za sebe si?Kak mojesh da izkazvash otritzatelno mnenie za choveka,koito ostavi biznesa si v Ispania,za da pomogne na nashiat izstradal narod?!Znaesh li?Toi niama bulgarska kruv,no e mnogo poveche bulgarun ot teb!I ne toi e kuh,a takiva kato tebe!Kak ne razbrahte za 11 godini,che razni novoizliupeni sedesarcheta,detza na bivshi vurli komunisti osiguriha jivota na vnutzite si i na pravnutzite si i na 10 pokolenia sled tiah!I vsichko tova na gurba na nashiat beden,izstradal narod,koito gi podkrepiashe na mitingi i izbori!I tova ako e moral!!!Otvorete si ochite!!!Ili vi haresva da jiveete v mizeria?Iizobshto koi si ti,che da narichash tzariat glupak?!Ili ti si sviknal doidat li izbori,obeshtania da valiat nad glavata ti?Da ne bi da si otkril nov nachin za prepitanie?Da ne bi da se hranish s obeshtania?Ako e taka,molia,spodeli go s nas,s naroda si i toi shte ti e vechno priznatelen!Izviniavai,no po-goliama glupost ot tvoeto izkazvane ne biah chuvalaOshte mnogo moga da ti kaja,no shte bude izlishno,shtom dosega ne si uspial da proumeesh neshtataKoi e kuh,ne razbrah-tzariat li???Nazdrave!!!Ako imash s kakvo!





Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ГЕРГЬОВДЕНнови [re: ozerix]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 11:32



не те разбирам, но когато става въпрос за политика те трябва ясно да знаят посоката на действията си.



Тема Re: АЗ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ЦАР СИМЕОН!нови [re: Иpлaндeцът]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 11:37



ДА това е хубаво, но не мога да седя и да гледам заблудата спокойно отстрани.Къде смяташ че трябва да седя?Да седя и гледам масовата заблуда на нещо нереално?Не, не мога и не трябва, защото много време сме стояли отстрани без действие.Стига толкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.