Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 27.04.24 
Любители на животните
   >> Екзотични животни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: Svante]  
Автор ~Snowwhite~ (имбецил)
Публикувано06.10.06 13:17



'Що бе - ти зайче не си ли си хапвал? Дай да вземем тебе да те "махнем" така - по бързата процедура. Много с лека ръка ги осъди на смърт тия животни нещо - къде го дават така?






Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: lily]  
Автор Плъxи (великолепни)
Публикувано08.10.06 17:04



А задаваш ли си въпроса - от къде се качва на тавана

въпросното животно? Защо? Какво търси и какво си намира там?

който веднъж види с очите си красотата на природата, той не принадлежи вече на смъртта

Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: Плъxи]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 21:56



Аз имам същия проблем и същите изходни условия - бор, орех, липса на постоянни обитатели. Нямам нищо против животинчето, но то нарушава правата ми. В събота съм обявил нощен лов, стрелба по звук, за да му дам шанс и на него.



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: Гocт]  
Автор GHOST_RlDER (зооманяк)
Публикувано26.11.06 07:57



И ас имах подобен слчаи. Имах току що излюпени пиленца и всяка вечер невестулката идваше и ми ядеше по 2-3 пиленца и в продължение на можеби седмица седях на едно място срещо пиленцата по-цяла вечер и е чаках да доиде. Нищо друго не можеш да направиш освен да е убиеш.



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: GHOST_RlDER]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 10:59



kak



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: da]  
Автор GHOST_RlDER (зооманяк)
Публикувано26.11.06 15:49



Ми ас е убих с ловна пушка. Ако имаш флоберка може да е убиеш но с въздушна пушка неможеш. Трябва много търпение да имаш. Ако ти доиде нешто на акъла пробваи може да е хванеш с някъв капан или нещо друго но ас не се сештам за друк начин.



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: gatofilia]  
АвторБeлka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 15:24



ei i nie si imame na tavana na vilata belki! i na vsichkoto otgore sega imat bebeta i ne znam kakvo da gi pravim ne iskam da gi ubivame ( vsichki, koito pitam samo takova predlojenie davat).. i niakoi shte pomogne li s&s s&vet?



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: Бeлka]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 00:19



Бeлka пиши ми на пощата,имам преложение какво да направиш с порчетата на тавана ти krasko_kj@abv.bg ,нестава въпрос за убиване и подобни диващини



Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: garvan72]  
Авторmiti (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 07:25



Здравеи относно белките!И аз имах същият проблем но го реших така закачи на мястото кадето са белките червена кърпа но ярко червена и почакаи 2-3 дена и няма да има белки плашат се от червеното за връзка с мен можеш да ми пишиш на agenta66@abv.bg!





Тема Re: Какво да правя с белки на тавана?нови [re: gatofilia]  
Авторвиkтopия (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 07:55



Тези белки сигурно са доста възръстни .форума е от 05год до колкото виждам.
Даже някой искаше да ги гледа тях или пра -внуците им. Раждат най-малко един път по 7-8 малки. Кои точно от котилото обсъждате .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.