Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 24.06.24 
Любители на животните
   >> Екзотични животни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема tursia zmiiнови  
Авторmansan (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 17:14



intersuvam se ot pepelianki .ako niakoi moje da pomogne da pi6e na mansan@abv.bg



Тема Re: tursia zmiiнови [re: mansan]  
Автор onion (лютив)
Публикувано08.05.04 17:25



поздрав...

уточни какво точно те интересува за пепелянките ?
малко насоки дай

поздрав...






Тема Re: tursia zmiiнови [re: onion]  
Автор Black_Adder (агресивен)
Публикувано09.05.04 02:48



za kvo sa ti



Тема Re: tursia zmiiнови [re: mansan]  
Автор onion (лютив)
Публикувано11.05.04 14:12



не отговаряш , значи едва ли нещо толкова спешно те интересува .

твоя си работа в крайна сметка






Тема Re: tursia zmiiнови [re: Black_Adder]  
АвторD-lvaka (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 18:30



Svyr6ih konservite Glad mori dobityka!



Тема Re: tursia zmiiнови [re: onion]  
Авторmansan (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 18:36



Interesuvam se ot pepelianka, iskam da otglejdam i naprotiv - interesuva me spe6no, no ne spia pred kompiutyra. Ako niakoi predlaga (kakto i ne6to naistina ekzoti4no - gabonska usoinica naprimer) da mi se obadi na 0889312631 ili 041270470. Interesuvat me i BG 4erni gu6teri.



Тема Re: tursia zmiiнови [re: mansan]  
Автор onion (лютив)
Публикувано13.05.04 20:55



ами не знам ти как ги виждаш нещата ама ако искаш да взимаш пепелянка то тя трябва да има документ че е родена в плен , защото в притивен случай е подсъдимо , защитени са ... и улавянето им е забранено
колкото до габонската отровница - не съм чувал някой да предлага в България такова нещо.






Тема Re: tursia zmiiнови [re: mansan]  
Автор Black_Adder (агресивен)
Публикувано14.05.04 00:31



Nikoi ne predlaga pepelyanki oficialno mislya che shte ti bade po-lesno da si hvanesh ot nyakade obache e zabraneno. Kolkoto do Bitis Gabonica bi mogla da se vnese no shte struva ne po-malko ot 400 leva veroyatno poveche. Osven tova bi tryabvalo da si kupish i serum inache si e palna ludost da se zanimavash s takav dzver abe s dve dumi riskovana rabota inache sa mnogo krasivi.



Тема Re: tursia zmiiнови [re: Black_Adder]  
Авторmansan (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 08:43



Za6toto e zabraneno - zatova pitam tuk dali nqkoi predlaga, ina4e 6tqh sam da su hvana, zmii kolkoto iska6 po kyra. A za gabonskata otrovnica + serum davam kolkoto trqbva. Ako moje6 da proveri6, 6te sym ti mnogo blagodaren, moje6 da mi pi6e6 na bgbang@abv.bg
www.pitgladiators.hit.bg za fenove na drugoto mi hobi
www.pitbull-arena.hit.bg tuk ima i forum.
Pozdravi



Тема Re: tursia zmiiнови [re: mansan]  
Автор onion (лютив)
Публикувано14.05.04 11:24



ТОВА Е ГАДНО ...

с тези линкове направо ми падна в очите

един човек който има за хоби да измъчва животни (в случая те се измъчват едни други) не може ми бъде лицеприятен , съжалявам ...

аз имам едно наблюдение върху хората - човек който не обича животните , не обича и хората ...

това е







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.