Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пирамидалната загадка...нови  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 23:04



Вчера случайно попаднах в този "Egypt-оложки" клуб. Изгубих си около 2 часа да чета всевъзможни мнения на "специалисти" за теми, които са неизяснени от векове (може би и хилядолетия)... Може би в резултат на това сънувах сън. Много ясен сън. С няколко думи... Отговора на въпроса "Какво са и за какво служат пирамидите?" не трябва да се търси ВЪТРЕ в пирамидите, а ПОД ТЯХ и не под всички. Така, че ако тук наистина има хора които разбират от тези неща, нека се замислят над това.



Тема Re: Пирамидалната загадка...нови [re: spider]  
Авторминьop (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 00:15



ми че копаем, ако требе... дайте само кирки и лопати...



Тема Re: Пирамидалната загадка...нови [re: spider]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано17.09.03 22:17



и да има хора, които разбират, едва ли много може да се направи. Повече са хората, които и да разбират, не вярват на такива теории.

~Така Трябва.~


Тема Re: Пирамидалната загадка...нови [re: agartha]  
Автор Cayce ()
Публикувано17.09.03 22:50



Хората, които разбират, не че не вярват на теориите, ами просто търсят и факти, а не само нямкакви си измислени историики и мечти

In vino veritas


Тема Re: Пирамидалната загадка...нови [re: Cayce]  
Авторaз cъм aз (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 09:20



...а някои го прават само заради финансовата изгода от това...иначе кой знае...сигурно и те не знаят какво прават..



Тема Re: Пирамидалната загадка...нови [re: Cayce]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано18.09.03 13:10



напълно съм съгласна с теб. всичко трябва да бъде добре обосновано. и все пак има и друг момент - независимо от това кой в какво вялва или не, не може от толкова - може би хиляди теории за каквото и да било - да няма поне една вярна.

~Така Трябва.~


Тема ОБИЧАМ ТОЗИ КЛУБ!нови [re: spider]  
Автор Queen Alice (sexed up)
Публикувано18.09.03 17:45



Не ми трябвало специалисти да отговарят на въпроси по "теми, които са неизяснени от векове (може би и хилядолетия)",
Най ми трябвало някой да сънува сън! "Много ясен сън." много ясно!
Отдъхнах си, още веднъж египтологията е спасена от академичните нокти на "специалистите"!
Ще спя спокойно ...

"well, i'm easily bored, is that ok?..."


Тема разочарованнови [re: spider]  
Авторминьop (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 18:41



па се почват едни ми ти приказки, едни ми ти локуми... бре бе ора, не си ли начешохте езиците? Знае се, че от приказки само, полза нема... що па никой не рече да грабваме лопатите, що па никой не запита де да копаем?



Тема Re: разочарован [re: миньop]  
Автор agartha (изгубена)
Публикувано19.09.03 21:47



е как къде, под пирамидите

~Така Трябва.~


Тема Re: разочарованнови [re: миньop]  
Авторaз cъм aз (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 23:46



ама айде верно да ходим да копаем...аз съм твърдо за...хем и пирамидите ще видя най-сетне...кога започваме???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.