Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искамнови  
АвторAnetaY (Нерегистриран)
Публикувано31.01.01 21:20



Харесвам едно хубаво момиче, но съм сигурна че то няма да ме хареса, пък и сигурно е хетеро.... Нищо... Не е болка за умиране. Това е просто рефлекс. Малко се чувствам... тъпо, но няма значение. Можете ли да ми кажете как да разбера че едно момиче е като мен и че ме харесва. В Интернет със сигурност няма да намеря моето момиче, но поне в реалния живот. Та, как да разбера и... как да започна връзката. Аз малко трудно завързвам разговор...



Тема няма рецепти....нови [re: AnetaY]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано31.01.01 22:03



...започни с обикновени разговори, и то за неща, които НЕЯ интересуват - не прави себе си център - а направи НЕЯ да се чувства център на внимание - че я слушаш с интерес....
това като за начало.... и после кажи как върви - за да кажа следващата стъпка ) че ако ти изсипя всичко наведнъж - ще вземеш да объркаш крачките ))


IMAGINE...


Тема Re: Искамнови [re: AnetaY]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано01.02.01 10:36



Ръката, Ани, ръката - едно докосване може много и да изрази и да даде обратна информация...

А иначе слушай кака си Джейн



Beware! Big Browser is watching you!

Тема Re: няма рецепти....нови [re: Джeйн]  
Автор MiB (новак)
Публикувано02.02.01 00:12



mdaaa tova si go nauchila ot nqkoi man ako govorish s takava "izmet "

Keep Walking


Тема Re: Искамнови [re: Ивo]  
Автор MiB (новак)
Публикувано02.02.01 00:13



hmmm da DJEIN ot IVO ne si go nauchila sys sigurnost toi ne e man
a si pada mai povecheporykata tq "mnogo moje da izrazi " :))))))
keep in this way

Keep Walking


Тема хехе...проявяваш доза глупост....нови [re: MiB]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано02.02.01 11:53



...но да ти е просто :)

първо, научила съм го от сърцето си... и от времето, сиреч опита....

второ, не зная защо за теб мъжете са "измет" (имам разбира се, известни подозрения - а именно: силно изявен латентен хомосексуализъм); но за мен не са...
обичам повече да общувам с мъже, и то не само да говоря или да си прекарваме заедно времето... когато харесвам някого, се любя с него - което мисля, е съвсем нормално



IMAGINE...


Тема мдааа...глупостта не е една доза...нови [re: MiB]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано02.02.01 12:03



... а направо индустриално количество



ТОВА - прав си - не съм то научила от Иво. но съм научила от него много други неща, които обаче ти едва ли би могъл да разбереш, дори да ти ги кажа....

пък като толкова те интересува мъжествеността на Иво - а е очеизвадно, че тази тема ти се превръща във фиксидея - що не му предложиш да се видите, та сам да установиш кое как е
не гарантирам, че ще ти се уреди въпроса, но поне ще си наясно, а няма непрекъснато да се тормозиш с въпроси и мисли за него - Иво

IMAGINE...

Тема Мнение!нови [re: AnetaY]  
Автор Tъpтeй (минаващ)
Публикувано02.02.01 12:11



Не виждам смисъл от заяждането ви. С това няма да помогнете на момичето. Идеята за ръцете е добра, но нека не забравяме и очите. Това за мен е най - важното. Изражението, погледа, жестовете, положението на тялото при разговор и т. н. Това е един комплекс от компоненти, който ще ти помогне. Успех!

^0-0^


Тема Re: Искамнови [re: MiB]  
АвторДжема (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 12:35



MiB, dear, заинтригува ме твоята представа за man. (Между другото на български се казва "мъж".) Нещо средно между Хълк Хоган и Робокоп? "За мъжа, който винаги побеждава"? Мъжът, който чука и бие? Атавистично същество, облечено в кожи, с бухалка в ръка?
Не ти ли се струва, че в този клуб гласът ти е соло? (Като се изключат различните никове, с които се подписваш.) По-добре си основи клуб Хомофобия. Така по-лесно ще намериш сродни души.
Между другото, ака наистина не си в ранния пубертет, време ти е да престанеш да мислиш като 14 годишен.




Тема Re: Мнение!нови [re: Tъpтeй]  
АвторivajloD (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 14:25



Spored mene edinstvenoto i naj-vajno uslovie e da opitasch,bez tova edva li schte se poluchi,pak i ne moje da si sigurna che e hetero,ne mojesch da si predstavisch kolko mnogo maje i jeni sa bi,no sa dostatachno glupavi,da go kriat dori i ot sebe si,s koeto se zarobvat edin vid za zial jivot na niakakvi obschtoprieti normi ,taj che opitataj;A KAKVO TRIABVA DA NAPRAVISCH,NIKOI NE ZNAE PO-DOBRE OT TEBE,TOVA TRIABVA DA GO POCHUVSTVASCH!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.