Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL  
Автор SamoTia (член)
Публикувано27.01.01 08:29



~~~~Koito se chuvstva v momenta vluben v dve dami ednovremenno da si vdigne rukata~~~LOL~~~i az sum tochno v dve vlubena~~~`rofl~~~purvata tia si znae ha-ha,vtorata sum AZ ha-ha~~~LOL



Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: SamoTia]  
Авторrebekka_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 09:16



balamosvash ni neshto...ima si i vtora tam nykqde mai...




Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: SamoTia]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано27.01.01 10:04



Ами... вдигам си ръката, ако нямаш нищо против. Обичам две жени, съвсем реални, и това не е нещо необичайно за мене. Всъщност за много мъже е нормално и естествено да обичат пълноценно две жени. Не знам при вас как е.



Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: Ивo]  
АвторSamoTia_manon_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 18:54



I az sum seriozna i seriozno ti priemam otgovora Ivo,shtoto az vse se pitam zashto vse na men mi se sluchva da gi obicham po dve po tri navednuj,obache znam che i s drugite hora e taka ,i sushto che moje da bude naistina pulnozenna luvov i kum dvete...
ST



Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: SamoTia_manon_anon]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано27.01.01 20:15



Ами в такъв случай обаче е много важно и другите двама(две) как се отнасят към тази ситуация, и как един към друг. Е, единият вариант е всеки от двата обекта на любовта ти просто да не знае и да не подозира за съществуването на другия. Или - единият може да знае, другият - не. Но най-хубаво е, ако всичко е ясно, и между другите двама има искрени приятелски отношения - това се случва рядко, но мисля, че е прекрасно, тогава се получава нещо, което аз наричам "триада", за да се различава от обикновената секс тройка, с която триадата няма нищо общо.



Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: Ивo]  
Автор MiB (непознат )
Публикувано28.01.01 00:13



edin vypros ?
ti jenen li si ?
ako si kak te tyrpi jenati ?

ops stanaha 2

Keep Walking


Тема Отг: ~~~ia malko tuka da se porazdvijim LOL нови [re: Ивo]  
Автор MiB (непознат )
Публикувано28.01.01 00:13



ops jenen si
otgovori mi samo na vtoriq vypros ?
ma i da ne mi otgovorish ne e golqma zaguba

ai ai ai gorkata jenica :(((

Keep Walking



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.