Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 25.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отг: Hey, vsichki!/YDнови [re: Deteto_anon]  
Автор SamoTia (новак)
Публикувано15.12.00 00:36



he-he mnogo ti zdrave!

PS ti me presledvash oshte ot temata za 888.Ne ti li beshe dostatuchno ,che tam sgafi mnogo jestoko.ti maloumna li si kva si?Shto produljavash da mi se navirash.Mi mnogo iasno che iskam publika,shto ne.Net- a e daje i za takiva kato men. Proshtupulnizi.



Тема Отг: Zloben otgovor/Thanks ...нови [re: Vd]  
Автор SamoTia (новак)
Публикувано15.12.00 00:38



Sorry ,I got a wrong idea.



Тема Отг: Пази боже.../U-u puk az te svaliah edno vremeнови [re: Юpиcтka]  
Автор SamoTia (новак)
Публикувано15.12.00 01:00



...zabravi li:))))
Vij sega,tezi koito tuk mi rukopleskat te znaiat za kakvo :))) te si me poznavat i nashttata sa nared.I pak da povtora-az naistina sum chovech koito obicha da e v zentura,nema znachinie na kvo.Puk tozi klub estestveno che ne e moi i vsichki go znaiat,taka che da te popitam ;"ti kogo si pomisli che zashitavash tozi put",ah che si priznaesh li :)))LOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOL

PS hora ne gi slushaite YD i Uristkata,iskam ,mnogo iskam otrizatelnite vi ozenki kakto i + te.



Тема Ако наистина искаше нови [re: SamoTia]  
Автор joanna (непознат )
Публикувано15.12.00 07:58



да чуеш критики, би трябвало да благодариш на YD.

Redaktirano ot joanna na 15.12.00 08:05.



Тема Отг: Пази боже...нови [re: Юpиcтka]  
АвторNikoletta_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.00 08:32



Aman ot uristi i psiholozi kato tebe!
Kak puk ya razbra kakva e, strashna pronicatelnost.Ako az te nareka tesnogrud snob i psevdo-intelektualka kakvato izglejdash tuk, dobre li shte se pochuvstvash?
Ei tui si pravite psiho-diagnozi po mrejata, i hich ne vi puka, che nay-malkoto ne ste pravi, da ne govoria kolko e obidno.
Ti kazvash, che YD, ne napadala lichno - zashto li az usetih sarkazum i podigravka?
Aman i ot takiva pishman patrioti i psevdo intelektualci, deto si mislyat, che vsichki ostanali pasat treva i vijdat slamkata v okoto na blijnia, a gredata v svoeto ne vijdat.



Тема Отг: Пази боже...нови [re: Nikoletta_anon]  
Автор Юpиcтka (непознат )
Публикувано15.12.00 09:58



Не се изисква дълбока проницателност, за да оцениш жена, която употребява изрази като "ей ревло", "ако че ми се отваряш", "да го духаш саксофона", "малоумна", да цитирам ли още? Това според теб признак за най-висш интелект ли е?



Тема Отг: Пази боже...нови [re: Юpиcтka]  
АвторNikoletta_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.00 13:24



Razbiram te, no kakvoto povikalo - takova se obadilo.
Vyarno, grozno e taka da se obijdame kato mahlenski leli i da se zayajdame kato deza.
Zatui, izvinyavay za grubostite.
Izvinyavam se i na ID.



Тема Отг: Пази боже...нови [re: Юpиcтka]  
Авторrebekka_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.00 13:50



po povod '"американците са духовно най-ограничените хора, които може да си представи човек. "

pqrvo takiva harakteristiki ne mislya che izobshto trybva da sqshtestvuvat.
amerikanzite e shiroko ponytie, nali?
nali i na nas ne ni haresva opredelenieto "bulgarite mirishat na chesqn"
i men me zabolya kato prochetoh tova izrechenie v edinstvenata kniga za BG v edna biblioteka.
nali ne moze da se pravyt takiva obobsheteniya?


vtoro za da razberete kolko e ogranichen dori edin chovek vi trybva dosta vreme , a koga yspyhte da obshtuvate s tolkova amerikanzi za da napravite takova general zakluchenie?


treto na takqv komentar moya otgovor e zashto kato bulgarite sa mnogo dyhovno bogati hora sa na tova deredge? osven ot obshtuvane da imate i vpechetlenie za tova kak rabotyt , kolko rabotyt i kolko responsible they are?

kakvo se ima predvid pod lizane na amerikanski zadnizi?



sorry if i sound too rude







Тема Отг: Zloben otgovorнови [re: YD_anon]  
АвторAneta_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.00 17:09



Хубаво беше! Оставяй я тая критичка, на мен много ми хареса. Беше много красиво. Естествено, ти не си писателка, както каза Николета, пък и романтиката си е хубаво нещо. Впрочем критиците не могат да създадат нищо свое, дори нямат смелост да опитат, защото знаят какъв ще бъде резултата. Именно заради това критикуват чуждия труд.



Тема Отг: Ако наистина искаше /ama Joanna,нови [re: joanna]  
Автор SamoTia (новак)
Публикувано16.12.00 00:23



Az naistina iskah i gi poluchih veche na lichia mi mail,no ti pak ne iskash da shvanesh kakvo vsichki gi iznervi ot tozi posting na YD.Tova ne beshe kritika ,az ne naricham kritikata "Zloben Otgovor",nali? Ti kogato kritikuvash niakogo taka li vikash?
Kvo li se obiasniavam i az ,pak se opitaha da prevurnat neshto idvashto or dushata mi(nikoga ne si pomislih che sum pisatelka,az sum prosto Vlubena)v lichnostna drazga i me obezkurajavat v opitite mi pone dotuk kolkoto puti se opitah da vnesa malko po-razlichen nuans v tozi nash klub.E te tova beshe zialata mi idea-ne da prava pari s publikuvane na razkazi.do you read me now?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.