Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема защо?нови  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано07.09.00 12:55



много пъти тук се смята, че жените които пишат (или момичтета, все тая) са бисексуални или хомосексуални? не е ли възможно без да се взема предвид сескуалната ориентация на хората, то те да имат желание за комуникация със същества от собствения си пол? има доста неща, които по-лесно бихме споделили и разисквали с жени...така както и мъжете с мъже... просто пример: коя от вас може свободно да говори с непознат мъж за правенето на кола маска или за месечния си цикъл? то не че го правим тук, ама май и двете са си чисто женска тема, а?

Тема защо?нови [re: едно ку-ку]  
Автор georgi68 ()
Публикувано08.09.00 20:32



Здравей, ку-ку! Едно време такива разговори са се водили в женската баня. Какво ще кажеш да се окрие такъв клуб? :-)) П.П. ... а знаеш ли колко е хубаво на морето !!!

Тема защо?нови [re: georgi68]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано08.09.00 22:51



Ми на морето.....само си натопих краката в него :-( обаче верно е хубаво..... като си нямам женска баня, ще си ги бъбрим тук тия работи :-) та, кажи как мина отпуската ..........

Тема zashtoto!!!нови [re: едно ку-ку]  
Автор kristina ()
Публикувано09.09.00 03:48



ne sam saglastna s teba mila moia. na men mi se sluchva chestichko da si govoriua s maja mi za moia cikal i toio dosta dobre priema neshtata. ami maje kak da ti kaja.Lapnesh neshto glatnesh nishto. Zatova mila moia samo s jeni si go pravi i men ne me tarsi. Sashto taka ima i drugo mojesh da si spodeliash mnenieto si za ciklite i pred psihiatara. No ako vse pak iskash da go napravim obadimi se na e-maila.

Тема zashtoto!!!нови [re: kristina]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано09.09.00 11:14



кое да направя? :-) ти ме съсипа и аз с приятеля ми си обсъждам месечния цикъл това беше просто пример

Тема страннонови [re: едно ку-ку]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано10.09.00 14:16



Всички, пишещи тук си имат я съпруг, я гадже (мъжко). Я спрете да говорите и ощастливете вашия мъж :)

Тема btw [re: едно ку-ку]  
Авторmell (Нерегистриран)
Публикувано11.09.00 18:02



obsyvdaneto na neshta s veni w obshiq sl za asyvalenie wodi samo do loshi neshta :((
edna edwa ne zamina s gaveto mi na more :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.