Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 25.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тя  
Автор instep1 ()
Публикувано06.11.16 09:30



Здравейте, незнам как да започна но ще се опитам да опиша защо пускам темата. Пускам я защото искам съвет, не мога сама да си отговоря, просто искам да видя дали аз съм права или не. Ситуацията ми е следната, аз съм лесбийка харесвам или по-точно обичам една жена от доста дълго време вече, в началото на връзката ни ( това беше преди 2 или 3 години) тя странеше от мен. Отбягваше ме,, не искаше да говори с мен, не се интересуваше много от мен, нашите взаимоотношения бяха как да ги нарека... може би официални. Знам, че тя е много зает човек, защото има куп задължения и няма много време. Но, има отскоро някаква промяна в нея, незнам на какво се дължи но тя изведнъж започна да се интересува от мен, което е доста странно за мен.
В какво се изразява това,ами започнахме да се виждаме по-често, тя стана по-мила към мен. Интересува се от мен, иска да се виждаме, да общуваме...просто незнам на какво се дължи тази промяна в нея? А и е доста мила.... Станахме по-близки но не в онзи смисъл, по-скоро ни е приятно когато се видим, усещам че е така.
Какво се случи с нея? Защо? Предполагам е искала да ме опознае по-добре, знам ли? Задавам си куп въпроси на които нямам отговори.
Като знам че тя си има проблеми, аз също,но по принцип знам че проблемите отдалечават хората (но пък има и такива които ги събират) а при нас като че ли те са на по-заден план. Но пък когато се видиме забравяме за тях,говориме си за най-различни неща.
Какво мислите, защо е тази промяна в нея?
Мисля да я попитам какво мисли по въпроса, но не искам защото може да се обиди, но пък така въпроса си остава нерешен...



Тема Re: Тянови [re: instep1]  
Автор Savichkata (непознат )
Публикувано06.11.16 20:56



Имам една голяма любов. Продължи повече от десет години и макар, че не се "оженихме и не заживяхме щастливо", любовта ни си остана жива вече повече от 40 години.

Помня много добре кога точно се влюбих в това момиче, с какво ми отвори очите за себе си. Винаги съм мислел, че аз съм се влюбил в нея, а тя просто е откликнала на любовта ми (някой някъде беше казал, че в любовта винаги единият обича, а другият се оставя да бъде обичан). Едва преди няколко месеца разбрах, че тя е била влюбена в мен цяла година преди да я забележа.

Ще кажеш: "Ама ти си мъж, не си лесбийка". Според мен любовта си е любов и няма значение какъв си.



Тема Хм,нови [re: instep1]  
Автор nbb (новак)
Публикувано08.11.16 12:25



наистина ли мислиш, че можем да дадем отговор на въпроса ти ?

Наистина не мога да разбера хората, които не общуват честно с другите. Попитай я, за какво би могла да се обиди ?



Тема Re: Тянови [re: Savichkata]  
Автор instep1 ()
Публикувано08.11.16 18:09



Ами надявам се и нашата любов с Нея (която е много силна) да продължи не 40 а 100 години.
Да, съгласна съм със мнението ти че любовта си е любов и няма значение какъв си.
При нас нещата вървят добре засега и се надявам да продължат така.



Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор instep1 ()
Публикувано08.11.16 18:19



Да, донякъде си права но не съвсем, аз не искам "готов отговор" непременно, по-скоро се надявах да получа поне някакви насоки (съвети или предположения). Да видя дали вие не сте се сблъсквали с подобен проблем, но явно не сте. Форумите са за това или греша, незнам. Казвам го съвсем добронамерено.

Още не съм решила да я питам, но като събера кураж ще го направя.

Ех, искаше ми се да видя и други гледни точки,защото всеки има своите виждания на базата на житейския си опит.



Тема Написахнови [re: instep1]  
Автор nbb (новак)
Публикувано08.11.16 19:12



мнението си. Винаги съм директна, предпочитам да не правя предположения. Отделен въпрос е, че много хора не знаят какво точно искат, но го искат от другите хора и след това се чудят кое от къде им е дошло.

Повече не смятам да си губя времето с хора, които манипулират другите независимо от причината за това. Ще общувам само с хора като мен.



Тема Re: Написахнови [re: nbb]  
Автор instep1 ()
Публикувано10.11.16 10:12



Извинявай но не мога да разбера смисъла на поста ти. Ще започна със първата ти част на поста ти:
1) " Отделен въпрос е, че много хора не знаят какво точно искат, но го искат от другите хора и след това се чудят кое от къде им е дошло".


Това за мен ли се отнася или си писала за "хората" като цяло? Не е добре да се обобщава така, защото хората сме различни и точно тази различност е в основата на нашите взаимоотношения.Искам да ти кажа че аз знам много добре какво искам. Не съм от хората които обичат да влизат в конфликти, предпочитам добрият тон, иначе се губи смисъла на диалога. Все пак сме хора нали така.



2) "Повече не смятам да си губя времето с хора, които манипулират другите независимо от причината за това. Ще общувам само с хора като мен".


Времето си е твое, всеки намира със какво да си го запълва. Не виждам със какво манипулирам другите, ако може посочи ми в постовете ми, и ако си права ще поправя грешката си. Хора сме, грешиме.

Пак ще повторя, не се заяждам, искам в моята тема да водим диалог а не безсмислени думи. Моля ако някой иска да пише по темата да е само по нея.



Тема Re: Написахнови [re: instep1]  
Автор Savichkata (непознат )
Публикувано10.11.16 11:03



"Отделен въпрос е, че много хора не знаят какво точно искат, но го искат от другите хора и след това се чудят кое от къде им е дошло".

Споко! Енбибитката е написала това за себе си, но не го знае. Не й казвай, че съм ти казал.





Тема След като знаешнови [re: instep1]  
Автор nbb (новак)
Публикувано10.11.16 13:04



какво искаш кажи на приятелката си, за да не се налага да гадае какви са намеренията ти. По-добре от началото да знаеш, ако нейните намерения са други, за да няма разочаровани от изгубеното време. Сега по-ясно ли стана или отново не ме разбираш ?





Тема Дядо,нови [re: Savichkata]  
Автор nbb (новак)
Публикувано10.11.16 13:05



винаги съм знаела какво искам и казвам на хората, за да не гадаят. Лошото е, че не вярват и след години се сещат какво съм им казала.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.