Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 20.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Неясно ли обяснявам?нови  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано27.06.14 14:50



моля този път да не бъда трита.

Става дума за това как някои лесбийки се "носят", буквално из улиците, изпадайки социално. Да, на всеки се случва, да, изпитвам състрадание, ако ме попитате нещо, бих могла да помогна дори, въпреки че уверявам ви моите проблеми са доста по-големи от вашите, но понеже явно не бях достатъчно ясна, а писах, да обясня ли още веднъж?

1-во алкохолът. Става дума за това: носи се из улицата с непрани дрехи, мътен поглед, рови по кофите и носи бутилка с бира. Значи, не стига че сте бедни, някои от вас, обаче не оставяте бутилката. Нещо повече, като гледам колко сте тлъсти, явно не сте и толкова бедни, а просто алкохолички. Само че това е argumentum ad hominem, излагате не само себе си, но и цялата общност. Това не е само личността, която всички я знаят, да не й казвам името, че е много умна и възрастна, да почетем възрастта й, това са млади момичета. Бедността не е извинение за пороците, особено пък стигането до бедност именно заради тях, защото явно, според мен, някои оляли се от поркане, вече...

2-ро аз отдавна казах да се спре с пиенето, за да не стигате точно до там. неясна ли бях? смятате, че на вас няма да се случи ли? ако сте алкохолички и банката, те явно 2 фалираха вече, ви глътне парите до къде смятате да стигнете?

3-то съжалявам за Есенс, да всъщност аз много харесвам заведението, но сега не е времето! идентифицирайте се със себе си, с общността с Есенс ако щете по друг начин, тоест не включващ пиене, защото вече примерите пълзят из София. А аз не искам да виждам това, защото от една страна ме натъжава, от друга, казах вече излагате се и себе си и нас въобще

4-то явно от алкохолизъм някои хора нямат и време да се операт.

има минерална вода, извори, взимате си кирливите дрехи и ги изпирате! For God's sake! Нечистотата има два аспекта - физическа и друга, душевна, ама те са свързани

5-то Не съм свършила! Храна има на село. Примерно. Алтернативен вариант на кофите, също така [странно нали?] расте и по дърветата, из градини, а може и да се посади. Има изоставени села и къщи, колкото щеш. Ако бяхте и малко по-умни когато писах предния път, щяхте да изградите общността си на други основи, неалкохолни и да се подкрепяте в трудни моменти.

Сполай ви

Редактирано от Vanilllaa на 27.06.14 15:03.



Тема Re: Неясно ли обяснявам? [re: Vanilllaa]  
Автор kukuviza (член)
Публикувано29.07.14 09:46



Не съм чела други ваши излияния, но това тук е изумително. Много лесно се хвърлят обвинения и обидни квалификации. Има "дами", които могат да бъдат критикувани, но те са направили своя избор.. По-добре според мен е всеки да гледа собственната си градинка. Иначе каква ще е разликата между Вас и посочените във вашите точки..

Все ниски страсти...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.