Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 16.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Имате ли идея кое ви направи лесбийки  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.06.13 10:05



Напоследък имам теория, която може да е евентуална причина някои момичета да се превърнат в лесбийки.
Мислите ли, че честото къпане на жени в обща баня - след тренировки, на басейни (в Дания в училище е задължително къпане след физическо от 1 клас. Много пуберки отказват физическото само и само да се измъкнат от неудобното къпане с други себеподобни).
Някоя от вас да е усетила, че наблюдаване на гола или голи жени поради някаква причина я е подтикнало към хомосексуализма?
Това е много сериозен за мен въпрос, защото живея в Дания, тук хомосексуализмът в много разпространен и се приема за съвсем нормален, а имам и 3 малки деца, които ходят в датско училище и са принудени да се къпят всяка седмица с деца от същия пол. Двамата ми сина вече не веднъж се оплакват (единият е на 6, а др на 7) че момчета в училище да им предлагали да спят с тях. В потрес съм.



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: OldWitch]  
Автор kukuviza (член)
Публикувано12.06.13 12:53



Това не е грипен вирус... Така се раждаш...



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: OldWitch]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано12.06.13 17:17



Хммм... а дали може да поставим въпроса на обратно:
- Кое ви прави хетеросексуални?

....предполагам, че ако успеете да си отговорите на въпроса, поставянето му тук би било безпредметно.

Моля Ви, също така, да спазвате добрият тон в клуба, и ако нямате какво конкретно да кажете - да не го правите



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: OldWitch]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано12.06.13 22:54



Значи все пак е истина това което се говори за Скандинавските държави..ужас:(((((((
Наистина ти съчувствам !



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: OldWitch]  
Автор shane ( ex me4opuh) (ice cool)
Публикувано22.06.13 17:07



нищо не може да те "направи" лесбийка ! или те привличат жени или не ... аз нямам спомен " нещо" да ме е направило лесбийка , просто съм такава ...

.....бройкам по домова книга ....

Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: OldWitch]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано11.07.13 05:47



Да попитам скромно два въпроса...
1 - Ако както казвате: "Много пуберки отказват физическото само и само да се измъкнат от неудобното къпане с други себеподобни" , то смятате ли.. имате ли такива наблюдения.. че пуберките в Дания след физическо се чувстват удобно от къпане с не-себеподобни - тоест с пубери?
2 - Значи часа по физическо може да се откаже в Дания... но къпането в банята след часа не?

И един личен въпрос от женско любопитство: - Вие лично какво предпочитате - "удобството" да се къпете в женската баня сред жени (разноподобни)..или "неудобството" да се къпете в мъжката баня с мъже (себеподобни)?

От постинга ви си вадя заключение, че според вас всяка жена, която доброволно се къпе в женска баня.. е лесбийка или е предразположена да стане такава... респективно всеки мъж който се къпе в мъжка баня със себеподобни... може да хареса някоя пишка...! Гениално! Туше!


И не мога да не изкажа лично мнение накрая: На ваше място нямаше да се притеснявам, ако момчета (подчертавам множественото число) предложат на синовете ми (подчертавам множественото число) да спят с тях, отколкото ако момчета(подчертавам множественото число) предложат на дъщеря ми (подчертавам единственото число) да спи с тях. Но като се замисля... по-важното е да не пропуши...



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: eliaelia]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано12.07.13 19:00



имаш ли представа кое те направи подкупна лесбийка?

това е един въпрос, на който можеш ти персонално да ни отговориш.

нал тъй



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: r3gistracia]  
Автор pykankapyk (непознат )
Публикувано13.07.13 23:17



Кой и на какво основание наричаш ''подкупна лесбийка''? Имаш ли представа защо когато загатваш някакво мнение не се изказваш пълно и докрай? Нямаш ли смелост да кажеш (щом така мислиш) ''Ти (еди коя си) си такава и такава...., защото.... Мисля така, защото.......'' (не че някой те пита, на някой му пука, или някой се е родил специално да чуе твоето мнение за себе си, но все пак хубаво е да се дискутират различни гледни точки. Всеки си има право на мнение, но без аргументи.... оставям всеки да си направи сам изводите.)

П.С.: Нищо лично... Просто обвинението в подкуп (и то без аргументи защо така мислиш) ми носи негативна нотка, полъх на заяждане и изобщо... нерадостни мисли. Дори е невярващо, че изобщо някой ти обръща внимание след като не си написал (

) причините поради, които си стигнал () до това заключение. Можеш да го приемеш като коплимент, ако искаш...



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: pykankapyk]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано15.07.13 16:20



Дамата не ме обвинява..тя заявява че съм такава. Нейно право е да има мнение и да го изрази. А ако може и да го отстои. Нека признаваме правото на магарето да е магаре! Хуманно е.



Тема Re: Имате ли идея кое ви направи лесбийки [re: r3gistracia]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано15.07.13 16:31



Честно казано въпроса ме затруднява. Но обещавам като взема първия подкуп в живота си да отговоря. На този етап мога да кажа само общо.. примерно, че подкупна лесбийка би могла да ме направи черната неблагодарност и всепоглъщащата злоба на лизачките в това общество (има разлика между "лизачки" и "лесбийки"), което вярвам вече, че напълно си заслужава всичко.. и даже му е малко. Много повече му се полага...
Впрочем като се замисля едва ли и това би могло да ме направи подкупна..защото интересите на такива елементи, ако са ми в ръцете тези интереси де... бих продала срещу една ябълка.
С две думи... неподкупна съм просто защото никой не е видял смисъл да ме подкупи все още...

Сполай ти! ("ти" в това обръщение е като част от израза - не е проява на неучтивост)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.