Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?!  
Автор evinkata (леден полъх)
Публикувано19.07.13 16:55







Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор evinkata (леден полъх)
Публикувано19.07.13 16:57



Само ще споделя, че съм доста шокирана от Солджър?!



Аз не съм от никоя партия, но бат Ви Бойко не мога да го трая, с т'ва мутренско излъчване и въобще.........



Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано19.07.13 21:26



Нямах представа, че представлява някой, освен себе си. Мен лично няка как и кой да ме убеди да гласувам за тиквата.



Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано20.07.13 02:45



Случвало ми се е..нямам цигари..а ми се пуши ужасно..нямам откъде или с какво да си купя цигари... и се намира човек.. познат, непознат.. да ми даде цигара... и съм благодарна на този човек. За мен той е добър човек... а всъщност ми дава отрова..
Когато ти дадат това което желаеш... макар и отрова... си благодарна... щом това си стремяла... Нормална човешка реакция. Деси е човек.
А на Боко мога да повярвам едва когато Милен потвърди.. "Бойко е от нашите - проверено!"

P.S. - Милен е адвокат Милен Михайлов.. Гей и мой приятел... без значение дали ме смята за негова приятелка.



Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано22.07.13 15:43



И какво ти се вижда странно? Солджъра си е кариерист и като такъв търси подкрепа. Е вързал се с погрешната страна но проблема си е неин. То и Вигенин обещаваше едно време ама нищо не се получи. А от мутрата ще получат лош имидж и ритник, когато му дойде времето



Може би...Едва ли...

Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор pykankapyk (непознат )
Публикувано22.07.13 19:51



Ех... ти пък... защо ми припомни? Аз тогава тъкмо си пишех брачното свидетелство с нея...(ми, кво поне си вярвам...

)... и тъкмо го принтирах и щях да се подпиша и от нейно име..., когато ... това ми подейства много... стресиращо... Та какво ли си мисля..., ако все пак хипотетично приемаме, че мога да мисля ()... предполагам, че смятам... иска ми се... така да може да се нагажда и овива навсякъде, във всяка партия заради ... наречете го както си искате... аз ще употребя само думата цел, ... с по-голяма резултатност (въпреки че, ... от друга страна, който има някакви резерви ... да ходи той да се занимава...)...Все пак според мен беше прекалено изявлението, че едва ли не всички трябва да подкрепим г-н въпросния, защото... дори и със смърт някой да ме заплашва да гласувам (или да правя или не каквото и да било) за когото и да било (когато АЗ НЕ искам) това просто няма как да стане. Може и да съм разбрала погрешно, ДАНО. Та не искам да знам честно казано какво й е в главата... защо... какво... Предпочитам да си мисля, че това е просто чистосърдечно леко лицемерно.



Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: Deviance]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано22.07.13 20:10



А що бе? На Вигенин добре са му се получили нещата. Що и други да не пробват.





Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор amarilisМодератор (cold)
Публикувано22.07.13 23:50



Мисля, че това, което Деси има, е отлично чувство за хумор, а не взимане- даване с Боковци

Страхотна шега извъртя.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: evinkata]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано25.07.13 17:37



Опитвате се да вадите думите от контекста. Какъв е проблема ако министър-председателят подкрепи ЛГБТ каузата?



Тема Re: Какво мислите?!? ГЕРБ и Солджър?! [re: DAEMON]  
Автор pykankapyk (непознат )
Публикувано25.07.13 23:49



А дано.. и ако може не само той .... ама надали... И ако може подкрепата да не е само на думи. Всъщност така като се замислих... подкрепа (помощ) ... като че ли трябва да се моля на някой да ''подкрепи'' полагащите ми се права... Това не е концерт по желание на министъра или на президента (или на когото и да било)... те просто са длъжни... и само не ме питайте ''Защо'' , защото съм сигурна, че всеки знае по-добре разните там закони...(закони..??

) както и в какво уж се води, че се кълнат (честно казано нито един път досега не съм издържала да им гледам до край първите циркови изпълнения...)... Ама сега някой ще ми каже, че според конституцията ние така или иначе нямаме никакви права, НО... Леко дремещият ми вече мозък му изникват разни спомени за едно ..хм...какво ли беше... ХАРТА НА ОСНОВНИТЕ ПРАВА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ..(?)... Ама то какви глупости говоря.. За малко да кажа, че сме в ЕС, но... Очевидно, на който не му харесва... ходи в Дания... на къпалня.............. Еми сигурно водата е по-хубава, какво сега?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.