Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 31.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Тема семейство DeGeneres  
Автор shane ( ex me4opuh) (ice cool)
Публикувано22.06.13 17:04



Днес цял ден гледам клипчета в youtube за тези готини дами .Много приятно и мило някакси ми става като ги гледам как се държат помежду си ,ще ми се и аз да имам такава връзка . А Вие ?! И въобще какво мислите за дълготрайните връзки ?! Не се ли изчерпва нещо с времето ...

.....бройкам по домова книга ....

Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: shane ( ex me4opuh)]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано24.06.13 00:15



не знам

аз сега се мъча да ставам лесбийка. пак...

елън ми харесваше преди, отпреди връзката им, а порша е супер, но не знам, тва си е тяхна работа, защо да им се бъркаме пък и те едва ли се интересуват от нашето мнение



Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: r3gistracia]  
Автор shane ( ex me4opuh) (ice cool)
Публикувано24.06.13 02:26



сигурно не се интересуват , ама на мен ми е интересно .... едно време в тоя клуб човек можеше просто ей така да си полафи за нещата , а сега ... скука ! На никой не му е до приказки ...

.....бройкам по домова книга ....

Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: shane ( ex me4opuh)]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано24.06.13 11:34



не защото не ми се говори го казах това

просто малко ми е писнало от големи личности, за които мнението ти няма значение (това е някакво лично разочарование, което не исках да споделям изцяло). може би при ББ свикнах(ме) винаги да ти обръщат внимание, ако ще да си последната мравка на веригата, а сега и тука, но и другаде нито последната мравка, нито посредата някой я слуша, или някой го интересува

иначе за връзките, тяхната е сладка, но не е моят идеал. на мен ми приличат повече на приятелки, много симпатични, мисля, че им е добре заедно, но все едно си правят компания. не знам какво би представлявала un amore grande, не съм много наясно с известните лес двойки, ако въобще има такива

Редактирано от r3gistracia на 24.06.13 11:48.



Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: r3gistracia]  
Автор shane ( ex me4opuh) (ice cool)
Публикувано27.06.13 00:51



ами на мен не ме приличат много на "приятелки " ама пък и ти си имаш право на мнение ... по скоро ми се коментираше дали е възможно такова животно като дълготрайна връзка , да кажем 4-5 год . и повече и всичко да си е ок ?? при мене нещо не се получава ... ама не знам защо ...

.....бройкам по домова книга ....

Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: shane ( ex me4opuh)]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано28.06.13 21:40



... а какво означава "всичко да е ОК"?
Според мен, за една връзка трябва да се работи и от двете страни - иначе връзката умира.



Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: DAEMON]  
Автор shane ( ex me4opuh) (ice cool)
Публикувано29.06.13 13:58



това означава да няма изчерпване ... дали се изразявам правилно ??? с времето хем всичко изглежда хармонично хем нещо започва да куца , скърца ... това имам предвид ?! понеже ми писна да чета за възвишени и екзистенциални въпроси , а и някакъв "дядо" да се меси постоянно и затова така реших за нещо което е по-близко така до ежедневието да си поговоря с някого .

.....бройкам по домова книга ....

Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: shane ( ex me4opuh)]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано29.06.13 16:27



малко упростеничко: една връзка е като автомобил... ако се грижиш добре за него, може и да те надживее... но все пак зависи и от марката на автомобила ;)



Тема Re: семейство DeGeneresнови [re: shane ( ex me4opuh)]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано08.07.13 21:37



защото приличат точно на приятелки, които се опитват да са гей-family за пред обществото.

като цяло не ме интересуват чуждите връзки, особено тези на знаменитостите, както и самите знаменитости, освен... ако не ми харесват по някакъв спец. начин като Синтия Никсън напоследък

само дето ме кефи повече с къса коса




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.