Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 01.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво мислите по темата?  
Автор 111girl (непознат )
Публикувано27.02.13 18:02



Здравейте на всички!Какво мислите за връзките м/у ученичка и нейната преподавателка?Последно време има все повече такива реални случаи.Доколко е възможна една такава връзка? С какво разнообразява живота на ученичката и учителката?Възможно ли е връзката да се пази в тайна?Как една учителка би се съгласила на това и повдига ли самочувствието й?Учителки са казвали че в започването на една такава връзка винаги ученичката поема инициативата (първата стъпка)Какво означава това?



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: 111girl]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано27.02.13 18:47



Докъде го докарахаме - да си ебем учителките.





Тема Re: Какво мислите по темата? [re: 111girl]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано28.02.13 00:40



Здравей, не го слушай дядото той не може да разбере, но не е необходимо да разбира, всъщност, както и да е... Какво мисля аз за връзките между учителка и ученичка? Ами все пак зависи на каква възраст са най-вече ученичката, защото под 16 години трябва да е някоя луда, за да се занимава с нея... От къде ги чу тези реални случки и защо мен ме пропуснаха...

? До колко е възможна една такава връзка? Според личния ми опит: НИКАК НЕ Е възможна, но на света всичко се случва... Пък и всеки разбира думата "връзка" по различен начин... Нека в случая го нарека "взаимоотношения". С какво разнообразява? По-скоро с какво ли не, остава ти спомен за цял живот. Да всичко е възможно да се пази в тайна стига всички да искат да я пазят и така да им е добре... взаимно. Как една учителка би се съгласила на това? Ми, е, тва бате си е въпрос за нобелова награда, ако знаех може би щях да си спестя много главоболия.... Повдига ли й самочувствието? Определено - да! Какво означава ученичка да поеме първата крачка? Ами едва ли мога да дам успешни тактики, но поне мога да ти кажа какво да не правиш: не се влюбвай , не й пиши стихове , не я поздравявай по радиото и не й носи цветя! Жените обичаме драмата и лошотията, нали....?!?.... нали...



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: Kotence8]  
Автор 111girl (непознат )
Публикувано28.02.13 18:20



Ами аз вече от 2 години съм влюбена в нея (една учителка).На 16 съм но тя е много секси палава перверзна и не е в първа младост,но е адски красива и разкрепостена.Рускиня е.Знам от източници,че изневерява често на мъжа си.През януари тя разбра че си падам много по нея и аз помислих че ще ме намрази,но тя стана много по-мила с мен и започна да флиртува.Искам много да имам връзка с тази сладурана но как да подходя???



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: 111girl]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано28.02.13 20:09



Да не бъркаме влюбването с желанието за секс, аз мисля, че не си влюбена просто тя те привлича много силно сексуално, в което няма нищо срамно, де... Все пак бих те посъветвала да НЕ предприемаш каквото и да било...



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: Kotence8]  
Автор 111girl (непознат )
Публикувано28.02.13 23:15



Да,но тя е толкова сладка и толкова секси...:) С едни стройни крака един голям бюст винаги с обувки с токчета,чорапогащник и къси копринени поли описващи дупето й...Усмивката й е толкова приятна омайна и предизвикателна,а гласът й е като на славей.Как да се сдържам като е близо до мен в час?Понякога застава до мен и телата ни се допират и аз направооо....През ваканцията като разбра,че я харесвам очаквах да ме намрази както казах.Но в понеделника първия след ваканцията се държеше така все едно нищо не е станало.Усмихна ми се в междучасието.В часът докато пишехме мина покрай мен и ме погали много бавно и нежно с пръсти по връта!!!.На другия ден върви по коридора вижда,че я гледам и като мина покрай мен ме изгледа любопитно и провокиращо и сведе поглед надолу в загадъчна доволна усмивчица.Защо направи тези неща????Какво означават???Що за игрички играе?



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: 111girl]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано01.03.13 13:18



Сподели, че искаш да научиш повече по предмета, който преподава, имаш желание примерно да кандидатстваш по него и я помоли да ти дава частни уроци. Естествено би било желателно да е в нейния апартамент и да сте сами...



Тема Re: Какво мислите по темата? [re: бeз ycилиe]  
Автор n7777 ()
Публикувано02.03.13 13:21



Оставете момичето да се сблъска с едно от първите си разочарования от влюбването...нали така ще се научи да търси любовта. Всеки е минал по този път,когато е бил на 16 годинки,някои са продължили да се разочароват,други са разбрали разликата между влюбването и любовта,трети са се отказали,защото са проумели,че не съществува пълно щастие в този човешки живот





Тема Re: Какво мислите по темата? [re: n7777]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано02.03.13 15:42



Защо пък трябва да се разочарова? Нека се свали с учителката, да бъде щастлива... и да разкаже после тук...





Тема Re: Какво мислите по темата? [re: бeз ycилиe]  
Автор 111girl (непознат )
Публикувано02.03.13 22:03



Да.Дано стане нещо между нас.Днеска я срещнах :))).а вчера й подарих мартеница на опаковката на която залепих сърце и панделки :) На 8 март ще й купя червена роза :)))Тя не дава частни уроци и да я помоля тя много добре знае,че искам друго а не уроци ;)) мъжът й също подразбра вече за мойте намерения :( Ама той е много смотан и глупав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.