Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 18.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор indian (непознат)
Публикувано10.01.13 12:07



"Дали защото съм човек на новото време...

Някой си е направил труда да създаде дадена душа (независимо кой, защото всеки вярва в различни неща, но е факт, че душата е енергия, а тази енергия се е пръкнала все от някъде), то това не е случайно.

Но..... понеже не сме ангели, а сме си хора на земята, ми ... сещай се....!"

Ох аз съм човек на новото време от 1986 и точно в това ми е най-големия проблем в живота и с българите като цяло.



Има и нещо друго - по-възрастните хора, които са човеци на новото време и младите, които също са такива, трябва да си подадат ръка и да не се обиждат или мразят един друг, както беше според мен ужаса от последните 20 години!!!! Нямаше никаква приемственост между поколенията. Което не е така на запад. За младите ние сме били някакви нещастници и идиоти, с такова впечатление съм останал!

Аз съм вярващ в бог, независимо то това, което написах за отказване от езотериката. Езотериката бие повече към будизъм, но да вярваш в бог може да си и без да си типичен будист. Така че няма никакъв проблем с това, което пишеш, че душата е енергия. Надфизическото е единственото, в което си струва да вярваме!! Другото за мен е било доста голям булшит...



Тема Re: движениенови [re: indian]  
Автор indian (непознат)
Публикувано10.01.13 12:10



Абе за търся само ангели...хора не търся, хора ми е трудно да приема...

И това ако не е проблем в живота...



Тема Re: движениенови [re: barbalq4o]  
Автор indian (непознат)
Публикувано10.01.13 12:20



Здравей, indian и аз се радвам че реши да пишеш. Ще поразровя още по-назад да потърся.

О, барбалячо, по-добре не търси, усилия са все пак...не си заслужава...пък и аз кой знае в колко кофти стил съм писал, ако го препрочета ще ме е срам...иначе възгледите са същите, но начинът на изразяване така се променя, та те е много срам от предходния...Който и да не ме е приел, сигурно има защото, ако много чворовски съм писал...Сексизъм нямаше нито капка, де, в това поне съвесттта ми е чиста...

Ако ти е интересно, прочети темата "Търся приятелка" в профила ми, от преди няколко години, никак не ми допадна меко казано, как се разви тази тема...Такива неща ужасно болят, и водят до отказ от виртуално общуване...То всъщност е нямало и един път да съм казал каквото и да е виртуално без после горчиво да съжалявам...



Тема Re: движениенови [re: indian]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано10.01.13 15:09



И си, и не си противоположен на мен тип.



Понякога на шега се самонаричам шизофреник - у мен еднакво силно са залегнали романтизмът и реализмът. Имам силно чувство за реалност, за логическа свързаност на нещата, и в същото време не мога да спра да мечтая, да фантазирам, в определени моменти да се надявам на красиво чудо.

Ако можех да избирам, бих живял в романтичния си свят, защото той е изпълнен с качествени хора и добри резултати, когато правиш всичко, което трябва да правиш. Уви, реалността е точно обратната и рационалната ми половина ме кара здраво да се съобразявам с нея.

Езотериката и религиите като начин на мислене и хипотези са ми интересни, но съм дълбок неверник и нищо от тях не е могло да ме убеди във верността си. Не отричам, че на определени хора помагат да понасят по-лесно живота си, но за мен те са като бълнуване, което работи само ако животът те остави да бълнуваш, като индийските отшелници. Ако трябва да живееш в реални условия - да ходиш на работа, да храниш семейство, езотериката и религиите малко ще ти помогнат.

Какво е реално и какво не - за мен е просто - реално е това, което можеш да видиш (нямам предвид зрителните измами), да чуеш, да пипнеш, да предвидиш хода и резултатите от събитията. Нереално е да се надяваш, че понеже си талантлив художник например, по някаква магия ще бъдеш открит, признат и възнаграден докато си рисуваш в ателието, а не търсиш връзки, не досаждаш на галерии, не правиш компромиси, не се унижаваш, само и само да стигнеш до публиката си.

Като казах, че съжалявам, че съм проживял голяма част от живота си преди да израсна до необходимото ниво на самочувствие, нямах предвид изгубено време, а изгубени възможности. Ако преди 30 години разсъждавах както разсъждавам сега, вероятно щях да изиграя картите, които ми е дала съдбата по-добре. Съжалявам също не е точната дума - защото няма смисъл да се съжалява за нещо, което не можеш да промениш. Просто осъзнавам, че би било по-добре да е било различно.



Тема Re: движениенови [re: indian]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано10.01.13 21:56



[image][/image]Ех, стига бе, бате! Я малко по-ведро, аз прочетох въпросната тема, ако бях на твое място сигурно нямаше да ми е много кеф, но чак да се откажа да пиша... Според мен така само си им направил още по-голям кеф като си спрял да пишеш, някаква шепа от хора ли ще те откажат от виртуалното общуване! Всъщност това, което не си казвам, е че и аз съм чувствителна, но човек се учи да си слага прегради, да се контролира, да се пази. Хора всякакви - така както попадаш на едни, попадаш и на други и така.
Ето нещо позитивно от моята виртуална личност[image][/image]http://2.bp.blogspot.com/_XDoKzXPR0D8/TNcABw20c4I/AAAAAAAACfU/2Es-1HU-Aus/s1600/%D0%BF%D1%80.%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8F-10.JPG, за теб (дано съм го качила както трябва).





Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано10.01.13 21:58



http://2.bp.blogspot.com/_XDoKzXPR0D8/TNcABw20c4I/AAAAAAAACfU/2Es-1HU-Aus/s1600/%D0%BF%D1%80.%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8F-10.JPG



Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано10.01.13 22:03



Ох, ми не стана, но приеми, че розите са в сила, иначе бяха лалета, но нищо...[image][/image]



Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор Kotence8 (откачалка)
Публикувано10.01.13 22:15



Спокойно де, сега да не се стресираш, просто добронамерен жест, който се надявам да бъде оценен, защото въпреки че знаех, че няма да успея да кача снимката я избирах с внимание, жалко.



Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор indian (непознат)
Публикувано13.01.13 11:36



Kotence, много благодаря за жеста Да ти кажа, аз нямам интернет в къщи и Много рядко мога да си позволя лукса да ходя на клуб, затова по принцип е невъзможно да участвам активно във форума тук; затова със закъснение ти отговарям Лалетата ги видях във всеки случай, розите не успях

Не виждам от какво може да ме стресира подобно нещо. Ще погледна за някой клип да ти пейстна Аз харесвам/ аХ лес хората главно заради това, че са в пъти по-чувствителни от хетеросексуалните (мисля), но това е идеализирано убеждение и може да съм грешал.



Тема Re: движениенови [re: Kotence8]  
Автор indian (непознат)
Публикувано13.01.13 12:00



Преди малко ти видях блога с многото цветя и розите, много е красив, наистина. Ето поздрава ми за теб

:

http://www.youtube.com/watch?v=amM3Z2YgcKI




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.