Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 19.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Колко от вас са би и [re: дядo]  
Автор Kotence8 (непознат)
Публикувано17.12.12 20:20



Така първо една жена може да ме възбуди и само с излъчването си, второ не само гей двойки се целуват и милват, но и хетеро, всъщност дори и животните си имат животински ласки! Все пак разбирам какво ме питаш и ще ти кажа, че: първо има колани–вибратори, второ при секс жена с жена има много повече разнообразие от пози, трето мразя го този стереотип, че мъжете са по-силни от жените и че една жена не може да живее и да се чувства "мъжки"! Дори самите думи "мъжко" и "женско" налагат някакви рамки, които са ми малко объркани и не разбирам. Не разбирам, защото (примерно) един мъж не може да е мъж, когато ти направи 1,2,3 деца, изпива си парите, пречуква те от бой и те зарязва с деца на ръце да ходи по курви! Но той е мъж, нали има пишле?!? Не казвам, че всички са такива, нито пък съм мъжемразка, но не обичам да слагам хората в рамки.
И това, че съм "ВСЕЯДНА" (както ти написа) си е лично моя "грижа". Аз имам право да си искам и да си харесвам, който си искам ( и дори да не повярваш да се чукам, с който ми е хубаво ). И си признавам, че само Господ може да ме съди. Сега знам какво ще ми кажеш, че просто ми се " чудиш", но аз ще ти кажа, че няма нищо чудно, защото съм такава, това съм аз. (Ох, чак не мога да повярвам, че аз го написах това последното) Имам напредък, а?





Тема Re: Колко от вас са би и [re: дядo]  
Автор jumbles ()
Публикувано17.12.12 20:45



не бих се определила, като 'от наш'те'
но понеже твореца ме е създал не обичаща рамките ... засега поне, някак искам да се усетя сред и да усетя 'наш'те', разбираш ли



Тема Re: Колко от вас са би и [re: Kotence8]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано17.12.12 21:13



Е, не знам дали имаш напредък, щото нямам с какво да сравнявам. Освен това ти още много се литкаш - "търся тигрица" и веднага след това "аз изрод ли съм".

Излъчваш разнородни, дори противоположни послания (като "може буч, може фем").

Не ми се връзва и набожността ти с останалите изявления.

Разбира се, ако приема, че си под 23 (примерно), тази "неориентираност" е донякъде е обяснима.

Естествено, че не те съдя. Защо да те съдя? Какво ми пречиш? Само любопитствам.

На мен и това, което ми спомена ми е чудно - не искате мъж, но ползвате дилдо или страпон. Явно нещата не опират до физиология, а до нещо съвсем друго. Като се замисля, така и трябва да бъде, но понякога първосигнално се изненадвам.

А за рамките... ами има си рамки, и да ги приемаш и да ги отричаш, рамки си има и винаги ще има. И всеки, дори да го отрича, поставя всекиго в някаква своя си скАла, която пък има за основа някаква общоприета скАла. Няма човек, за когото всички останали да са еднакви. Дори когато трябва да опишеш някой непознат ползваш рамки - висок, нисък - именно висок и нисък, колкото и относително да е, а не ххх сантиметра, което е обективната мярка, слаб, пълен, дебел - поставяш хората в рамки и категории.

Така че, ако позволиш един дядовски съвет, не прекалявай с политическата коректност, липсата на рамки и "аз не съдя хората" - тези декларации когато не дразнят звучат смешно.





Тема Re: Колко от вас са би инови [re: jumbles]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано17.12.12 21:38



Ох! Още една не обичаща рамките. Би ли погледнала какво писах на котенцето, че не ми се обяснява пак.

Ами като не обичаш рамките, как се ппредставяш?

"Аз съм жена... ама може и мъж, няма значение, пък де да знам и дали съм мъж, щото какво толкова, но със сигурност съм човек. Сега пък да не излезе, че се фукам с това и обиждам животните, щото аз всъщност съм животно, то нали човекът е животно... ама пък растенията... бе жив организъм съм... не че това е нещо повече от неживата природа, която също е много красива..."



Тема Re: Колко от вас са би и [re: дядo]  
Автор jumbles ()
Публикувано17.12.12 21:58



забиваш в посока, която не ми се нрави ... в смисъл далеч е от намеренито, което имам за тук
за нещо определено съм тъдява и ресурс за губене в лалане нямам, ясно?



Тема Re: Колко от вас са би и [re: дядo]  
Автор Kotence8 (непознат)
Публикувано17.12.12 22:12



неам нерви за безсмислени разговори, всеки има право да си мисли квото си иска, айде да си жив и здрав! Чувствай се мъж





Тема Re: Колко от вас са би инови [re: jumbles]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано17.12.12 22:30



Упс! Шо стана?



Както и да е. Не съм от тук и съм за малко.



Тема Re: Колко от вас са би инови [re: Kotence8]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано17.12.12 22:34



Айде още една нямала време.

Явно купонът няма да е с вас двете. Купоните искат време.



Тема Re: Колко от вас са би инови [re: дядo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано18.12.12 00:46



дедо, гониш жените от темата... не е това целта :)))))))))))))))))



Тема Re: Колко от вас са би инови [re: бeз ycилиe]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано18.12.12 08:10



Чакай сега, ти в темата ли ги искаш или в кревата?

Щото не вярвам тук да започнете да се уточнявате кога, къде, как.

По-скоро си го представям ти го извади (предложението) и която клъвне ще те търси на бележки да се доуточнявате.

Или бъркам нещо в процедурата? Аз все пак съм лаик, де - само на кино съм гледал как стават тези работи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.