Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 25.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лесбийките и техните хетеросексуални фантазии  
Автор Molyyn (непознат )
Публикувано28.10.12 03:34



Имат ли лесбийките хетеросексуални фантазии? Случвало ли ви се е като лесбийка да изпитате някакви чувства или привличане към мъж? Нормално ли е това? Или напротив, означава, че ако една лесбийка го изпита, то тя не е съвсем лесбийка?
Аз се определям като лесбийка, защото винаги са ме привличали жени или по-точно - мъжете никога не са ме привличали така непреодолимо като жените. Никога не съм правила любов с мъж - никога не съм имала такова непреодолимо желание да съм с мъж. Мъжете винаги са ми се стрували прекалено обикновени и "невъзбуждащи"

Затова и никога не съм стигала прекалено далеч с тях - връзките ми с мъже (доколкото ги е имало) винаги са били повърхностни и са приключвали бързо.
Затова и съм толкова объркана в момента. От година и половина "харесвам" един мъж. Не съм влюбена, но често мисля за него и имам буквално "хетеро фантазии" свързани него. Той не е като другите и нещо в него дълбоко ме вълнува. Външно е много мъжествен, но е нежен и чувствителен почти като жена. Много е интересен и интелигентен. Обратната страна на медала е, че е женен и е с 20 години по-голям от мен (аз съм на 32)! Но изглежда доста по-млад Той е инструкторът ми по фитнес. В началото не му обръщах особено внимание, докато един ден (преди повече от година) не ми сподели, че съм го вълнувала и ме смятал за много специална, и искал да ме опознае по-добре и да има възможност да разговаря с мен по-спокойно. Предложи ми да се видим някой път, когато имам време и възможност. Аз имам приятелка с която живея от 4 години и в първия момент му отговорих, че за мен това е объркващо и не съм сигурна, че ще мога да приема предложението му за среща. Той отговори, че няма проблем и че искал просто да ме опознае, и че ако това ме притеснява нямало да настоява. И наистина не настоя повече, но продължихме да си разменяме по някой имейл, смс или телефонно обаждане в следващите месеци. Постепенно му споделих неща за себе си - включително и че съм лесбийка, че живея с жена и т.н. Той в началото казваше, че иска да ми е "просто приятел", но на мен ми беше ясно, че не го мисли, а и аз в интерес на истината нямах към него чисто приятелски мисли. В един момент реших, че на него вече му е минал интереса към мен (понеже така и не се реших да го видя насаме). И преди три-четири месеца, след като ми се случи нещо което исках да споделя с някого, но нямаше с кого, внезапно му се обадих с молба да се видим за да му поискам съвет. Това беше първото ни виждане насаме, но аз му говорих за моята връзка и моите "сърдечни терзания" Тогава той наистина влезе в ролята на търпелив приятел, който ме изслуша и ми даде съвет.
С приятелката ми сме още заедно, но от известно време връзката ни не ме удовлетворява поради две причини - нямаме никакъв сексуален живот от близо 2 години, и втората причина е, че аз искам да имаме дете, но тя е категорично против. Обичам я, но имам чувството, че любовта ми става все по-"платонична" В същото време връзката ни е хармонична във всички останали аспекти. Но... може ли при тези обстоятелства една връзка да е хармонична? Снощи се видях с инструктора ми - това беше второто ни виждане насаме и този път той ме целуна. И въпреки че исках да ме целуне се почувствах тотално объркана и гузна. Не искам да нараня приятелката си. Но... имам чувството, че на този мъж му е определено да изиграе важна роля в живота ми. За първи път имам желание да допусна един мъж близо до себе си. Не знам как да постъпя. Да й кажа ли или да изчакам да видя как ще се развият нещата? Убедена съм, че не съм хетеросексуална. Но възможно ли е да съм би? Или това е просто мимолетно желание, заблуда някаква? Изобщо не знам какво да мисля, още по-малко - какво да предприема, за да има възможно най-малко "щети"?
Предварително благодаря за мненията и съветите!



Тема Re: Лесбийките и техните хетеросексуални фантазиинови [re: Molyyn]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано28.10.12 11:26



Позволявам си да ти отговоря, защото проблемът ти практически няма (почти) нищо общо с лесбийската ти същност.

Ти си си "нормална" лесбийка (поне от това, което пишеш). НО! Ти си преди всичко жена. Жените, лесбийки или не, са склонни да бъдат омайвани от нечия харизма, и нищо странно няма в това мъжка харизма да омгаьоса лесбийка.

Той... ох как го познавам! Познавам го, защото съм на неговата възраст, мъж отвсякъде, но чувствителен и състрадателен. За него ти не си лесбийка (нищо, че си му го казала). За него ти си красива и най-важното МЛАДА жена (спрямо неговата възраст и най-вече възрастта на НЕГОВАТА жена).

Когато мъж хареса жена, той си изгражда нейн виртуален образ и цялата му любов или привличане се насочва към този образ. В този образ няма място за "ама тя е лесбийка, омъжена, негърка, глупава" и каквито щеш други възпиращи предразсъдъци. Тя е просто ЖЕНАТА.

Друга особеност. Не знам как е при жените, но мъжът е устроен да побеждава и завладява. Веднъж "победена" и "завладяна" жената губи половината от стойността си, както нова кола, изкарана от магазина.

Това не е проблем, когато мъжът си търси съпруга. Там критериите са други (иначе всички мъже щяха да се женят само за красиви жени). Там в основата на връзката лежи нещо друго. Може и да има любов, но тя е само стартовата ракета. Дори в повечето случаи, ако тази ракета е много мощна, рано или късно избухва и връзката се разпада.

Този мъж не те търси за съпруга. Ако се стигне до там, а аз залагам 100 към 1, че няма да се стигне, нещата ще се променят драстично само за година-две.

Извод.

Този мъж търси приключение. Не казвам, че това е лошо. Всеки има право на приключение, освен това той се държи джентълменски и не те притиска. А запитвала ли си се защо? Защото е достатъчно умен за да знае, че и най-малкият натиск от негова страна ще счупи яйцето. Той е търпелив и ще чака своя миг. Той е достатъчно зрял и опитен, за да знае, че не всяка риба, която кълве се хваща, но като опитен "рибар" е наясно, че понякога играта носи повече удоволствие от хващането. Иначе нямаше изобщо да има "рибари".

Ако стигнете до леглото, това ще е веднъж-два пъти, след което и двамата "изведнъж" ще разберете, че това не е нещото, което търсите.

Ти. Всичко зависи от теб.
Ако си мислиш, че си влязла "в правия път", забрави! Ти си и си оставаш лесбийка. Ако си мислиш, че тази връзка би могла да бъде само приятна и дълготрайна, забрави! Няма да е нито едното, нито другото.
Ако искаш да се позабавляваш - твоя воля - ти си голямо момиче.

Партньорката ти. Трайността на връзката ти с нея в основата си не зависи от този мъж. Естествено, този мъж може да се окаже катализатор към разпадането й, ако ТИ поемеш в тази посока, но той няма да бъде ИСТИНСКАТА причина. Така че, там проблемът ще си решаваш отделно.

Последно. Ако През главата ти минава еретичната мисъл този мъж да ти направи дете, което после да отгледаш сама или с друга лесбийка, директният подход няма да сработи - (почти) никой мъж не би се навил да направи дете на жена и да забрави за него. Дори да се съгласи в момента, не се знае какво ще му щукне после. Единственият начин е да го прилъжеш в кревата и нещата да станат "случайно", но това няма да ти спести главоболията.

ПП Малка подробност - за младите жени, всички привличащи ги мъже над 50 "изглеждат по-млади". На 50 може и да изглеждаш като на 40 (отдалеко), но на 60 си изглеждаш (най-малко) на 60 - справка актьорите световни звезди на тази възраст.





Тема Re: Лесбийките и техните хетеросексуални фантазиинови [re: дядo]  
Автор Manny8 (стара позната)
Публикувано28.10.12 16:00



Привет. Моята история накратко. Доста подобна на твоята. Аз- безусловната лесбийка, той десет години по- голям от мен, женен мъж. Перфектно общуване и разбиране, дълги разговори, чудесно пасващо чувство за хумор и една чувствителност и нежност... по женски. Еднакви лудости, еднакви интереси, абе изобщо мъжът мечта, за който не съм и помисляла, че съществува. Големи душевни терзания от моя страна, въпроси какво ми се случва и как така и старание да не издам какво всъщност се случва. Все пак аз съм лесбийка, а той е женен... С едно изречение- бях хлътнала много здраво. Един ден той направи първата крачка и свалихме картите на масата.
Как се развиха нещата- двегодишна тайна връзка, в която общуването беше наред, но сексуалното ми привличане си остана незадоволено, не защото не беше добър любовник, а защото аз бях това, което съм. Липсваше ми всичко, което откривах в секса с една жена. Беше мъчително, защото се стараех да не разбере за това и да не бъде наранен. Освен това той започна да отлага до безкрай потенциалната раздяла със съпругата, с която от години имаха по-скоро делови отношения. Все недоумявах след като толкова много ме обича и желае да сме заедно защо не предприема стъпки в тази насока.
В заключение ще ти кажа, че ако не опиташ цял живот ще се терзаеш, ако опиташ вероятността нещата да НЕ се получат е голяма и накрая един от двамата или и двамата ще сте много наранени. Не съжалявам, че ми се случи, но сега не бих го направила. Щях да оставя нещата на приятелско и платонично ниво, защото разговорите ни ми липсват, но вече не можем да разговаряме по този начин. Той остана с разбито сърце, а аз с вината за стореното.
п.с. май не бях много кратка, сори, ако съм досадила.

Find my soul and I\'m yours forever.


Тема Re: Лесбийките и техните хетеросексуални фантазиинови [re: Manny8]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано09.11.12 01:29



Това което си написала е много интересно...Благподаря , че го сподели.
Можеш ли да осветлиш само тази част :

Липсваше ми всичко, което откривах в секса с една жена.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.