Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 24.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Темата на дядо  
Автор дядo (непознат)
Публикувано08.03.12 10:15



Отварям си тук едно ъгълче да си пиша - хем да не стои само моят ник на първа страница, хем да не влезе по погрешка, някой дето не обича да ме чете.

Вие, като еви, зачитате ли така наречения "празник н ажената" - 8 март?



Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано09.03.12 10:11



Естествено. Нещо повече зачитаме него и САМО него!



Тема Re: Темата на дядо [re: шyндa]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано09.03.12 10:31



Чеки малко! Имам чувството, че ти въпреки ника, пишкаш прав, а аз питам тези дето пишкат клекнали.





Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано09.03.12 14:38



Подозирам че шунда е мъж.
Лично на мен ми е все едно дали 8 март е празник или не. Не го празнувам, но не отказвам подаръци или цветя, когато ми ги поднесат. Всеки ден може да бъде празник, ако човек иска, но това зависи от нас самите.



Тема Re: Темата на дядо [re: EllenDeGeneres]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано09.03.12 21:05



Аз пък не понасям мероприятията и формалните поводи за празнуване - днес е "Свети Валентин" (тоя пък откъде се довлече) давайте да се целуваме, на 8-март всеки трябва да бутне нескопосно един карамфил или зюмбюл (може и поувяхнал, купен предната вечер, за да се отспи сутринта) в ръцете на всяка от колежките си. Отврат! Още си спомням как през соца докато замъкна лалетата (тогава карамфилите бяха кът, пък за рози да не говорим) до работата и им опадваха венчелистчетата.

Обичам да давам цветя и подаръци когато ми идва отвътре, а не когато куцо и сакато в панталони е гушнало букета и с глуповата усмивка се носи към местоработата.



Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор дядo (новак)
Публикувано11.03.12 15:55



Едни от известните лесбийки са имали гаджета мъже или дори са били омъжени.

Според вас каква част от лесбийките са имали сексуални преживявания с мъж, било "преди да се осъзнаят", било за да опитат?

Мисълта ми е, до каква степен съществуват "чисти" лесбийки или повечето са повече или по-малко би-сексуални.



Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано11.03.12 17:14



ами дядо, да не те разочаровам...
но аз знам за чиста(от мъжествените), която решила, че иска дете,
подведе един мъж, че си е нормална жена(въпреки,че според мен отдалече си й личи, но той пък не я е познавал толкова дълго, че да знае, че тя пола или рокля никога не е обличала, нито пък сме я виждали някога с коса по-дълга от късата подстрижка), и така...
ожениха се, роди дете, живеят си още заедно (почти се похвалила на позната, че мъжа й спял в другата стая и контакти нямали), когато детенцето беше още малко и го возеше в количка често я виждахме с една нейна "приятелка" да разхождат детето, като интересното беше, че другата (женствената) гушкаше детето, буташе количката, а нашата позната (майката на детето) седеше отстрани на пейката и гледаше или вървеше до нея с ръце в джобовете, точно като мъж... прави впечатление и че е измислила съкращение на името на дъщеря си, което звучи като мъжко име

не знам какво да кажа... мъжът и е много способен и добър, благ и усмихнат човек, услужлив, възпитан и внимателен (абе мъж-мечта с една дума) жал ми е за него... тя не работи, той ги издържа, не ги е напуснал, въпреки всичко, въпреки, че детето вече е голямо и дет се вика може само да си тръгне по пътя... друг, ако е отдавна да си е взел багажа и да я е напуснал, а колко бащи дори не се интересуват от децата си... защо е такъв живота не знам, аз самата се питам... защо на добрите хора се случват кофти неща или се падат кофти взаимоотношения... не знам, само един Господ знае, карма ли е тва, какво ли...
за жалост същото поведение се забелязва и при не малко гей-мъже, които също са решили, че искат дете и единствения начин е да излъжат някоя жена да им роди дете, а покрай това и да се прикрият хубаво, като си направят семейство (макар и фалшиво), което разбира се не изтрайва дълго...
накрая започвам да се питам някакъв налуден (и същевременно смислен) въпрос - толкова ли е невъзможно такива лесбийки и гейове да се търсят и откриват и да създават семейства по между си, за да може поне нещата да са ясни от самото начало и да няма излъгани хора, разбити семейства и разрушени животи...




Тема Re: Темата на дядо [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (новак)
Публикувано11.03.12 17:55



Няма как да ме разочароваш, защото не съм имал някакви съдбовни за мен очаквания.

Просто ми е интересно каква част от лесбийките са до такава степен привлечени само от жени, че напълно отхвърлят мъжете като възможност за интимност (независимо от причината).

Примерно при мен отхвърлянето на възможността за мъжка любов е 100%, а лесбийките просто предпочитат жени ли, или някои от тях изобщо не биха понесли мъж в леглото си?

Колкото до това, че страдат обикновено невинните, това впечатление се налага от факта, че добродушните хора са най-лесна плячка за "лошите". Я се опитай да прецакаш някой злобен, хитър, подозрителен и агресивен човек.

Аз имам идентичен хетеро пример за мъж приласкан от жена с обещание да си родят дете, но всъщност само за да се добере до парите му и да го цица колкото може докато той се усети.



Тема и аз си мислех по едно време [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано11.03.12 23:40



да пусна тема от сорта: Как и кога разбрахте, че сте лесбийки? защото ми е интересно как се сформира това убеждение и може ли наистина да си абсолютно сигурна, че си такава... има ли такива, които се смятат за би-сексуални, но предпочитат жените, кои преобладават и как най-сигурно да разбереш всъщност какво си и от какво имаш нужда

такива ми ти работи, после реших, че надали някой ще ми отговори искрено, най-много пак да отнеса някоя и друга злобна забележка или подигравка, както вече ми се случи в Адам и Адам, само защото ги попитах нещо, което очевидно ги подразни и ме набързо ме обявиха за глупачка (може пък да са прави, не твърдя, че съм идеална, но се старая)...

П.П.
с теб дядо си приличаме в едно (може би и поради това така хубаво си приказваме) - и двамата се опитваме да (ги) разберем




Тема Re: и аз си мислех по едно време [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (новак)
Публикувано12.03.12 09:20



с теб дядо си приличаме в едно (може би и поради това така хубаво си приказваме) - и двамата се опитваме да (ги) разберем

Проблемът е, че когато такива като мен (хайде ти може и да се окажеш една от тях) се опитват да ги разберат, те се обиждат, защото се чувстват като странни животни в клетка, които другите разглеждат отвън. А те не искат да са странни.

Другото е, че вече толкова пъти са чували подобни въпроси (например "Как да разбера дали съм лесбийка", че им е писнало да отговарят и се дразнят.

Сигурно са прави и за двете, но пък как такива като мен да ги приемат, ако първо не разберат в какво се състои работата, защото и мен като малък, че и не толкова малък, са ме учили, че хомосексуализмът е едва ли не съзнателно течение на преситени от живота, и секса в частност извращенци, търсещи нови усещания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.