Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 16.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кво става тук?  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано13.08.12 15:02



Няма ли модератори тук???

Редактирано от EllenDeGeneres на 13.08.12 15:13.



Тема Re: Кво става тук?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор barbalq4o ()
Публикувано13.08.12 19:27



няма смисъл





Тема Re: Кво става тук?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано13.08.12 21:24



Попитах те в прав текст - аз ли съм проблемът на този клуб? Кажи ми, че е така и се махам.

Искам обаче прям отговор без увъртания и глезитии от сорта "тук е лесбийски клуб", "какво правиш тук" и т.н.

Кажи, че аз съм проблемът на клуба и това ще ми е последния пост. Достатъчно е "да".



Тема Re: Кво става тук? [re: дядo]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано14.08.12 11:33



Дядо, много си докачлив. Когато написах този пост въобще не си мислех за теб. Ако търсиш някой, който да иска да се махнеш, не търси мен. Не ми пречиш. Изглежда, че само ти пишеш тук и поддържаш атмосферата...колкото и странно да изглежда. Тази година има дефицит на модератори. Толкова са заети, че не се сещат дори да погледнат какво е положението в клуба, особено учителката...не е ли време да се избере нов модератор, който ще може да си върши работата?

Редактирано от EllenDeGeneres на 14.08.12 13:07.



Тема Re: Кво става тук?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано14.08.12 14:09



Не съм докачлив, тоест докачлив съм, ама от теб не съм се докачил, просто си сверих чесовника, щото напоследък все по-често забелязвам, че аз си мисля едно, пък хората друго. Понеже теб те уважавам (доколкото те познавам от тук) наистина ако ми беше казала, че съм проблем, щях да се махна. Условието си остава - когато и да ми го кажеш, ще си изпълня обещанието.

За модерирането не знам - аз съм тук на гости, вие както си подредите къщата - така.

Весело лято!





Тема Re: Кво става тук?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано14.08.12 20:04



Учителката, както я наричаш от известно време не може да си влезе в акаунта... може би някой се е погрижил за това, може би не.... сега пиша от чужд компютър и официално си подавам оставката... Нямам представа дали ще мога да влизам в бъдеще... Избирайте си нов модератор, като упълномощавам Vanilla да говори от мое име...



Тема Re: Кво става тук?нови [re: fireballl]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано14.08.12 20:06



...ъъ? моля те, говори от собствено име. ако имаш проблеми с компа, ще ти го оправя





Тема Re: Кво става тук?нови [re: fireballl]  
Автор 7777n ()
Публикувано07.09.12 10:12



Ванила не за първи път влиза в чужди профили, а още от времето,когато беше с друг ник(woow)...Вече е хакнала и профил на модератор...ами,те мизериите се правят от мизерници,файрбол!Трябваше да я баннеш още преди да те хакне,а и не само теб... За незнаещите да кажа,че Ванила все още си влиза в нашите профили,не само тук,но и във фейсбук,скайп, също и имейлите...може да ни знае и телефоните...
Преди известно време една друга потребителка с хакнат от нея профил, след това намери начин да влезе в профила на Ванила и пусна такава забавна тема от нейно име,че Ванила остана препарирана за доста дълго време след това. Беше доста смешно,ти май помниш този случай...
Потърпевшата направо я разобличи пред всички тук...


Ще потърся темата да се посмеем пак...незнам дали ще влезеш отново, жалко,че се предаваш толкова лесно,без бой,както се казва ...
Според мен Ванила е едно зло същество,на което никой не трябва да обръща сериозно внимание. Казвам зло,защото прави само злини,а и от постовете й личи злоба почти винаги...
Който за каквото е учил, нали знаеш...

п.с. сега очакваме тайфун от злоба + голяма доза страх



Тема Re: Кво става тук?нови [re: 7777n]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано07.09.12 12:44



като виждам си фен на теория на конспирациите... така че ще те оставя да фантазираш на спокойстивие, откривайки невероятните връзки между нещата

обичам да чета за конспирации, илюминати, рептили, u know, сега ако кажеш и че съм я хакнала със силата на мисълта по някъв рептилски начин... и че така са ми възложили илюминатите и евреите ще бъде перфектно

впрочем Файърбол е най-добронамереният и смислен модератор, който познавам, така че горното ти изказване показва единствено несъстоятелността на твоите обяснения за нещата, като я помоля винаги изтрива нещата за които съм я помолила, така че аз лично нямам никаква полза да бъде хакната, а кой по-точно има такава ...той си знае, аз нямам намерение да влизам в излишни предположения

Редактирано от Vanilllaa на 07.09.12 13:55.



Тема Re: ХаХнови [re: 7777n]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано09.09.12 14:57



Започва да става не само интересно, но и забавно

.
Ще има ли продължение? Ех, Ванила, затова не ти отговорих на личните съобщения пълни със злоба да съм се присъединила към движението за изгонване на Дядо от клуба и подобните дрън-дрънканици, от които които нищо не разбрах. Когато човек притежава ниско интелектуално ниво, то си му личи не само по начина на изразяване, но и от глупостите, които го интересуват...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.